Jump to content
eestisilk

Toitumiskava - mis ajal mis õige oleks?

Recommended Posts

Tervist,

Nimelt mul oli toitumis kava tehtud selle järgi, kui käisin 14-16 paiku trennis. Nüüd aga on lood

sellised et jõuan tavaliselt 19:45 trenni umbes ja 21:45 koju. Seega oleks vaja kava natukene kohendada,

ning mõtlesingi, et ei hakka ise midagi leiutama vaid äkki keegi oskab sõna sekka öelda. Ärkan kell 7:30.

Hommikusöök kell 11.00 - 12.00

70 - 100gr. Kuivainena helbeid (kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, müsli – soovituslik täistera jne.)

200 – 300 ml. Piima väherasvane soovit. 1,5% või vesi selles keeta putru, või lisada piim müslile.

½ pakki magusat kohupiima (125 gr. Müüakse 250 gr.pakkides)

1 puuvili vabalt valitud võib lõigata pudru peale näiteks banaan

100 – 150 ml. jogurtit lisada pudru peale

1 tass kohvi või teed – neid võib juua ka hiljem

Peale hommikusööki 1 tablet multivitamini Olimp

1 tl Linaseemneõli

Trenn 14.00 – 16.00

Peale trenni ca 16.00

Lean Gain (Ultralife) 2 mtl. segatuna veega

Tavatoidust sobib magus rosinatega kohupiim 200gr. + 1 klaas mahla.

Hilislõuna kell 17.00 – 17.30

100 - 150gr. Kanafilee (Talleggil on suht palju valmis marinaadis tooteid, mida on lihtne kas pannil või ahjus valmistada, samas võib olla see ka lihtsalt kanafilee maitsestatult hautatud või praetud.)

3-4 viilu leib või sepik

150 - 200gr. Toorsalatit, vabal valikul või keedetud juurvilju

2 spl. Oliiviõli lisada toorsalatile

Õhtuoode kell 19.30 – 20.00

1 puuvili omal valikul (banaan või õun) 200 gr. lahjat kohupiima, võib segada 100ml jogurtiga ühtlaseks massiks. 1 klaas keefirit või piima.

3-4 viilu leiba või sepikut

Õhtusöök 22.30 – 23.00

150 – 250 gr. Kodujuustu 4% või kaks kuni kolm tervet muna (võib teha ka salti segades kokku 2 muna + 100 gr kodujuustu, sisse veel tomat, kurk , hapukurk)

1 - 2 viilu leiba fileesingiga või juustuga max 26% (kui kaal ei lange, siis jätad õhtul leiva ära.)

1 tass rohelist teed, suhkru või 1tl. Mett

Peale õhtusööki mineraalainete kompleksi 1 tablet Olimp

2 kapslit Omega -3 rasvhappeid

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

korralik kava. ma sööks u sellistel aegadel:

hommikusöök 07:30

lõuna 12

oode 16

19:45 trenn + trennijärgne koks

õhtusöök 1h peale trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

natukene võiksid söögikordade aegu muuta kuna hommikul kui ärkad on keha kaotanud tohutult toitained seega söö parem hommikuti ka kui ärkad kui ei jõua siis proovi licalt varem ärgata kui muidugi su eesmärgiks on kaalutõus , näiteks et ma saaksin hommikuti süüa ärkan ma kell 6 hommikul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natukene võiksid söögikordade aegu muuta kuna hommikul kui ärkad on keha kaotanud tohutult toitained seega söö parem hommikuti ka kui ärkad kui ei jõua siis proovi licalt varem ärgata kui muidugi su eesmärgiks on kaalutõus , näiteks et ma saaksin hommikuti süüa ärkan ma kell 6 hommikul :D

Magamise ajal on keha kaotanud tohutult toitaineid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magamise ajal on keha kaotanud tohutult toitaineid? :D

Magamine on väga üldistav sõna. Ntx kui ma ütlen, et lähen tüdrukuga magama: kas see siis tähendab alati, et ma suundun unefaasi?:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natukene võiksid söögikordade aegu muuta kuna hommikul kui ärkad on keha kaotanud tohutult toitained seega söö parem hommikuti ka kui ärkad kui ei jõua siis proovi licalt varem ärgata kui muidugi su eesmärgiks on kaalutõus , näiteks et ma saaksin hommikuti süüa ärkan ma kell 6 hommikul :D

Kui teema on "Kaalust maha" alamfoorumis, siis mina teeks järelduse, et inimene tahab kaalust alla saada. Lisaks, kui sa oleksid tähelepanelikult tema postitust lugenud, siis seal oli öeldud "kui kaal ei lange, siis jätad õhtul leiva ära".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magamine on väga üldistav sõna. Ntx kui ma ütlen, et lähen tüdrukuga magama: kas see siis tähendab alati, et ma suundun unefaasi?:D

See sinu poolt eeldatav tegevus tüdrukuga kulutab vähem energiat kui sa arvad. :D

http://www.toidutare.ee/kaloriarvuti.php?show=burner#start

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×