Jump to content
Guest WIndPower

Ei taha naisekeha saada, endale:)

Recommended Posts

Guest WIndPower

Tere

Mure siis selles, et ei taha jalgu (reie nelipealihast) treenides et eestvaates tekiks naiselik puusakoht.

Teen praegu reie nelipeale istudes pingil jalgade sirutamist ning olen märganud, et eestvaates on hakanud arenema keskne tuharalihas ning laisideme-kirme pingutaja.. Sellised lihaste toonus kujutab mehekeha puusadest laiemana, mis pole minu kehavormimise eesmärk mitte yks pörm:)

Seega, kes teab andke nöu, kas nt. jalalabade pööramine väljapoole eeskirjeldatud harjutust tehes aitaks arengut tuua reie sissekylgedele.

V6i mingi muu harjutus.

Reiele teen muidugi ka jalgade k6verdamist istudes (reie kakspealihas+ sääremarjalihas).

Kykke ja kykilisi pole tahtnud samuti teha, kuna need kasvatavad tuharaid, mille arengu tahaksin jällegi pisut tahaplaanile jätta, kuna need on niisamagi ok ning saavad mujalt toonuses pysimiseks koormust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin seda abipalvet mitu korda ja mida rohkem lugesin, seda segasemaks läks. Selles suhtes, et kui võimalik, siis tee oma naiselikust puusakohast pilti ja siis asjatundjad ehk suudavad sulle paremini nõu anda. Samas, vaata Angela Aaki- tema oleks ilmselt rahul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti sõltub see ka mingil-määral lihtsalt sinu iseärasustest. Ei ole kahte inimeste, kellel oleksid kõik lihased täpselt ühesugused. :lol:

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower
Lugesin seda abipalvet mitu korda ja mida rohkem lugesin, seda segasemaks läks. Selles suhtes, et kui võimalik, siis tee oma naiselikust puusakohast pilti ja siis asjatundjad ehk suudavad sulle paremini nõu anda. Samas, vaata Angela Aaki- tema oleks ilmselt rahul :lol:

Sa oledki ju asjatundja ilmselt. Kui sul on saadaval raamat J6u, ilu ja tervise ANATOOMIA, siis seal lk.78, 80 on näha, kus kirjeldatud lihased asuvad, aga ilmselt ka kuskuil mujal materjalis. Pole ju m6te arendada lihaseid mis v6ibolla on fysioloogiliselt hästi/yle arenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
just sel põhjusel ma enda jalgu eriti ei treenigi, sest sealsed lihased on juba geneetilised head

Jalgu võiks alati treenida ;)

post-50-1298974550_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tahaks midagi halvasti öelda, aga see on pask jutt. Kõik kurdavad, et neil jalad hästi tugevad ja arenenud ja ei tahaks eriti treenida, muidu lihas hakkab vohama. Kus krt kõik sellised siis on, sest mina pole ühtki täheldanud. Ainukesed, kellel olen täheldanud reite ja tuharalihast, on need, kes kükivad alates 150 kilost.

Mida ma aga jällegist usun, on see et kõigil on rind ja biitseps ülearenenud.

Arvatavasti, kui sa just teed seal 10 korduseid reiesirutusi, siis saad ümmargused süldid reie asemel ja näed nagu naine välja.

Squat or GTFO!

OKok natuke mõistlikumat juttu: ma olen üpriski kindel, et pole ainuke, kes usub, et mehelikumaks teevad tugevad jalad ja selg. Aga olgem ausad, sul võib võimas keha olla, aga kui sa ise pole mees selle keha sees, siis ei aita midagi:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tahaks midagi halvasti öelda, aga see on pask jutt. Kõik kurdavad, et neil jalad hästi tugevad ja arenenud ja ei tahaks eriti treenida, muidu lihas hakkab vohama. Kus krt kõik sellised siis on, sest mina pole ühtki täheldanud. Ainukesed, kellel olen täheldanud reite ja tuharalihast, on need, kes kükivad alates 150 kilost.

Mida ma aga jällegist usun, on see et kõigil on rind ja biitseps ülearenenud.

Arvatavasti, kui sa just teed seal 10 korduseid reiesirutusi, siis saad ümmargused süldid reie asemel ja näed nagu naine välja.

Squat or GTFO!

Amen!

Veidi head juttu kükkidest: http://www.ironmanmagazine.com/site/squats/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
just sel põhjusel ma enda jalgu eriti ei treenigi, sest sealsed lihased on juba geneetilised head

Ja milles see "eriliselt hea areng" väljendub?

Erilises hüppevõimes?

Teed kükki 300kg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mh, ma olen olemuselt kestvussportlane pigem, aga pole veel täheldanud et head kükki millegagi asendada saaks. Okei, võib-bolla rattasõit mäkke, aga Eestis sellist mäge pole.

Seega selline jutt, et jalad saavad mujalt koormust, on jura. Kusjuures ainuke asi millega ma nõustun on see, kui öeldakse, et pole aega jõusaalis käia, sest erialased trennida ja elu võtavad oma osa (12+ h nädalad). Siis on pisut arusaadavam.

Üldiselt aga, tehke kükke ja lõuatõmbeid. Aga mida mina ka tean.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata, kükiga on selline lugu, et seda võivad vabalt sooritada vastava ettevalmistusega sportlased, aga inimestel, kellel on põlvetraumad ning nõrk selg, seda teha ei soovita. Selgroog ei kannata paljudel vertikaalset raskust ja jalapress on sama asja märksa ohutum variant, sest surve puudub, kuid lühiajaline kasvuhormoon vallandub ka seal. Raske kükk on sobiv jõumeestele ja kulturistidele, kellel on kasutusel kükipuur ja abilised, aga mitte tavakodanikele.

Muu koormuse osas... proovi ise tantsida 3-6h päevas ja ürita hiljem veel trepist üles-alla liikuda; jalad on garanteeritult nagu makaronid all ;)

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata, kükiga on selline lugu, et seda võivad vabalt sooritada vastava ettevalmistusega sportlased, aga inimestel, kellel on põlvetraumad ning nõrk selg, seda teha ei soovita. Selgroog ei kannata paljudel vertikaalset raskust ja jalapress on sama asja märksa ohutum variant, sest surve puudub, kuid lühiajaline kasvuhormoon vallandub ka seal. Raske kükk on sobiv jõumeestele ja kulturistidele, kellel on kasutusel kükipuur ja abilised, aga mitte tavakodanikele.

Muu koormuse osas... proovi ise tantsida 3-6h päevas ja ürita hiljem veel trepist üles-alla liikuda; jalad on garanteeritult nagu makaronid all ;)

Jõutõmme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõmme?

on täitsa kavas sees.

edit: lisan veel juurde, et kui teete kükki stabiliseerivate lihaste arendamiseks, siis tehke sama asja jaoks ebastabiilsel pinnal, nt power plate`i peal, pääsukest (Silbaumi soovitus)

Tulemus on sama, kuid vigastuste oht peaaegu minimaalne ;)

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keskne tuharalihas ei ületa põlveliigest ja tal pole istudes jalgade sirutamisega mingit pistmist.

Kui hirmsalt reie sisekülge arendada tahad, siis võid teha jalgade lähendamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower
Keskne tuharalihas ei ületa põlveliigest ja tal pole istudes jalgade sirutamisega mingit pistmist.

Kui hirmsalt reie sisekülge arendada tahad, siis võid teha jalgade lähendamist.

mhh, tundub loogiline. Kuskilt see visuaalne suurenemine siiski tuleb ;) äkki t6esti ei meeldi mulle reie nelipealihase välimise kylje esiletulek.

aga jalgade lähendamist on kavas kyll, kuigi viimati kui sellega alustada proovisin olin nädal aega ysna kange.

kavas oli ka tavakykk kangiga sisse v6tta, seda kiidetakse, et tugevdab kogu keha. Kuid seni on samuti sellega kaasnev kanni suurenemine k6vasti pinda käinud, just kui ntx vaatan v6istluskulturiste..

tänud diskussioni eest. minu poolt- case closed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mure siis selles, et ei taha jalgu (reie nelipealihast) treenides et eestvaates tekiks naiselik puusakoht.

Teen praegu reie nelipeale istudes pingil jalgade sirutamist ning olen märganud, et eestvaates on hakanud arenema keskne tuharalihas ning laisideme-kirme pingutaja.. Sellised lihaste toonus kujutab mehekeha puusadest laiemana, mis pole minu kehavormimise eesmärk mitte yks pörm:)

Seega, kes teab andke nöu, kas nt. jalalabade pööramine väljapoole eeskirjeldatud harjutust tehes aitaks arengut tuua reie sissekylgedele.

V6i mingi muu harjutus.

Reiele teen muidugi ka jalgade k6verdamist istudes (reie kakspealihas+ sääremarjalihas).

Kykke ja kykilisi pole tahtnud samuti teha, kuna need kasvatavad tuharaid, mille arengu tahaksin jällegi pisut tahaplaanile jätta, kuna need on niisamagi ok ning saavad mujalt toonuses pysimiseks koormust.

Mis su eesmärk üldse on- kas tahad lihasmassi arendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja üleüldse, kas su ametiks on mingi paljastavate riiete kandmine, et sind häirivad nii mitmed asjad? Kõigepealt see, et puusad on naiselikud, teiseks see, et nelipealihase välimine külg tuleb esile, kolmandaks see, et kann hakkab suurenema.

Veel on see suur nali, mida aeg-ajalt siin foorumis leiab, kui öeldakse, et ei treeni jalgu üldse või eriti, kuna A ) nad "saavad" mujalt koormust või B ) neil on niigi need geneetiliselt head...

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee kükki jalad koos, võtab rohkem nelipead. Paratamatult ka tuharat, aga vähem,

Ma oleks väga õnnelik, kui vastus lateralis "liiga" väljas oleks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja üleüldse, kas su ametiks on mingi paljastavate riiete kandmine, et sind häirivad nii mitmed asjad? Kõigepealt see, et puusad on naiselikud, teiseks see, et nelipealihase välimine külg tuleb esile, kolmandaks see, et kann hakkab suurenema.

Veel on see suur nali, mida aeg-ajalt siin foorumis leiab, kui öeldakse, et ei treeni jalgu üldse või eriti, kuna A ) nad "saavad" mujalt koormust või B ) neil on niigi need geneetiliselt head...

vaata mu eelmist postitust, hakka samamoodi trenni tegema ja vaatame, mis juttu sa veel pärast proovimist räägid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas võib naiseliku mulje jätta aint, kui sellel on rasva peal omajagu, võta rasva maha siis on mulje ka parem, kui kõht on peenike siis suurem tuhar pigem jätab külgvaates parema mulje ja eestvaates välimine reielihas annab seljalhase V siluetile juurde. Suurest/liiga suurest reielihasest/tuharatest võib ikka siis hakata rääkima kui vöökohast parajatest teksadest heal juhul 1 üle reite tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lugesin artikli läbi ja ei saanud aru milles on probleem ;) . Minule just soovitati lisada oma jooksu treening plaani ka tuharate ja puusade tugemaks muutvaid harjutusi. Reitele ja kannile teen Bulgarian Split Squati- põlve ei lase varvastest kaugemale, nagu treener parandas mu tehnikat( ennem vajus põlv liiga ette ja ma panin rõhku põlvele ning lihastele min koormust, seega varastasin) ja puusadele teen Marching Bridge. Ütleme nii et kann ja reis pole midagi punnis, lihtsalt tugevam ;) ja kui teen tõusu jookse siis jalad ei muutu enam nii kiiresti makaroniks ;) .

Mis puutub sellese et naised vaatavad meeste kanni siis see on tõsi, isegi teaduslikult tõestatud :D ja naised pidid otsustama paljuski selle järgi kui vormis on mehe jalad ja kann :D . Nad lihtsalt ei vaata nii avameelselt kui meie nende jalgu ja rindasid :D .

Kui solvasin mõnda naist siis palun südamest andeks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×