Jump to content
Bulletproof

Põleta rasva trenni tegemata!

Recommended Posts

Nüüd saab lugeda Delfist artiklit, kus räägib rasvade põletamisest ilma trenni tegemata.

Soovitavad 18 kraadise vee all 90 minutit olla...kiirendab ainevahetust.

Samas olen kuulnud, et soovitatakse süüa külma toitu, kuna siis kulutab keha energiat selle seedimiseks?

Minu arust on ridade vahelt lugedes loo point, et tuleb õigesti toituda, siis kaotad ka rasva!

Mida arvate teie?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd saab lugeda Delfist artiklit, kus räägib rasvade põletamisest ilma trenni tegemata.

Soovitavad 18 kraadise vee all 90 minutit olla...kiirendab ainevahetust.

Samas olen kuulnud, et soovitatakse süüa külma toitu, kuna siis kulutab keha energiat selle seedimiseks?

Minu arust on ridade vahelt lugedes loo point, et tuleb õigesti toituda, siis kaotad ka rasva!

Mida arvate teie?

Umbes sama mõistlik, et ära hinga, sest see põhjustab vananemist. :lol:

Nii esimene kui teine variant on suht tühised oma kalorikulutuse poolest ja kindlasti on neil ka negatiivseid aspekte, mis asja väärtust veelgi vähendavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No hea, et vähemalt toitumisalased nõuanded olid suht adekvaatsed.

Jaa, aga neid oli suht vähe. Kasulikum oleks lugeda jrx`i grafomaaniat! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

andke andeks aga 18 kraadises vees poolteist tundi võrdub mõne õhema rasvakihiga inimese jaoks juba kerge alajahtumisega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
andke andeks aga 18 kraadises vees poolteist tundi võrdub mõne õhema rasvakihiga inimese jaoks juba kerge alajahtumisega...

Ma millegipärast usun, et tegemist on tõlkeapsakaga... või keegi kuulis valesti.

Uuringud jaheda veega olid sekundites...mitte küll lihtsalt ülevalamine, kuid aitab ka see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma millegipärast usun, et tegemist on tõlkeapsakaga... või keegi kuulis valesti.

Uuringud jaheda veega olid sekundites...mitte küll lihtsalt ülevalamine, kuid aitab ka see.

aga apsakast mõni neiu aru ei saa ja piinabki end 18 kraadises vees :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piinab 18-kraadises vees... kuidas te küll suve üle elate.

Aga pa poolteist tundi on kaua küll.

Päris ausalt, minu jaoks on 18 kraadi ikka suht jahe ning sellises vees niisama ligunedes hakkab külm ilmselt sekunditega. :lol:

Teine variant: liguned 10-e kraadises vees pool tundi, saad kopsupõletiku ning siis poolsurnult haiguslehel olles kukub kehakaal ilmselt tõesti päris palju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piinab 18-kraadises vees... kuidas te küll suve üle elate.

Aga pa poolteist tundi on kaua küll.

On ju ka uuringuid, kus ujujate nahaaluse rasvkoe suurenemist seletatakse just pikka aega jahedas vees viibimisega.

St vastupidine reaktsioon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×