Jump to content
MWEchamp

Reval-Cup 2011: tulemused, galerii, video, vastukajad

Recommended Posts

Taru eriline oskus, nagu Ottiligi, on muutuda laval märgatavalt suuremaks kui lava taga olles.

Se käib kõigi kohta kes vähegi poseerida oskavad ja vormi on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Se käib kõigi kohta kes vähegi poseerida oskavad ja vormi on!

See võiks olla nii, aga Eestis pealtvaatajana vaadates võistlusi see nii ei ole kahjuks. VVähemalt niipalju, kui mina olen võistlusi näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See võiks olla nii, aga Eestis pealtvaatajana vaadates võistlusi see nii ei ole kahjuks. VVähemalt niipalju, kui mina olen võistlusi näinud.

Ega see MM-l ja EM-il teisiti ei ole. Finaalidesse pääsevad tavaliselt just need, keda esimesel päeval, kaalumise ajal ei pane absoluudselt tähelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seda otseülekannet salvestatakse ka kohe, et oleks võimalus juba näiteks täna õhtul see üle vaadata? Ma ise mõtlesin, et saan otseülekannet vaadata, aga kahjuks peab ära minema, heal juhul esimesed pool tundi näeb ja siis lõpust ka natuke :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega see MM-l ja EM-il teisiti ei ole. Finaalidesse pääsevad tavaliselt just need, keda esimesel päeval, kaalumise ajal ei pane absoluudselt tähelegi.

Täiesti võimalik jah. Mõni lihtsalt oskab ennast laval suureks ajada :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu lisatud, et eile õhtul toimus Tartus Planet Sport spordiklubis suur eelvõistlus ja selgitati, kes lähevad Reval Cupile. Tuhandete atleetide seast kerkisid esile seekord Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu! :)

post-50-1302341746_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu lisatud, et eile õhtul toimus Tartus Planet Sport spordiklubis suur eelvõistlus ja selgitati, kes lähevad Reval Cupile. Tuhandete atleetide seast kerkisid esile seekord Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu! :)

post-50-1302341746_thumb.jpg

Vasakpoolne mees on küll päris võimas. Kellega tegemist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Absoluut:

1. Janar R

2. Raigo Kuusnõmm

3. Taru

Kuusnõmmel jäi vist teravust puudu, niipalju mullevähemalt internetist vaadatuna tundus. Aga kui mahutada ennast klassikalisse sisse, siis vaja kaalu langetada ja küll see teravus ka tuleb (see on minu kui alast kauge inimese arvamus).

Sügisel enam aga keegi siinvõistlejatest kindlasti Raigo eest ei pääse, see on selge. Jalad ja selg ikka imevõimsad.

Janari lihased tundusid väga kenasti ja selgepiiriliselt eristuvad. Palju õnne kogu esikolmikule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Absoluut:

1. Janar R

2. Raigo Kuusnõmm

3. Taru

Kuusnõmmel jäi vist teravust puudu, niipalju mullevähemalt internetist vaadatuna tundus. Aga kui mahutada ennast klassikalisse sisse, siis vaja kaalu langetada ja küll see teravus ka tuleb (see on minu kui alast kauge inimese arvamus).

Sügisel enam aga keegi siinvõistlejatest kindlasti Raigo eest ei pääse, see on selge. Jalad ja selg ikka imevõimsad.

Janari lihased tundusid väga kenasti ja selgepiiriliselt eristuvad. Palju õnne kogu esikolmikule.

Vägev!

Mina ei ole siiani nendest võistlustest ainsatki pilti näinud. Selle LIVE proovimisega sisenes minu arvutisse mingi räme viirus või ma ei tea mis asi. Ootan huviga pilte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh, ma tänan sind ^^,

Taavi!

Kuidas läks? Kuidas grimm oli? Ma ei tea mitte midagi. Istun kodus nagu pommiaugus ja ootan tagasisidet. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taavi!

Kuidas läks? Kuidas grimm oli? Ma ei tea mitte midagi. Istun kodus nagu pommiaugus ja ootan tagasisidet. :)

Rainer oma kati võitja. Mina IV oma katis (üks keeldus dopingukontrollist).

Grimm oli kuiv, ei voolanud üldse. Panime kohapeal veel ühe kihi peale, mis kuivas küllaltki kiiresti ära. Tumeduse kohta ei saa täpselt öelda- eks võrdlustega on näha kui pildid välja tulevad. Aga selle valguse juures oli suht Ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainer oma kati võitja. Mina IV oma katis (üks keeldus dopingukontrollist).

Grimm oli kuiv, ei voolanud üldse. Panime kohapeal veel ühe kihi peale, mis kuivas küllaltki kiiresti ära. Tumeduse kohta ei saa täpselt öelda- eks võrdlustega on näha kui pildid välja tulevad. Aga selle valguse juures oli suht Ok.

Väga tubli, et need võistlused kaasa tegid ning said jälle kogemuse võrra rikkamaks! Usun, et sellel hoooajal paugutad veel päris korralikult ning vorm läheb järjest paremaks! Rainerit võid minu poolt hellalt suudelda...ah te suudlete nagunii kogu aeg, aga ma ei räägi sellest kellelegi! Nõos teete mõõklemist ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu silmis tuleks Sargele anda eripreemia kui suurimat arenut näidanud sportlasele. Kui eelmisel võistlusel vaatasin veel, kes see vibalik seal laval on, siis seekord oli ikka juba väga muljetavaldav lihasmass peale kasvatatud. Tubli igatahes. Ma usun, et tean, kes keeldus :-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei ole siiani nendest võistlustest ainsatki pilti näinud. Selle LIVE proovimisega sisenes minu arvutisse mingi räme viirus või ma ei tea mis asi. Ootan huviga pilte.

FitnessTv vastab: tõenäoliselt oli see mingi anomaalia. Meil oli Fitnessi foorumi ülekande videoaken kontrolliks kogu aeg lahti ja see edastas pilti kenasti.

Kuigi ülekannee algas tehnilistel põhjustel minutijagu hiljem kui üritus ise. Vabandused selle väikese viivituse pärast kõikide vaatajate ees.

Kvaliteedist: Fitness Tv live-ülekannete kvaliteet sõltub paljuski ülekandekoha interneti üleslaadimiskiirusest, mis on siin ja seal üsnagi erinev. Loodetavasti jõuab Eesti ühel päeval nii kaugele, et üleslaadimiskiirus on sama võimas kui allalaadimiskiirus.

Reval-Cup 2011 ülekande statistika:

194 Unique Viewers

362 Total Views

154 Viewer Hours

53 Avg. Viewers

terv,

Martin

Fitness Tv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka istun ja ootan kasvõi väikest pildipoegagi nendelt võistlustelt kasvõi väiksemagi lisainfoga teiste kategooriate kohta. Iga natukese aja pärast torman siia teemasse, aga ei halligi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kahjuks kirjas OFF AIR, must ruut :S

Sama siin. Ei saanud kuidagi seda ülekannet jälgida. Igal juhul loodame, et mingi tagasiside sellest üritusest ikka lähiajal tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra Kalmus kindlasti arvab, et ma kodus plaksutan käsi kokku, kuna üks sportlane keeldus dop. kontrollist :)

Krt plaksutaks hea meelega, aga tänane trenn võttis lihased nii läbi, et käed kokku ei lähe :D

Mina pilti nägin, kvaliteet oli nagu ta oli, ilmselt põhiliselt tingitud siiski minu ürgaegsest arvutist.

Kõik olid tublid, palju õnne, nalja sai ka :)

Muudetud kasutaja rennosport poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik olid tublid, palju õnne, nalja sai ka :)

Nalja saj küll jh, vahepeal vaata, et läheb kakluseks laval Kuusnõmme ja ühe teise venna vahel:D

Ott natuke õhutas ka seal küünarnukkidega ruumi tegemist ja siis läks käest ära veits asi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×