Jump to content
Janika Aavamägi

XXVII EKV KULTURISMIS JA FITNESSIS: galeriid, tulemused, järelkajad

Recommended Posts

Miks ma ei näe siin Annika Summelit? <_<

Kaotas Merikesele ainult ühe punktiga ja kaks nädalat on päris pikk aeg, et vormi veel paremaks teha.

Sellepärast ,et kaks kohta on igale maale ette nähtud ühes kategoorias, välja arvatud korraldaja kes saab panna välja 3 võistlejat. Ja kuna bf ülekohti ei olnud, siis ei saanud ma ka panna rohkem võistlejaid seal välja. Seevastu juuniorite kulturismis ja klassikas oli - sest lätlastel ei ole seal võisteljaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head ennustusvõistlustel osalejad.

Võitjaks kuulutame kasutaja nime Midri, kes ennustas kõige täpsemini.

Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja:

Jevgeni Kuzmin

Body Fitnessi Absoluutne võitja:

Esta Pilt

Bikini Modeli võitja:

Liis Ivask

Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja:

Janar Rückenberg

Meeste kulturismi absoluudi TOP 6:

1 Janar Rückenberg

2 Imre Vähi

3 Marek Morozov

4 Andrei Abrossimov

5 Nikolai Kornõšev

6 Marti Taru

Võitjale läheb auhinnaks 1000Fit.i.

Tänud kõigile osalemast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head ennustusvõistlustel osalejad.

Võitjaks kuulutame kasutaja nime Midri, kes ennustas kõige täpsemini.

Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja:

Jevgeni Kuzmin

Body Fitnessi Absoluutne võitja:

Esta Pilt

Bikini Modeli võitja:

Liis Ivask

Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja:

Janar Rückenberg

Meeste kulturismi absoluudi TOP 6:

1 Janar Rückenberg

2 Imre Vähi

3 Marek Morozov

4 Andrei Abrossimov

5 Nikolai Kornõšev

6 Marti Taru

Võitjale läheb auhinnaks 1000Fit.i.

Tänud kõigile osalemast

Tänan auhinna eest ja korraldage ikka ja jälle ennustusvõistlusi, on põnev kaasa lüüa!

Jõudu ja jaksu kõigile! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi on minuga veel ühel arvamusel, et mitmekordsete diskussioonide, mis siit foorumist ka läbi jooksnud, et "Kas kulturism on sport või mitte?" suhtes see "Bikini model" kategooria lisamine "samasse patta" ei kalluta seda diskussioonikaalukeelt mitte soodsas suunas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu teada ja ei saagi eestikatele mehed, kes ei suru teatud raskusi ära. On teatud järk, mille peab ära täitma.

See on positiivne. Kuigi tegelikult on ju võistlusmäärustes kulturismis ja fitnessis ära märgitud, et kaalumisel ja registreerimisel nõuetele mittevastavad võistlejad ellimineeritakse või paigutatakse teisse kategooriasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on minuga veel ühel arvamusel, et mitmekordsete diskussioonide, mis siit foorumist ka läbi jooksnud, et "Kas kulturism on sport või mitte?" suhtes see "Bikini model" kategooria lisamine "samasse patta" ei kalluta seda diskussioonikaalukeelt mitte soodsas suunas?

Nõus 100 % <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlusgrimm.

Endiselt jääb minu jaoks õhku küsimus, millist grimmi võiks Eesti koondis sügisel kasutada??? Viimastel võistlustel oli grimmi küll seinast seina. Kellele Jan Tana sobib, kellele mitta. Osad läksid laiguliseks, osad roheliseks jne. Seekord katsetasin ise ja ka minu õpilased spreipäevituse grimmi. Panime mitu kihti ja tulemus oli küll ühtlane ja ei hakanud jooksma, aga võrreldes teistega jäi heledaks. Kindlasti jätkan otsinguid ja peame veel kõvasti katsetama, et järsku 1-2 päeva enne Tallinnas toimuvat MM-i ei oleks paanikat. Siinkohal mainin ära, et see Jan Tana, mida ma 2010 kevadel Hollandis proovisin, sobis mulle imehästi ja oli nii tume, et peitis ära isegi minu tattoo. See, mida me saime kasutada sügisel 2010 oli täielik jama ning minul hakkas igast august voolama ning ei kannatanud higistamist. Ebay-s on erinevaid Jan Tana grimme ka täiesti soodsate hindadega. Endal ei ole mul kahjuks võimalik kõiki proovima hakata, aga sellel teemal peaksime kõvasti töötama.

Tänan tähelepanu eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on minuga veel ühel arvamusel, et mitmekordsete diskussioonide, mis siit foorumist ka läbi jooksnud, et "Kas kulturism on sport või mitte?" suhtes see "Bikini model" kategooria lisamine "samasse patta" ei kalluta seda diskussioonikaalukeelt mitte soodsas suunas?

Täpselt nii ongi, aga ilus on vaadata küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on minuga veel ühel arvamusel, et mitmekordsete diskussioonide, mis siit foorumist ka läbi jooksnud, et "Kas kulturism on sport või mitte?" suhtes see "Bikini model" kategooria lisamine "samasse patta" ei kalluta seda diskussioonikaalukeelt mitte soodsas suunas?

+1

Kaldub missivõistluse suunas.. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind ka ausaltöelda häirivad. Aga igaühe enda otsustada, mis oma kehaga teeb.

Siit küsimus. Mis eristab biki-modelli bodyfitnessistist?

Vastus: baloonid

<_<

Tegelikult on asi selline, et kui sul on lai selg, oled bodyfitness, kui selga pole, oled Bikini Model- ühed balloonid mõlemal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×