Jump to content
Talvekas

2 Väikest küsimust.

Recommended Posts

Kas enne trenni jooksmine on hea soojendus, no nii 1km?

Ja kas 3in1 kohvi sisaldab kaloreid. Ma kusagilt lugesin, et peaks olema oma 90 kalorit aga samas ma küsisin, et kas see halb kui ma joon umbes 5 neid päevas, et kas see ajab mu toitumiskava sassi? ( mitte sassi aga viskab kalorid üle )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas enne trenni jooksmine on hea soojendus, no nii 1km?

Ja kas 3in1 kohvi sisaldab kaloreid. Ma kusagilt lugesin, et peaks olema oma 90 kalorit aga samas ma küsisin, et kas see halb kui ma joon umbes 5 neid päevas, et kas see ajab mu toitumiskava sassi? ( mitte sassi aga viskab kalorid üle )

Kaks küsimust:

Mis eesmärgil treenid?

Mitu korda nädalas treenid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabanda võib-olla spämmi eest, aga kas sa PÄRIS kohvi ei taha juua, et mina isiklikult alates ajast kui oman head kohvimasinat lahustuvat hästi ei suuda juua.Lisaks ei ole masinakohvis kindlasti 90cal jagu suhkruid ja muid toredaid asju, mida kõike tegelikult lahustuvast kohvuist võiks leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas enne trenni jooksmine on hea soojendus, no nii 1km?

Ja kas 3in1 kohvi sisaldab kaloreid. Ma kusagilt lugesin, et peaks olema oma 90 kalorit aga samas ma küsisin, et kas see halb kui ma joon umbes 5 neid päevas, et kas see ajab mu toitumiskava sassi? ( mitte sassi aga viskab kalorid üle )

Ehk saad kohvist kaloreid, aga kui see ergastab sind trenni jaoks, siis pole probleemi. Pealegist kohvi kiirendab ainevahetust ja kohapeal passides kulutad rohkem energiat kui muidu.

1km on hea kui tahad keha temperatuuri tõsta. Aga see ei valmista sind küki sügavuseks või võimsuseks. Ühesõnaga on see üks osa soojendusest.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi jõin neid samuti, siis kirjutasin 1 paki kohta kalorid üles:

Nescafe 3:1 75 kcal V 0,3g S 13g R 2,3g

Nescafe 3: Strong 70kcal V 0,4g S 12g R 2g

Jacobs 3:1 73kcal V 0,5g S 13,5g R 1,9g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise jooksen vahel samuti (lindil), vahel sõuan ergomeetriga soojaks. Siis tulevad soojendusharjutused, kerged venitused...

Aga kindlasti ei jää mul jooksmine ainukeseks soojenduseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ikka, vabaneda liigsest rasvast ning töödelda lihasmassi. Treenin ma 5 korda nädalas.

Sel juhul tuleks küll 3:1 kohvi joomine lõpetada. 5 pakki päevas...see on siis 5x13=65g suhkurt ainuüksi kohvist ;)

Muudetud kasutaja Angel K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas enne trenni jooksmine on hea soojendus, no nii 1km?

Ja kas 3in1 kohvi sisaldab kaloreid.

Ma kusagilt lugesin, et peaks olema oma 90 kalorit aga samas ma küsisin, et kas see halb kui ma joon umbes 5 neid päevas, et kas see ajab mu toitumiskava sassi? ( mitte sassi aga viskab kalorid üle )

Jah.

Jah,

5x90=450 kcal, mille asemel võiksid süüa midagi kvaliteetset.

65g suhkrut: 13 tl!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...samas kui (omast kogemusest) ok kvaliteediga suhkruta-kooreta kohvi joomine annab tõesti energiat ning paneb keha teistmoodi tööle. teistmoodi positiivselt muidugi.

samas, tasub ikka ja jälle korrata, et kohvi ei tasu iga päev mitu liitrit sisse kulistada ning ta omab vett organismist väljutavat toimet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alles lugesin,et kofeiinil pidi olema kaks toimet ,ergutada sind ja samas ka tuimestada kergelt su närvisüsteemi. Seega soovitati juua 3h ennem rasket treeningut, jutt käib jooksutreeningust aga ilmselt kehtib ka iga treeningu puhul. Samas kui soovid kofeiini mõjusid neutraliseerida peaksid jooma kaks tassi vett asemele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×