Jump to content
Arnold

IFBB World Classic 2011: Eesti mäekõrgune võit kinnitatud!

Recommended Posts

Oleks ka v6istleja Classikus kuni -170 cm ,hakkan end vormi ajama peale Euroopa meistri v6istlusi j6ut6stmises siin Iirimaal. 2-5 jun

ja vastuse parim paneksin ka C,sest seal ilusti info naha ,kuid mulle ei meeldi see Culture calls saukoht voiks olla kirjana k6hupeal .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks ka v6istleja Classikus kuni -170 cm ,hakkan end vormi ajama peale Euroopa meistri v6istlusi j6ut6stmises siin Iirimaal. 2-5 jun

ja vastuse parim paneksin ka C,sest seal ilusti info naha ,kuid mulle ei meeldi see Culture calls saukoht voiks olla kirjana k6hupeal .

Tore kuulda, et Susim ka edasi treenib ja hoiab Iirimaal korda majas :D Millised tulemused jõutõstmises on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore kuulda, et Susim ka edasi treenib ja hoiab Iirimaal korda majas :D Millised tulemused jõutõstmises on?

No Imre hetkel tulemused millega lahen katsumusele on rinnalt 160kg,kykk 245kg,j6ut6mme 250kg B) kehakaal hetkel 79kg,st olen kuni 82,5 grup.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No Imre hetkel tulemused millega lahen katsumusele on rinnalt 160kg,kykk 245kg,j6ut6mme 250kg B) kehakaal hetkel 79kg,st olen kuni 82,5 grup.

Väga tubli ja märkimisväärsed numbrid selles kaalus! Kas sügisel kulturismis ka võistled? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga tubli ja märkimisväärsed numbrid selles kaalus! Kas sügisel kulturismis ka võistled? B)

:D Kui on veel v6imalik kandideerida World Classic Bodybuilding Championships Tallinn 2011 siis tulen ja lammutan teid koiki sygisel pikali :D

Muudetud kasutaja susim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Kui on veel v6imalik kandideerida World Classic Bodybuilding Championships Tallinn 2011 siis tulen ja lammutan teid koiki sygisel pikali B)

Usun, et alaliit ei tea sinu plaanidest midagi ning selles kategoorias võiksid välja tulla küll. Meil on nüüd lühikesi mehi päris palju- vennad Kuusnõmmed on ka suhteliselt lühikesed. Kindlasti peaks olema üks tingimus ka Eesti meistrivõistlustel osalemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun, et alaliit ei tea sinu plaanidest midagi ning selles kategoorias võiksid välja tulla küll. Meil on nüüd lühikesi mehi päris palju- vennad Kuusnõmmed on ka suhteliselt lühikesed. Kindlasti peaks olema üks tingimus ka Eesti meistrivõistlustel osalemine.

Seda ma kohe kindlasti teen sel aastal 100% 9 Oktoobril olen laval.plaanid olid juba sellised Sep RIBBF,2 Okt NABBA ja 9 Okt EST.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma kohe kindlasti teen sel aastal 100% 9 Oktoobril olen laval.plaanid olid juba sellised Sep RIBBF,2 Okt NABBA ja 9 Okt EST.

Meelis sulle lihtsalt teadmiseks, et see päris nii lihtne ei ole, et täna NABBAS ja homme IFBB -s ja ülehomme kuskil mujal. Selles osas pead ikkgi enda jaoks selguse tegema, kus paadis sa istud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meelis sulle lihtsalt teadmiseks, et see päris nii lihtne ei ole, et täna NABBAS ja homme IFBB -s ja ülehomme kuskil mujal. Selles osas pead ikkgi enda jaoks selguse tegema, kus paadis sa istud....

mhm...kuid siiani pole see ju takistuseks olnud 2004 ja 2006 ,kas siis nyyd on reeglid teised,et isegi sygisel Eestikatel ei saa voistelda kui olen NABBA ja RIBBF v6istelnud aga kuidas on j6ut6stmisega IPO Ireland Powerlift Organisation.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhm...kuid siiani pole see ju takistuseks olnud 2004 ja 2006 ,kas siis nyyd on reeglid teised,et isegi sygisel Eestikatel ei saa voistelda kui olen NABBA ja RIBBF v6istelnud aga kuidas on j6ut6stmisega IPO Ireland Powerlift Organisation.

Ma soovitan sul teha EKFL sellekohane järelpärimine ja teavitamine oma võistlemissoovist. See erinevates liigades võistlemine ei ole siin mingi uus teema, lihtalt viimastel aastatel on ka rahvusvaheline alaliit selles osas selgelt reegelid rangemaks teinud. Kui ma õigesti mäletan ,siis üks tingimusi on enne kui saad liituda pead läbima dopingu kontrolli ja kinnitama ka kirjalikult et ei osale paralleelselt teiste liigade võistlustel. Vastasel juhul kui seda siiski teed saad IFBB poolt võistluskeelu.

Kuna sa ei ole pikalt Eestis võistelnud ja elad üldse teisel maal, siis oleks kõigepealt mõislik teha taotlus ja see vaadatakse läbi EKFL juhatuse poolt. Ära mõista valesti, keegi ei ole su võistlemise vastu, vaid asjad tuleb küigi jaoks vormistada võrdselt ja reeglid on kõigi jaoks ühesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitan sul teha EKFL sellekohane järelpärimine ja teavitamine oma võistlemissoovist. See erinevates liigades võistlemine ei ole siin mingi uus teema, lihtalt viimastel aastatel on ka rahvusvaheline alaliit selles osas selgelt reegelid rangemaks teinud. Kui ma õigesti mäletan ,siis üks tingimusi on enne kui saad liituda pead läbima dopingu kontrolli ja kinnitama ka kirjalikult et ei osale paralleelselt teiste liigade võistlustel. Vastasel juhul kui seda siiski teed saad IFBB poolt võistluskeelu.

Kuna sa ei ole pikalt Eestis võistelnud ja elad üldse teisel maal, siis oleks kõigepealt mõislik teha taotlus ja see vaadatakse läbi EKFL juhatuse poolt. Ära mõista valesti, keegi ei ole su võistlemise vastu, vaid asjad tuleb küigi jaoks vormistada võrdselt ja reeglid on kõigi jaoks ühesed.

ok ma v6in EI oelda RIBBF ja NABBA sest seal nagunii GREEN DIESEL (steroid) 80% v6istlejatel,lihtsalt majanduslikel tingimustel pole saanud v6istelda Eestis olen seda tahtnud teha viimased 4 a kuid jah.Tegelenud olen j6ut6stmisega ,aga kas ka selles liidus ei tohi voistelda ?ega vist :D

Kus kohast ma leian siit avalduse ankeedi voi kirjutan E-mail EKFL ile?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok ma v6in EI oelda RIBBF ja NABBA sest seal nagunii GREEN DIESEL (steroid) 80% v6istlejatel,lihtsalt majanduslikel tingimustel pole saanud v6istelda Eestis olen seda tahtnud teha viimased 4 a kuid jah.Tegelenud olen j6ut6stmisega ,aga kas ka selles liidus ei tohi voistelda ?ega vist :D

Kus kohast ma leian siit avalduse ankeedi voi kirjutan E-mail EKFL ile?

kirjuta info@kulturism.ee küll me juba toimetame kuhu vaja. Lihtsalt kirjuta vabas vormis oma lugu, et soovid võistelda sügisel EMV ja miks mitte ka kandideerida Eesti koondisesse MM -l. Lõplik koondis selgub EMV tulemuste põhjal.

Edu soovides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kirjuta info@kulturism.ee küll me juba toimetame kuhu vaja. Lihtsalt kirjuta vabas vormis oma lugu, et soovid võistelda sügisel EMV ja miks mitte ka kandideerida Eesti koondisesse MM -l. Lõplik koondis selgub EMV tulemuste põhjal.

Edu soovides

Tanud OTT :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhm...kuid siiani pole see ju takistuseks olnud 2004 ja 2006 ,kas siis nyyd on reeglid teised,et isegi sygisel Eestikatel ei saa voistelda kui olen NABBA ja RIBBF v6istelnud aga kuidas on j6ut6stmisega IPO Ireland Powerlift Organisation.

Loodan, et sa EJTL-i käest võistluskeeldu sellepärast ei saa. Kuigi see sind vast eriti ei kotigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan, et sa EJTL-i käest võistluskeeldu sellepärast ei saa. Kuigi see sind vast eriti ei kotigi.

Ega ma ei plaaninudki enam eriti j6ukatega tegeleda,kuna vigastused puusas ja rinnal on juba liig mis liig.Kulturismis nallutamine oli mis oli aga vigastusi vahem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui endiselt saab midagi pakkuda, siis ma valiks A variandi, juhul kui kirja veidikene allapoole viia, siis ei hakkaks silm liialt rändama.

Muidu on väga hea tervik.

Tublid! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalusel palun alaliidul panna siia üles hetkel kehtivad kategooriad. Praegu peaks klassikas olema 5 erinevat kategooriat, aga äkki on selles suhtes midagi muudetud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi pole muutunud:

Klassikalise kulturismi kategooriad:

- 168cm

- 171cm

- 175cm

- 180cm

+180cm

Neid pole viimase aasta jooksul muudetud.

Mingi imelik 178cm jooksis korra läbi, aga too oli kirja aps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi pole muutunud:

Klassikalise kulturismi kategooriad:

- 168cm

- 171cm

- 175cm

- 180cm

+180cm

Neid pole viimase aasta jooksul muudetud.

Mingi imelik 178cm jooksis korra läbi, aga too oli kirja aps.

Suured tänud! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tulid välja ja saadaval jagamiseks, üritust tutvustavad voldikud!

post-17-1308664186_thumb.jpg

post-17-1308664239_thumb.jpg

NB! Tegu on esimese trükiga, kõik sponsorid, kes tahavad ürituse toetusgrupiga liituda

on tere tulnud, järgmistel voldiku tiraažidel saab olema ka teie logo!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×