Jump to content
tawu

Kreatiin ja valk ja paha olla

Recommended Posts

Tellisin fitnessi foorumist endale kreatiini pulbrit ja sain vadavalgupurblrit natuek tasuta kaasa,aga nyyd kui seda sisse võtnud olen hakkab väga paha olla mul???kreatiini ja seda vadavalgupulrit panen kokku ja siis segan veega ära.

Isegi kreatiini niisma süüües hakkab paha

Muudetud kasutaja tawu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogiline, ma võtan alati peale trenni, et kiiremini paha hakkaks B)

Heh,esimestkorda kuulen :P

Muidu teen kõik kasutusjuhendite järgi ja muud ma ei tea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh,esimestkorda kuulen :P

Muidu teen kõik kasutusjuhendite järgi ja muud ma ei tea..

Ma lootsin, et sa saad mu sarkasmist aru... aga ma ei tea, mida ja kus sa seal loed, mine loe uuesti, siinsamas fitshop.ee võta need lisandid lahti ja vaata, kuidas võtta... ja ega kõik lisandid polegi šokolaadimaitselised ju, kreatiin pole veel midagi, kui võrrelda näiteks arginiiniga pulbri kujul B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seleta veidi lähemalt ka. Kas hakkab paha peale toote võtmist või hakkab paha maitsest. Vahe on suur.

Kui maitsest siis kahjuks peab ütlema, et toidulisandeid võetakse effekti pärast ning hea maitse on vaid luksus.

Siiski leiab alati ka maitsvamaid variante - kõige lihtsam muidugi mahlaga segada vee asemel.

Kui peale võtmist hakkab mõne aja pärast paha siis on võimalik, et tegemist mingisuguse allergiaga mõne koostiosa suhtes või muudes terviseprobleemides millega aidata lähemalt ei oska.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seleta veidi lähemalt ka. Kas hakkab paha peale toote võtmist või hakkab paha maitsest. Vahe on suur.

Kui maitsest siis kahjuks peab ütlema, et toidulisandeid võetakse effekti pärast ning hea maitse on vaid luksus.

Siiski leiab alati ka maitsvamaid variante - kõige lihtsam muidugi mahlaga segada vee asemel.

Kui peale võtmist hakkab mõne aja pärast paha siis on võimalik, et tegemist mingisuguse allergiaga mõne koostiosa suhtes või muudes terviseprobleemides millega aidata lähemalt ei oska.

Mul see vadavalgupulber on piparmündi ja shokolaadimaitsega-maitse mind ei sega võib ka olla maitsetta

Kreatiin on puhas,nagu olema peab :P

Muidu võtsin mahlaga,siis oli sama asi ja nüüd ilma mahlata,ehk veega onikka sama.

Selline halb tunne hakkab,see kestab mingi pool tundi ... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtad täiesti tühja kõhu peale?

Ehk kahe nurgaga asi. Kas on tühja kõhu tunne enne sheigi joomist? (tühja kõhuga võib tulla okserefleks isegi midagi söömata - a'la kõht nii tühi, et süda paha).

Või otsest tühja kõhu tunnet ei ole, aga viimane toidukord oli mitu tundi tagasi? Sellega võib ka see olla, et miski ärritab magu koostisosadest.

Kas oled proovinud kreatiini eraldi ja valku eraldi? Kumb halva tunde tekitab.

Kreatiin ei tohiks mitte mingit effekti omada selles suhtes. Usun, et valgupulbri mingi koostisosa ei sobi sinu kehale. Selleks võib olla kasvõi mingi maitsestuskeemia mida sinna hulka on pandud selle piparmündi/shoksi maitse saamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul see vadavalgupulber on piparmündi ja shokolaadimaitsega-maitse mind ei sega võib ka olla maitsetta

Kreatiin on puhas,nagu olema peab :P

Muidu võtsin mahlaga,siis oli sama asi ja nüüd ilma mahlata,ehk veega onikka sama.

Selline halb tunne hakkab,see kestab mingi pool tundi ... B)

Endal ka vahepeal läheb süda pahaks. Kuid ma ei tee sellest väljagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal ka vahepeal läheb süda pahaks. Kuid ma ei tee sellest väljagi.

Vaene keha B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtad täiesti tühja kõhu peale?

Ehk kahe nurgaga asi. Kas on tühja kõhu tunne enne sheigi joomist? (tühja kõhuga võib tulla okserefleks isegi midagi söömata - a'la kõht nii tühi, et süda paha).

Või otsest tühja kõhu tunnet ei ole, aga viimane toidukord oli mitu tundi tagasi? Sellega võib ka see olla, et miski ärritab magu koostisosadest.

Kas oled proovinud kreatiini eraldi ja valku eraldi? Kumb halva tunde tekitab.

Kreatiin ei tohiks mitte mingit effekti omada selles suhtes. Usun, et valgupulbri mingi koostisosa ei sobi sinu kehale. Selleks võib olla kasvõi mingi maitsestuskeemia mida sinna hulka on pandud selle piparmündi/shoksi maitse saamiseks.

enne söömist jah olen võtnud seda alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enne söömist jah olen võtnud seda alati.

Selles suhtes ma ei imesta kui võtad valgupulbrit täiesti tühja kõhu peale ja hakkab vastu veidi - tühi kõht on üleüldse veidi tundlikum ning nagu mainisin, siis mõnele teatud valgupulbrid üldse ei sobi.

Kreatiini võid hommikul küll esimese asjana veega võtta enne toitu, kuid valgupulbri võtmine jäta ikka enne ja peale trenni.

Kui trenn nt. kell 18.00

Siis kell 15-16 võiks olla mehisem toidukord. Siis 17.30 võtad sheigi sisse ja trenni. Ning kohe peale trenni uuesti sheik sisse ning tunnike peale seda uus mehisem toidukord.

Üldiselt soovitan valgupulbritest ikka kõige puhtamaid mida võimalik leida. Hüdrolüüsitud valke. Kehal tunduvalt kergem omastada ning seega koormavad ka magu vähem. Ma ei tea, mida sa võtad aga kõlab nagu kõige tavalisem vadak, mis sisaldab jumal teab mida veel peale selle valgu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin ajab mõnedel üksikutel sisu keerlema küll.

Tõesti. Hea teada. B)

Pole varem kuulnudki. Võib-olla teema-algataja siis üks neist vähestest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaene keha :)

Mul pärast hommikusööki ka süda paha. Kuna ma sunnin ennast seda sööma kui üldse söön. Mul üldse söögiga kahtlane teema. Tundlik magu võib-olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×