Jump to content
haamer

Hommikusöök esimene toidukord + enne trenni söök + proteiin burgerites

Recommended Posts

kaks küsimust oleks.

Kuna argipäeviti pole aega niimodi, et tõusen - söön - 2-3 tunni pärast söön uuesti - 1-1.30h pärast trenn.

Siis enamasti on nii et tõusen circa kell ~8 .. 9 ajal söön ja peale 10 saab hakata trenni tegema.

Kas see on väga halb kui esimene söögikord võrdub kohe enne trenni söök`?

Ja teine küsimus, et kui ütleme et kaaluga probleemi pole, aga vaja süüa 4-6 lõunakest päevas. Ja näiteks olen linnas ja mujal ei jõuaks ära käia kui hesis ja sealt 2 juustuburksi näiteks võtta, vaatan et ahah sealt saan 40g proteiini , piisavalt süsivesikuid ja ka natukene rasva mis mulle paha ei tee. Aga kui kvaliteetne proteiin see üldse on kui konkreetselt võtta näiteks macdonaldsi või hesburgeri burgerid. Ega need vist väga arvestatavad pole jah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa küsid foorumis, kus inimesed enamasti oma toitu grammipeal kaaluvad ja iga toidukorra ajal välja arvutavad palju ja mida nad täpselt saavad ja enamasti hunnikut karpe kaasa veavad, et endale toidukordi võimaldada,et kas Hessi burger kõlbab?Iga toitumisõpiku üsna alguses on et EI KIIRTOIDULE.Kui keegi viitsib siis ta toob sulle ka välja miks ja neid põhjusi tuleb palju!Ei ole kohanud üheski toitumiskavas lõunasööki mis näeks ette burgereid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tegu oleks kvaliteetsete burgeritega, siis miks mitte, kuna sisaldavad need ju mahlakat lihatükki, eraldi salatit ja saia, aga Hesburgeri ega ka Mäki tooted selle alla ei kvalifitseeru. Need on puhtas rasvas praetud ja fritüüritud tooted, mille transrasvade sisaldus on skaalalt väljas. Samas Barbecue Mack`i burgerid on ülihead, ei ole kiirtoit ja noh, on 4-6 korda kallimad ka :)

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu gastroenteroloog soovitas valgu tarbimist piirata, kuna suured kogused pidavat soolestiku mikrofloora püsimisele halvasti mõjuma. :)

Saada seenele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaks küsimust oleks.

Kuna argipäeviti pole aega niimodi, et tõusen - söön - 2-3 tunni pärast söön uuesti - 1-1.30h pärast trenn.

Siis enamasti on nii et tõusen circa kell ~8 .. 9 ajal söön ja peale 10 saab hakata trenni tegema.

Kas see on väga halb kui esimene söögikord võrdub kohe ennem trenni söök`?

Ja teine küsimus, et kui ütleme et kaaluga probleemi pole, aga vaja süüa 4-6 lõunakest päevas. Ja näiteks olen linnas ja mujal ei jõuaks ära käia kui hesis ja sealt 2 juustuburksi näiteks võtta, vaatan et ahah sealt saan 40g proteiini , piisavalt süsivesikuid ja ka natukene rasva mis mulle paha ei tee. Aga kui kvaliteetne proteiin see üldse on kui konkreetselt võtta näiteks macdonaldsi või hesburgeri burgerid. Ega need vist väga arvestatavad pole jah?

Ärka varem ja on mure murtud. Muidugi oleneb treeningust näiteks jooksma ujuma küll ei soovita vahetult peale söömist minna

Pane banaan, tops kodujuustu jne tasku, kotti, unusta need kiirtoidu"restorani" burksid :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu gastroenteroloog soovitas valgu tarbimist piirata, kuna suured kogused pidavat soolestiku mikrofloora püsimisele halvasti mõjuma. :)

Sest ei ole menüüs piisavalt kiudaineid.

Kulturistid haisevad pahatihti nii massiperioodil kui ka kuivatamise ajal.

Aastaringne ketoatsidoos...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saada seenele...

Miks?

Sa ei saa igasse asja suhtuda nii et "ole vait, mul lihas kasvab, järelikult kõik on ok" :)

Vahest võiks ikka tarkade nõu ka kuulata ja vastavalt korrektuure teha ja nõuandeid ära kasutada.

Praegusel juhul on see seenele saatmine täiesti kohatu, sest täpselt nii on, nagu gastroenteroloog ütles.

Valk-ph-happesus-keskkonna muutus-vastavad muutused mikroflooras.

See pole nüüd kuidagi sinu solvamiseks, vaid lihtsalt soovitus silmaringi lai hoida.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan täiesti aru. Mul lihtsalt viskas korra närvi üles, muud midagi. :)

Õigem oleks arstiga läbi veidikene rääkida - enne ise piisavalt palju uurida asja. Nagu Aile ütles, siis kiudainete vähesus on tõesti probleem mida ei ole raske vältida. Enamikel toitainetel ka paki peal kirjas palju kiudaineid vaja on.

Kuid minu point see, et ka suurte valgukoguste tarbimine sinu kehale ei tohiks küll mõjuda kuidagi tervist halvendavalt - senikuni ülejäänud toitumine on paigas ning su kehal on kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid, kiudained jms kenasti saadud.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see on väga halb kui esimene söögikord võrdub kohe enne trenni söök`?

Ma pole küll midagi halba täheldanud ning olen mõnda aega treeninud niimodi et hommikusöök on natuke enne trenni. Ma lükkan endale hommikul sisse kausi müslit, jogurti, õuna ja singi-juustu võileiva, panen asjad valmis, kõnnin jõusaali ja olen kange tõstmas umbes 50-60 minutit pärast viimase ampsu võtmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saan täiesti aru. Mul lihtsalt viskas korra närvi üles, muud midagi. :)

Õigem oleks arstiga läbi veidikene rääkida - enne ise piisavalt palju uurida asja. Nagu Aile ütles, siis kiudainete vähesus on tõesti probleem mida ei ole raske vältida. Enamikel toitainetel ka paki peal kirjas palju kiudaineid vaja on.

Kuid minu point see, et ka suurte valgukoguste tarbimine sinu kehale ei tohiks küll mõjuda kuidagi tervist halvendavalt - senikuni ülejäänud toitumine on paigas ning su kehal on kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid, kiudained jms kenasti saadud.

:D

Senikaua kuni neerud ja maks töötavad hästi...

Kiudainete osas ei maksa väga paki pealt norme lugeda. Normid arvestatakse 2000 kcal (nn keskmine tarbija...), kus valgu hulk ei ületa 15% üldkaloraazhist, ehk siis mitte üle 75 g valku päeva kohta.

Sama probleem on ka vitamiinide ja mineraalainetega (...ja igatsugu fütokemikaalid jne jne).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×