Jump to content
Tarantula

Minu Toitumiskava

Recommended Posts

Terekest kõigile.

Mõtlesin et riputan siia ülesse oma toitumis kava ja ehk targemad oskavad midagi paremaks seada .

Trenni on mul kolmkorda nädalas . üritan kasvatada lihasmassi.

Nii siiis

Hommikusöök :

Kell 06:30 100grammi kuivainena neljaviljahelbeid

200 ml piima

umbes kausitäis müslit

Siis koolis 09:30

Kaks keedumuna

2tkk rimi topsi 100 grammist kohupiima

Kell 11:50 koolitoit

Tavaliselt on Makaronid, Kartulipuder , Risotto või

Keedukartulid kastmega , tavaliselt mingi singitükkidega

või siis kõrval on viinerid . aga minu arust jääb seda vähekks

siis peale seda lähen käin poes ostan 350 Grammi Kanakoibasid

Lisaks koolitoidule on joogiks kas piim või keefir 200ml ,

2 viilu mustaleiba .

Kell 14:00

Kodujuust , 2 banaani .

kell 16:00

Kodune toit nagu ikka . Makaronid jms . Liha , Pelmeenid .

Joogiks Piim , kohv .

17:00 TRENN !

Peale trenni kohee 350 Grammine Kohupiim

18:30

3 muna millest teen omletti .

Kurgi salat

Või siis puder .

2viilu leiba ka.

21:30

tuunikala konserv segan seda kodujuustu ja lisan sinna hulka

veel paprikat , tomatit , kurki .

Lõpetuseks tahan öelda et minu arust aitab mind see kava aga ehk targemad . suudavad toitumiskava veelgi paremaks muuta :)

Päevas joon pea kaks liitrit piima ära . ja ehk mu kavas on liiga palju kohupiima ? või see täitsa sobib :D ?

Igastahes .väiksed näpunäited oleksid kindlasti abiks .;)

Aitäh!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole paha ju.

Kui kaal ei taha kasvada, siis lisa süsikaid nendesse toidukordadesse, kus neid pole.

Löö numbrid kokku, saab veel parema pildi. Vbl rasvu juurde vaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole paha ju.

Kui kaal ei taha kasvada, siis lisa süsikaid nendesse toidukordadesse, kus neid pole.

Löö numbrid kokku, saab veel parema pildi. Vbl rasvu juurde vaja?

aitähh gmaster ma olen lõpuks selle toitumise paika saanud :D . kaalu tuleb aga rasvu minu teada ei ole vähe olen arvutanud kokku rasvu saan päevas 45 grammi Valke peaaegu natuke üle 100 grammi süsivesikud 270 grammi . ;)

igastahes kui kellegil on juhuslikult mingeid pretentsioone minu kavaga seoses siis julgelt öelge ehk isegi tasub midagi muuta mõtlesin et peaksin kalamaksaõli jooma hakkama pluss veel rohelist teed näiteks õhtuse söögi ajal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitähh gmaster ma olen lõpuks selle toitumise paika saanud :D . kaalu tuleb aga rasvu minu teada ei ole vähe olen arvutanud kokku rasvu saan päevas 45 grammi Valke peaaegu natuke üle 100 grammi süsivesikud 270 grammi . ;)

igastahes kui kellegil on juhuslikult mingeid pretentsioone minu kavaga seoses siis julgelt öelge ehk isegi tasub midagi muuta mõtlesin et peaksin kalamaksaõli jooma hakkama pluss veel rohelist teed näiteks õhtuse söögi ajal :)

Ei tea küll kuidas sa arvutasid, aga valku tuleb sul ümmarguselt 200g ringis päevas, kui kiirelt kasvõi peas kokku lüüa need asjad. Samuti rasvad, 2l piimas on juba 50g rasva, kui võtta 2,5% piim, süsivesikud rohkem ikka 300-400g kanti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonäed, pean sõnu sööma, Väga hea et arvud välja tõid, sest midagi ikka sul ei klapi ja mulje jäi veidi vale

Ütlesid et 2L piima päevas, pluss tuunikala, kodujuustud, kohupiimad, munad.

Sealt ei saa kuidagi tulla ainult 100g valku??

Mis su kaal oli ja millised need su 100 ja 350g kohupiimad on, mingid suhkruhunnikud?

Haah, jõuti ette. Ootame uusi numbreid:)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonäed, pean sõnu sööma, Väga hea et arvud välja tõid, sest midagi ikka sul ei klapi ja mulje jäi veidi vale

Ütlesid et 2L piima päevas, pluss tuunikala, kodujuustud, kohupiimad, munad.

Sealt ei saa kuidagi tulla ainult 100g valku??

Mis su kaal oli ja millised need su 100 ja 350g kohupiimad on, mingid suhkruhunnikud?

Haah, jõuti ette. Ootame uusi numbreid:)

ahsoo aga mine tea vb olen midagi valesti arvutanud kuna ma ei tea õieit palju üks keedu muna võib tõesit kaaluda ? 20 grammi ?

panin umbes pm aga pudru kaalu ja süsivesikute hulka oskan juba peast öelda pm :) aga

Tglt olen natukene muutnud neid kohupiima asju ;) söön 250 Grammist Kohupiima ROsinatega see siniakas valge pakk , ja kodujuust see üsna rasvane 250 grammine tops peaks olema vist kui ma ei eksi . aga võid ma lisan päris suurel hulgal pudru sisse kuna olen päris suur või armastaja ja mitte seda tavalist võid pigem seda rasvasemat mis on nendes kuldsetes pakikestes :D 2 liitrit piima joon jah päevas tuunikala ma ei oska eriti midagi väga välja tuua kuna alles hakkasin seda sööma korralikult alguses ei läinud see väga alla , nüüd juba vabalt igastahes tean seda et 100 grammis on seal 26 grammi valku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, aga löö siis numbrid uuesti kokku.

Kas muna mingi 65-70g ei ole äkki? Igatahes munas 6-7g valku, arvesta selle järgi.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eem mis see tähendama peaks ?

kust sa seda kõike võtad et 200 grammi valku :D ???

Keha suudab ladestada ära korraga 40 grammi valku . jaaa ma ei tarbi päevas 200 grammi valku veits üle liia oled ikka arvutanud .

piimast ei tule ka nii palju rasvu . mis ime asju sa sööd jood siis ?

Võta see kodujuust või tuunikala ette, kui sa need 2 kokku segad, siis tuleb juba ~70g valku, kui võtta üks 130g(neto)tuunikala konserv ja 200g kodujuust, + igasugused kohupiimad, pudrud, liha, need sisaldavad valku ju, aga ega see paha ei ole, selles mõttes, et kui teed kõvasti trenni, siis see aitab ainult kaasa. Aga piima kohta sa kirjutasid ju, et 2L päevas umbes, 100ml sisaldab 2,5g rasva, kui 2 pakki piima, see teeb 2x1000ml= 20x2,5g= 50g rasva, loogiline ju?

See, et keha omastab korraga 30g-40g on õige, nii, et ma pigem ei segaks tuunikala ja kodujuustu kokku, vaid võtaks neid mingi 1h vahega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, aga löö siis numbrid uuesti kokku.

Kas muna mingi 65-70g ei ole äkki? Igatahes munas 6-7g valku, arvesta selle järgi.

kas tõesti on muna siis nii raske :) ?

tead ausalt öeldes olen ma vb kaloriarvutiga natuke pange pannud võibolla tõesti olen midagi valesti teinud aga igastahes siis peab ikkagi kõik paigas olema kuna kaal tasapisi tõuseb . Mingeid pisi asju võibolla tõesti juurde vaja kuda äkki oleks massilisajaga näiteks Serious mass 2,2 kg maksab 32 Euri. ehk aitab see ka kaasa kasvamisele . ja ehk lisan kavasse puuvilju juurde ?

aga igastahes on kell juba nii palju et ma pean magama ära minema homme koolipäev veel :D , homme räägib ehk edasi .

aga ma homme löön asjad uuesti kokku ;) ja vaatab mis välja tuleb . Seniks ole tubli ;) ja tänud abistamaks ;)

Võta see kodujuust või tuunikala ette, kui sa need 2 kokku segad, siis tuleb juba ~70g valku, kui võtta üks 130g(neto)tuunikala konserv ja 200g kodujuust, + igasugused kohupiimad, pudrud, liha, need sisaldavad valku ju, aga ega see paha ei ole, selles mõttes, et kui teed kõvasti trenni, siis see aitab ainult kaasa. Aga piima kohta sa kirjutasid ju, et 2L päevas umbes, 100ml sisaldab 2,5g rasva, kui 2 pakki piima, see teeb 2x1000ml= 20x2,5g= 50g rasva, loogiline ju?

See, et keha omastab korraga 30g-40g on õige, nii, et ma pigem ei segaks tuunikala ja kodujuustu kokku, vaid võtaks neid mingi 1h vahega ;)

ahsoo olen ise võibolla natuke ohmu olnud ja sunnin end rohkem uurima neid valku ja muid aineid ;) aga ma loodan et ma liiga palju ei söö :D . aitähh nõuannete igastahes ehk homme saab veel siin suhelda seniks kohtumiseni ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Munemisperioodi lõpus on munad isegi 65 g ja raskemad. Keskmine muna kaal munakanatõugudel on 60-62 g

# 7,5 g valku

# 6 g rasvu

# 0,6 g süsivesikuid

# 90 kcal energiat

Serious massi ma sulle küll ei julgeks soovitada, kui sul juba nii palju sv. Pigem ainult trennijärgselt mingit valku ja sv.

Puuviljad on ok , aga vaata, kas saad kuskilt suhkrut vähendada ja neid puuviljadega asendada, sv-st pole mõtet end ogaraks ka süüa.

Üldiselt vähemalt üks poiss, kes sööb. Palju kaalutõus on ja mis peegel räägib, vbl pead vaikselt sv tagasi ka tõmbama mingi hetk.

Praeguse kaloraažiga peaks sul iga trenn raskused ja koormused suurenema, kui ei, siis on oht niisama paksuks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Munemisperioodi lõpus on munad isegi 65 g ja raskemad. Keskmine muna kaal munakanatõugudel on 60-62 g

# 7,5 g valku

# 6 g rasvu

# 0,6 g süsivesikuid

# 90 kcal energiat

Serious massi ma sulle küll ei julgeks soovitada, kui sul juba nii palju sv. Pigem ainult trennijärgselt mingit valku ja sv.

Puuviljad on ok , aga vaata, kas saad kuskilt suhkrut vähendada ja neid puuviljadega asendada, sv-st pole mõtet end ogaraks ka süüa.

Üldiselt vähemalt üks poiss, kes sööb. Palju kaalutõus on ja mis peegel räägib, vbl pead vaikselt sv tagasi ka tõmbama mingi hetk.

Praeguse kaloraažiga peaks sul iga trenn raskused ja koormused suurenema, kui ei, siis on oht niisama paksuks minna.

ütlen ausalt ma ei ole kaua tegelenud sellega vahepeal oli paus kuna antsin alla olin loll aga eks omad vitsad peksavad olen üle nädala pisut nii söönud ja see kõik kujuneb mu igapäevaseks toitumiseks :) see kord luban et ma alla ei anna kui on kuu möödas eks siis tuleb pigem räääkida sellest palju kaal on tõusnud jms aga praegyse seisukorraga on järsk kaal tulnud peaaegu 2 kg aga nüüd tuleb vaikselt :D aga kui j2rgmine nädal peaks samamoodi tõusma siis on midagi mäda et ehk söön liiga palju siis ma tean ja küsin sinult abi mida muuta ja kus muuta . aga ma katsetan ilusti siin edasi praeguse seisuga on koormused ikka suurenenud , ja kusjuures isegi raskuseid hästi natuke ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2l piima on 60 valku ja sa saad sealt mingi 1100kcal..

200g kohupiima on 32 valku (100g 16g), 250g-ne kohupiim on 42 valku (100g 18g)

Ma ise arvan, et sa sööd natuke liiga palju ja saad kõvasti pekki juurde.. Arvuta oma BAV ja siis selle järgi arvuta palju sa päeval reaalselt sööma peaks, et kaalutõus väga ulmeline poleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervää , teate mis nimelt mul on kodus 1,5 kg multi mass 3000 kas oleks seda normaalne peale trenni võtta ? või enne trenni ka ?

http://fitshop.fitness.ee/gainerid/0/readmore/76/Multi valke on seal vähe aga ehk peale trenni on täitsa kõlblik kui söön veel kohe 250 grammi kohupiima ka ära :D seal on näidatud et tleb võtta 6 spl täit on see tõesti nii :D ? või võin ka vähem seda võtta ikka , pm paar korda kasutan ja ongi otsas ju vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervää , teate mis nimelt mul on kodus 1,5 kg multi mass 3000 kas oleks seda normaalne peale trenni võtta ? või enne trenni ka ?

http://fitshop.fitness.ee/gainerid/0/readmore/76/Multi valke on seal vähe aga ehk peale trenni on täitsa kõlblik kui söön veel kohe 250 grammi kohupiima ka ära :D seal on näidatud et tleb võtta 6 spl täit on see tõesti nii :D ? või võin ka vähem seda võtta ikka , pm paar korda kasutan ja ongi otsas ju vms

Soovitaks selle lihtsalt maha müüa. Või kui on soov seda ikkagi kasutada, siis ei kujuta ette kus seda võtta - lihtsalt 1,5kg sisuliselt suhkrut. Pärast trenni sobiks lihtsalt 250g kohupiima (nt vanilje/rosina kus juba süsivesikud sees) ka, või siis osta lahjat ja joo seda sheiki kõrvale. Või siis osta valku ja kasuta seda multi massi nagu süsivesiku allikana (dextro asemel) sheiki tehes ;).

Kui pärast trenni ainult sheiki teha, siis pane juba 6 spl pulbrit, et sa u. 20g valku kätte saaks. Kui jood seda kohupiima kõrvale, siis pane vähem, muidu saad korralikult süsivesikuid kaasa.

Muudetud kasutaja Spanktastic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Või siis osta valku ja kasuta seda multi massi nagu süsivesiku allikana (dextro asemel) sheiki tehes :D.

Ma teeks ka nii.

Teema algatajale. Üks asi on süüa palju. Teine asi on süüa targalt.

Kui tahad et toit ka toimiks, pead saama ka piisavalt mineraale, vitamiine, kiudaineid.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teeks ka nii.

Teema algatajale. Üks asi on süüa palju. Teine asi on süüa targalt.

Kui tahad et toit ka toimiks, pead saama ka piisavalt mineraale, vitamiine, kiudaineid.

aga see et ma kaalun 65 kg ei ole mulle seda toitu palju :D ? kaalu kuigi tuleb üsna normipiires .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga see et ma kaalun 65 kg ei ole mulle seda toitu palju :D ? kaalu kuigi tuleb üsna normipiires .

Sa pidid uuesti selle oma päevase kaloraaži kokku arvestama.

Ja kui palju sul seda kaalu juurde tuleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis ei hakka ma uut postitust tegema ja kirjutasin seega siia.

Tegin oma kavale väiksed muudatused .

06:30

Neljaviljahelbed (100g)

3 Muna ( umb 180 g vms )

Piim 2,5% (250ml)

1tl Kalamaksaõli.

09:15 Kohupiim rosinatega 3% (200g)

11:50 Koolitoti.

Makaronid kastmega ( natuke üle 100 grammi)

Porgandisalat

Piim (250ml) 2 viilu musta leiba.

14:30

6% kodujuust (150-200g)

16:30 kodunetoit.

makaronid , kartul vms .

17:30 TRENN!!!!

18:30 | Koheselt Valgusheik multimass 3000 6 spl + väherasvane 0,1 maitsestamatakohupiim.

19:30 | Suursöök

(125g) riisi või tatart

Kanakoivad, liha vms (200g)

(250ml) piima , 2 viilu leiba

22:30 ennemagamaminekut

200g kohupiima rosinatega

1 Tass rohelist teed ilma suhkruta.

Ja kui veel jõuan siis Tomatit Ja kurki ja muid köögivilju ;)

Kaloreid : 2900kcal

Rasva : 83,95 g

Valku : 180 g (valke vb on liiga palju vms või sobib ) ?

Süsivesikuid : 320 g

Kiudaineid : 20 g

Ma arvan et see kava on palju effektiivsem või mis te arvate tehke omad järeldused:)

olen üsna suure isuga ja arvan et mulle see paras.

kaalu mul on 65 kg pikkust 180

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati võib norida ja norima jäämagi, aga minumeelest päris ok.

Päeva peale paar köögivilja (kodujuustu juurde, võta mingi leivaviil v kuklike ka), hommikusöögile puuvili juurde ja vitamiinid ka normis.

Ise võtaks veel enne magamaminekut ka kalaõli lonksu.

Ma ütleks et kui treeningkava normis on siis pole muud kui ainult areneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alati võib norida ja norima jäämagi, aga minumeelest päris ok.

Päeva peale paar köögivilja (kodujuustu juurde, võta mingi leivaviil v kuklike ka), hommikusöögile puuvili juurde ja vitamiinid ka normis.

Ise võtaks veel enne magamaminekut ka kalaõli lonksu.

Ma ütleks et kui treeningkava normis on siis pole muud kui ainult areneda.

siis on väga hea tänud ;) aga ma vaatan homme ja riputan ehki oma treeningkava ülesse .

ehk heidad sellele ka pilgu peale :) aga aitäh :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×