Jump to content

Recommended Posts

http://www.evelinblog.com/

Lugesin toreda pöördumise läbi.

Esiteks terve selle artikli ülesehitus oli reklaam, raklaam ja veelkord reklaam antud toote promomiseks.

Mis ma ikka kaua heietan, sellist jama pole ammu kuulnud :)

nädalaga 6kg, järgmise nädalaga juba 10kg lisaks maha, oleks veel nädalake dieeditanud, oleks juba15 veel läinud:D

Kellegil on olnud antud tootega kokkupuude, siis kuulaksin hea meelega. Endalgi plaanid kevadel kõvasti alla võtta:)

Muudetud kasutaja rennosport poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2000% rohkem B-vitamiini ja energiat!!

Võrreldes millega, saepuruga?

:)

Söö parem astelpajusid, säästad raha ja ei nuuma mingeid suvalisi ärikaid.

Ma ei näe selles tootes midagi peale kofeiini. Ja seda saaksid mujalt ja odavamalt.

EGCG on ka ilus ja teaduslikult kõlav nimetus, aga see on lihtsalt üks rohelise tee komponent.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja päris kenasti koostatud leht, kõik ainult ülistavad nii vanad kui noored, kui see nii ka töötaks siis poleks kulturistidel muud vaja kui seda sööma ja rasvaprotsent jookseks nulli kiiremini kui Bolt 100 meetrit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi võiks sinna lehe alla kommentaari panna, et võtsin 5kg juurde antud toodet kasutades. Ma olen päris kindel, et kommentaar kustutatakse kiirelt ära :)

Kirjutasin sellise kommentaari:

Nägin seda samuti TVst. Endalgi vaja veidike rasva põletada kuna jõulude ajal tuli 2 liigset kilo juurde. Mõtlesin, et varsti suvi ja proovin selle toote ära, oleks siiski tore näha sixpacki. Igatahes, asun asja juurde. Esimene nädal tuli juurde mulle 200g. Arvasin, et alguses võib-olla peabki tõusma kaal. Jätkasin toote kasutamisega. Teine nädal asi ikka paremaks ei läinud ja peegelpilt ei muutunud samuti paremaks. Lõppkokkuvõttes võtsin selle toote abil 2.7kg juurde :S :S :S Kas keegi ütleks, mis ma valesti tegin????

Vaatan, et see kommentaar sinna ei jõudnudki. V-o saadetakse midagi siis e-maili peale. Jään ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta sooduskoodi "offer" et aktiveerida soodustus € 10.

See pakkumine aegub:

Kolmapäev, 9 märts, 2011

Haha, las ma arvan seal igapäev kuupäev lükkab 1 päeva võrra edasi, nagu oleks igapäev viimane päev super tehing teha :)

Ja pealegi need kommentaarid seal all nii ebaeestlaslikud - kohe näha, et mingi fake kommentaarid...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2000% rohkem B-vitamiini ja energiat!!

Võrreldes millega, saepuruga?

;)

Söö parem astelpajusid, säästad raha ja ei nuuma mingeid suvalisi ärikaid.

Ma ei näe selles tootes midagi peale kofeiini. Ja seda saaksid mujalt ja odavamalt.

EGCG on ka ilus ja teaduslikult kõlav nimetus, aga see on lihtsalt üks rohelise tee komponent.

Thumbs up :)

Eks nende lapsed tahavad ka süüa... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks seal üksainuski kriitiline kommentaar, siis mõjuks see skeptilisele eestlasele parema tootena kui nüüd. Ei ostaks eluilmas mingit ülehaibitud rämpsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta sooduskoodi "offer" et aktiveerida soodustus € 10.

See pakkumine aegub:

Kolmapäev, 9 märts, 2011

Haha, las ma arvan seal igapäev kuupäev lükkab 1 päeva võrra edasi, nagu oleks igapäev viimane päev super tehing teha :)

Ja pealegi need kommentaarid seal all nii ebaeestlaslikud - kohe näha, et mingi fake kommentaarid...

Jep. Mul näitab juba 10-s märts aegub. :D

Tegelikult ma olen kurb, et inimesed nii lollid ja meeleheitlikud on, et seda kõike usuvad.

Samas olen täielikult sellise suhtumise pooldaja, et lollidelt tulebki raha ära võtta. Kahjuks need lollid on valimisõiguslikud kodanikud, kes Edgari poolt pärast hääletavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjutasin sellise kommentaari:

Nägin seda samuti TVst. Endalgi vaja veidike rasva põletada kuna jõulude ajal tuli 2 liigset kilo juurde. Mõtlesin, et varsti suvi ja proovin selle toote ära, oleks siiski tore näha sixpacki. Igatahes, asun asja juurde. Esimene nädal tuli juurde mulle 200g. Arvasin, et alguses võib-olla peabki tõusma kaal. Jätkasin toote kasutamisega. Teine nädal asi ikka paremaks ei läinud ja peegelpilt ei muutunud samuti paremaks. Lõppkokkuvõttes võtsin selle toote abil 2.7kg juurde :S :S :S Kas keegi ütleks, mis ma valesti tegin????

Vaatan, et see kommentaar sinna ei jõudnudki. V-o saadetakse midagi siis e-maili peale. Jään ootama.

Sul on annet testimonialide kirjutamise peale.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Thumbs up :)

Eks nende lapsed tahavad ka süüa... :D

Jep. elame ikka kapitalistlikus ühiskonnas, kus ainus eesmärk on kasum

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×