Jump to content
AnneP

Women's European CC Natalia Nazarenko absoluutne võitja, Oleg hõbe!

Recommended Posts

Viimane postitus enne lahingut. Sportlased on juba võistluspaigas ja teevad ettevalmistusi vabakavadeks, sest just sellest osast algab eelvõistlustlus. Hommikul panime veel viimase kihi grimmi - jäi ilus ühtlane, paistab mis sellest peale vabakavasid järgi jääb, kuid usun et säilib. Vormid on sportlastel head, enesetunne samuti, seega loodame kõige paremat.

Endal ei õnnestunud kuidagi öösel magada, heal juhul 2 tundi, no lihtsalt ei ole und ja kõik... B) See siialend ilma ööta + päevane magamine on rütmi täiesti sassi ajanud, kuid pole hullu ega siia magama ei tuldud.... :P Eks kirjutan juba siis kui eelvõistlus läbi on ja mis muljed lavalt paistsid.

Kes on üleval ärge unustage otseülekannet vaatamast, mis peaks algama juba vähem kui tunni pärast, see on olemas nii siis foorumis kui uudise juures avalehel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei imesta kui see Saksa tädi sügisel tuleb meie klassika mehi, siis juba klassikalise MM meeste võistluse raames kollitama..... B) Angelast on saanud sellesk ajaks Andres... :P

post-22-1306552635_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei imesta kui see Saksa tädi sügisel tuleb meie klassika mehi, siis juba klassikalise MM meeste võistluse raames kollitama..... :P Angelast on saanud sellesk ajaks Andres... :P

post-22-1306552635_thumb.jpg

Kuuldavasti on endised ida-Saksamaa naiskuulitõukajad kõik meesteks opereeritud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelvõistlus läbi. Millised emotsioonid siis valdavad, peab ütlema, et väga head. Olin saalis ja kommenteerin mida nägin ja mis tagasisidet kohtunikelt ja pealtvaatajatelt (valdavalt ise pikalt spordis olnud inimesed maailmameistrid jne.)

Natalia kategooria selgelt päeva parim vabakava naiste võrdluses ja seda mitte oma kategoorias vaid üldse. See läks paljudele nii hinge, et tuldi ka peale võistlust tänama ja kiitusega kitsi ei oldud, eriti ka tema pikaaegsed konkurendid Venamaalt kes enam ei võistle kiitsid kava ja vormi üldse. Keha voorus nagu arvata oligi oli ainsaks vastaseks Natalia Tšukajeva, raske on öelda mida kohtunikud hindavad, kuid selge et suuresti sellest voorust sõltub, kes selle kategooria võidab. Kuid tunnustus on ka see kui korraldaja A.Timošenko ise ütleb, et Natalia peaks võitma (meie oma siis), on kuidas on eks seda näeb homme, selge et pinge püsib üles kuni viimaste sekunditeni. Igal juhul tegi Natalia väga hea etteaste - grimm oli ka super (see sitt grimm, mida keegi ei salli.... B) ) lihtsalt oskasime seda norm peale panna. Valgus oli laval hea ja natuke tumedam grimm tõi vormi paremini välja, homme paneme natuke ehk õli ka et nahk oleks värskem (hoiatati lihtsalt et õli ei tohi panna vms. naised seekord keegi ei pannud seda).

Oleg - nagu arvata oli vabakavas tallegi vastat ei olnud, nägemata protkolle julgen väita et selles osas tegi Eesti jälle puhta töö.... :P Arvestades nii Ukraina kui Vene koolkonda on see väga hea savutus. Peale Olegi esitlust tuldi minult küsima, kust see ime välja tuli (oli veel inimesi, kes ei olnud teda näinud ega temast midagi kuulnud) :P Kehavoor 10 meest korraga, võttis silma kirjuks, kuid hakkas teravnema siis kui võrdlusi tehti. Hea et Oleg sai kohe väljakutse tugevama viisikuga, st. et ta on ka keha poolest top 5 sees, mis loob juba hea eelduse medali saamiseks. Kui nüüd mina oleksin hinnanud, siis oleks Oleg top 3 olnud (Läti kohtunik pani ta 2), kehavooru ilmselt võidab Ukraina mees, kes eelmsiel aastal oli Olegi järel 4 koht. Veel oli kõva konkurent pikem Venemaa esindaja, kuid tema vabakava oli üks kehvematest (enam vähem kui mind panna fitnessi tegema.. :) ). Selge, et Vanja (ukraina esindaja) kava hinnata ka kõrgelt, siis selge, et ukrainalne on ka üks peakonkurente kullale, kuid paistab kuidas punktid tulevad. Igal juhul on medal enam kui kindel, küsimus on värvis....

Natuke peab poseerimises eriti vabaseis eest lihvima, et õlad tõmbab liiga üles, küljed ja seljatagant joonistas ilusasti. Grimm (jätkuvalt see s...t :P ) oli super tumedusega, kuid kuna konkurendi panid natuke õli, siis olid just ukrainlane ja venelane natuke paremini nähtavad, kuid selle väikse vea parandame homme, sest siis algab võistlus 0 pihta.

Pilte ei teinud ma ise kuna aparaadil said akud lõplikult tühjaks, hoian neid veel selleks, kui midagi peaks lavataga olema pärast autasustamist teha.

Samas tegi Eastlabs.biz palju pilte loodan ,et lähiajal ka välja pannakse, sest hetkel on lõunapaus, mie enam võistluspaika tagasi ei lähe, puhkame ja ise plaanin trenni minna.

Hoian teid jooksvalt kursis, ilus päev on täna.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I assume the lists of finalists are here .... (www.eastlabs.biz)

Fitness -163cm

Ekaterina Mashinskaya - Russia

Olga Voloh - Russia B

Jitka Raclavska - Czech Republic

Ekaterina Zhurina - Russia B

Monica Santamaria - Italy

Domenica Multanova – Slovakia

Fitness +163cm

Natalia Chukaeva - Russia

Cristina Mnerie - Romania

Natalia Nazarenko-Kivikas - Estonia

Ayse Ekvan Songun - Turkey

Irina Karpjuka - Latvia

Men's Fitness

Pavel Sopot - Russia B

Timur Khalikov - Russia

Sergey Kolentchikov - Russia B

Ivan Nastenko - Ukraine

Oleg Anisimov - Estonia

Mariusz Lewandowsk - Poland

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, ma loodan, et Sa ei maga.

Tahtsin öelda, et hoia meie kullatükke ja kallista, musita neid B)

Ma hoian põialt!!

Pole probleemi Nataliaga ei ole musutamisega hullu... :P Olegiga läheb keeruliseks asi.... :P Und jälle ei ole, hirm lausa öö ees kellaaeg tiksub 1 suunas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänast ülekannet ei näinud aga homme olen kindlasti õigel ajal arvuti taga!

Ei tahaks maha magada medalite jagamist sest kindlasti on sealt midagi head tulemas B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole probleemi Nataliaga ei ole musutamisega hullu... :P Olegiga läheb keeruliseks asi.... :P Und jälle ei ole, hirm lausa öö ees kellaaeg tiksub 1 suunas...

Eks arusaadav ka. Sportlane mōtleb vaid iseenda peale aga Sina pead mōlema eest mōtlema ja narveerima :)

Aga mina tuttu ja homme siis juba läheb maadejagamiseks B)

Olge tublid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi siit foorumist ülekannet vaatas? Lihtsalt küsin , et teaks kas pilt oli üldse nähtav.

Hommikusöök söödud, õnneks magasin nagu karupoeg ja tegu oli maast lahti saamisega. Hommikul kohe ka helistati ,et delegaadid on kutsutud Tjumeni linnapea vastuvõtule, panin siis padavai sööma ja ümber riietuma ja edasi sõitsimegi linnavalitsusse kus linnapea meid vastu võttis. Linnapea jättis väga hea mulje, vanuselt selline 35-40 ja ise võistlenud kulturismis - seega linnatoetus on sin üritusel 100%. Rääkis kuidas ise treeninguid alustas ja mida see talle elus kaasa andis, just motivatsiooni püstitamisel ja see on aidanud teda siiani.

Olgu öeldud, et suure tõenäosusega toimuvad Tjumenis 2013 maailmameistrivõistlused naiste fitnessis, bf ja kulturismis - ausalt öeldes on siin hea korraldus ja ma ei ole küll selle vastu ,et siia kunagi veel tulla.

Aga koha hakkame grimmima ja peale seda lõunasöök ja ongi finaalide algus eesti aja järgi 12.00 - võistlusosa ehk 13. Vaadake otseülekannet see link peaks olema uudises ja varasemates postitustes ära toodud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×