Jump to content
Külaline

Jõusaal.

Recommended Posts

Külaline

Tere, mul on suur tahtmine hakata käima jõusaalis. Sooviks teada odavamaid kohti Tallinnas. Oleks tore, kui ütleksite hinna ka ja kas seal on piisavalt hea olla. Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=29955

See on kõigest üks mitmetest teemadest milles räägiakse jõusaalidest. Lisaks aitab väga hästi kui lüüa googlesse odav jõusaal tallinnas siis saab veelgi foorumi vasteid.Reval on alati hea valik,samas ise olen käinud Kalev spas. aga see ei ole kindlasti odav koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti soovitan valida kas SPARTA või REVAL-SPORT!

Spartas on olemas (aga peab spetsiaalselt küsima, kuna hinnakirjas teda pole) ka päevapakett, mis kehtib E-R hommikust 16:00ni ning L-P piiramatult ja maksab sealjuures 490.-!

Soovitan soojalt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures paljud kohad pakuvad võimalust käia ka tasuta proovitreeningul, see on alustuseks väga mõnus variant. Kui soodukat tahad, siis on võimalik Cherry.ee lehel silma peal hoida - kord kuu või kahe jooksul teeb mõni suurem spordiklubi seal täitsa viisaka allahindluse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ma küll ei näinud,et seal oleks 500.- olnud

Täispakett

65 EUR

1017,03 EEK,

Sooduspakett

(õpilane, üliõpilane, seenior 60+)

55 EUR

860,56 EEK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas seal on palju inimesi või kuidas `?

Tööpäeviti peale 17 on igas saalis palju inimesi. :lol: Parem räägi mida-kuidas sul saalis plaanis tegema hakata on? See jõusaali asukoha valik on kõige väiksem probleem asja juures. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan ikkagi Spartat, sest hind on hea ka täispaketi puhul (690eek) ruumi on jõusaalis meeletult ja rühmatreeninguid on samuti igale maitsele. Lisaks ei tea mina teist klubi, kus ligi 40 erinevat rühmatreeningut teha saab :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehtib tähtajatult, aga Spartas on täiesti võimalik soovi korral leping katkestada, kui teatad sellest 2 kuud ette; neil pole aastapikkust lepingut.

Reval on kusjuures ka hea variant, aga kohutavalt ülerahvastatud ja treeningvahendid pole enam esimeses nooruses..

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole kuu ajane ?

Liitumine Sparta Spordiseltsiga

Liikmemaks 44,10 € (690 EEK) kuus, liitumistasu ei ole.

Liikmestaatus kestab tähtajatult.

Liikmel on õigus kasutada piiramatult jõusaali ja osaleda kuni 3-s vabalt valitud rühmatreeningus päevas.

Paketiga kaasneb liikmekaart, mis on personaalne ning edasiandmisele ei kuulu.

Liikmel on õigus ennast eelnevalt tundidesse registreerida. Eelisõigus on ka jõusaali kasutamisel, kui see peaks liialt täituma.

Lastehoid on spordiseltsi liikmele tasuta.

Liikmestaatuse saab katkestada 2- kuulise etteteatamisajaga.

Liikmekaardiga kaasnevad sooduspakkumised Sparta sõpradelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reval on kusjuures ka hea variant, aga kohutavalt ülerahvastatud ja treeningvahendid pole enam esimeses nooruses..

Ülerahvastatuse probleem on minu arust leevendunud.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mainisin ära, kuskil Tallinnas. Oleks hea kesklinn, aga poleks paha ka kuskil mujal.

Audenteses on 2 teenusepakkujat: üks on kegejõustikuareen ja teine on ma ei tea mis ja 2x kallim:P

Audenteses on areenil kolmes kohas masinaid: algul tenazöörid põhiliselt, siis taga pool keskel masinad ning lõpus surumispingid ja küki jaoks kohad ning ~5 tõstepõrandat. Kusagil viiest seitsmeni on kükipõrand ja surumispingid veits täis, mujal eriti palju rahvast pole täheldanud.

http://www.audentes.ee/spordikeskus/kergej...-4/hinnakiri-3/

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×