Jump to content
K-star

Kava

Recommended Posts

Mida arvata sellisest kavast?

Esmaspäev (jõutõmme)

Jõutõmme 4x6/5x5/6x4

Lõuatõmbed 3x6-10

Tõmme kangiga ettekallutades 3x6-10

Õla tagaosale lendamised ettekallutades 3x6-10

Õla keskmine osa või trapetsile õlgade tõstmised 3x6-10

Kõht 3xmax

Kolmapäev (surumine)

Surumine lamades 4x6/5x5/6x4

Surumine hantlitega positiivsel kaldel 3x6-10

Surumine kangiga seistes 3x6-10

Rööbaspuudel surumine triitsepsile 3x6-10

Ploki allasurumine 3x6-10

Biitsepstõste seistes hantlitega vahelduvalt või seistes kangiga 3x6-10

Reede (kükk)

Kükk 5x4-8

Kastilt kükk 3x6-10

Good Morning´s 3x6-10

Ülesirutused/läbitõmbed (Pullthroughs) 3x6-10

Sääred 3x6-10

Kõht 3xmax

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on täitsa ok kava.

Mõned asjad aga:

- Kükk ja kastilt kükk ühel päeval tundub natuke overkill. Kui tahad kahte kükki teha siis tee teine kükk näiteks eeskükiks ja vähenda esimese seeriate arvu.

- Ploki alla surumised surumise päeval on jällegi overkill kui sul juba on 4 erinevat suruvad harjutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma liigutaks biitsepstõsted esmaspäeva peale ja jätaks ettekallutatult õlgadele lendamised ära ja kükipäeval asendaks kastilt küki etteastetega/käärkükiga. Võid kastilt kükki ja tavalist kükki vahetada üle nädala näiteks.

Lisaks sellele jõutõmbe/surumise seeriad-kordused on tuttavad, kuid tagurpidises järjekorras. Tunduks loogilisem teha vastupidi, pigem 6x4/5x5/4x6, ehk siis uut raskust võttes sa proovid teha 4 kordust, järgmine kord 5 ja lõpuks 6 kuni lisad uuesti raskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, praegune kava töötab päris hästi rinna kohapealt, kehakaal ja peale jõuan suruda.

Jõutõmbe osas olen jäänud toppama, ei julge eriti lapata peale raskusi 100kg on 5x5 normaalne teha, kolm nädalat juba teinud, aga kui rohkem juba panen on tunne nagu tahaks juba vaikselt pooleks minna. Eks see tehnika ole ka nagu ta on, aga olen ka hullemat näinud.

Jalgadega on räbalasti :) pole enam viimasel ajal reedesel päeval saali jõudnud.

Siit ka küsimus et kuidas jalad esmaspäeva teisipäeva peale ärajaotada?

Või peaks sootuks uue kava valima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, praegune kava töötab päris hästi rinna kohapealt, kehakaal ja peale jõuan suruda.

Jõutõmbe osas olen jäänud toppama, ei julge eriti lapata peale raskusi 100kg on 5x5 normaalne teha, kolm nädalat juba teinud, aga kui rohkem juba panen on tunne nagu tahaks juba vaikselt pooleks minna. Eks see tehnika ole ka nagu ta on, aga olen ka hullemat näinud.

Jalgadega on räbalasti :) pole enam viimasel ajal reedesel päeval saali jõudnud.

Siit ka küsimus et kuidas jalad esmaspäeva teisipäeva peale ärajaotada?

Või peaks sootuks uue kava valima?

Kui jääb mõni trennipäev misiganes põhjusel vahele, siis tee järgmise jõusaalikülastuse ajal seda päeva kus kohast pooleli jäid. Ei pea tingimata ainult kolmapäeval suruma või ainult reedel kükkima, harjutused ei käi kalendri järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×