Jump to content
50 A.E.

mis oleks head toidulisandid. andke nõu

Recommended Posts

Mul treening kava korras , toitumine ka enam-vähem korras , jõusaalis käin 2 aastad , esimene aasta oli kaalu langetamine põhiliselt , aga nüüd probleem , et 6 pac välja ei tule kuidki teen päris mõnusalt neid nii , et järgmine päev ikka kohulihased valused , aga six paci pole veel :S

siis toitumine pole korras...

Postita ühe päeva toitumine, siis me näeme, kui enam vähem "korras" see on.

Selleks, et oma sixpacki oleks näha, on vaja teha mõnusalt kükki ja jõutõmmet ning vähem rõhku pöörata kõhu treenimisele.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei toitumis kava .... see veits jama aga nuh mis teha : hommik puder ,tass kuuma kakaot , lõunal prae liha , kartul või riis , klaas piima , peale jõusaali kohupiim , õhtul liha , kartul vms .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga mul on vaja 6 paci :lol:.... vb probleem vel selels , et väike rasv on peal , aga nuh millalgi ikka peaks see välja tulema , neid kõhulihaseid mis on külgedel neid on kõige kergem välja saada aga see sisemine osa see ei tule kuidagi *:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga mul on vaja 6 paci :lol:.... vb probleem vel selels , et väike rasv on peal , aga nuh millalgi ikka peaks see välja tulema , neid kõhulihaseid mis on külgedel neid on kõige kergem välja saada aga see sisemine osa see ei tule kuidagi *:S

6pack ei hakka kunagi välja tulemagi, kui sul toitumine samasuguseks jääb. Arvatavasti oleks treeningkavas ka, mida kohendada.

Jah, Hera80 on hea pulber, millest alustada. Jah, temast on taastumisel abi. Mida ta sulle annab: jõudu või vastupidavust, see oleneb juba trennist. Aga selle üle oma pead vaevata on sama kui juurelda, millist lõhnakuuske osta kui sul veel lubegi pole.

Söömise jaoks tuleb aega leida, kellelgi pole päevakava nii tihe. Kui vaja, siis ärkad hommikul varem üles, et korralik hommikusöök ja ülejäänud päeva eined valmis teha. Ei passi lihtsalt nii kaua õhtul telekat vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust see on natukene rumal vabandus, et poe aega nii palju. Kunagi arvasin ka ise sama, kuid kaua Sa ikka sööd seda valmis tehtud toitu? 5 minutit? Ma usun, et mõned korrad päeva jookul leiad ikka 5 minutit, et süüa, see pole tegelikult nii keeruline;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge see ,aga selline küsimsu veel kui palju hera 80 tuleb võtta 30- 60 g ? Ja mittu korda päevas ? Kas peale trenni 40 g piisaks ?

Jah. 40 g on isenesest ok+60g dextrot või Maltot või 500ml mahla või 1-2 banaani. 1-3 x vastavalt vajadusele. Tähtsaim ikka pärast trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti maitse küsimus. Kui sul üldiselt näiteks ananassi vastu sügav vihkamine on, siis pole vast mõtet seda valida. Mis maitsetest üldiselt peale läheb, see vali. šokolaad on üldiselt kindel valik. Endale meeldib karamell nagu ka kõik muud karamelli asjad (jäätised jne). Uus banaan-šokolaad on minu arust jälle väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole banaani-šokolaadi oma näinud veel , aga plaanis osta šokolaad-piparmündi , nendel hind sama ja see toidu väärtus ka ve ?

Banaani-šokolaadiga on see asi, et see on uus maitse, ja seetõttu on sama raha eest 15% rohkem kraami.

40g peaks sobima 250-300 ml piimaga.

Eks sa ise vaata kui hästi lahustub ja kui magusaks läheb.

Näiteks karamelliga, kui sinna veel traubenzuckarit lisada, läheb asi väga läägeks liiga vähese piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole banaani-šokolaadi oma näinud veel , aga plaanis osta šokolaad-piparmündi , nendel hind sama ja see toidu väärtus ka ve ?

Kui võimalik, siis proovi kindlasti šokolaadi-banaani maitselist! Ma praegu just kasutan seda ning supermaitsev!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust keegi ostis seda , kas rocca prismas on seda ? Tahaks just banaani-šokolaadi .

ei usu hästi, prismades on valik väiksem ja sortiment muutub aeglaselt... a krt seda teab, fitshopides praegu kuulu järgi toda banaani oma eriti pole saadaval. isegi oleks huvitatud, tundub hea olema. apelsini oma oli selline ok.

huvitav, kas fast kavatseb ka ülejäänud hera maitsed 920-grammisteks pakkideks tulevikus vorpida? tore oleks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui võimalik, siis proovi kindlasti šokolaadi-banaani maitselist! Ma praegu just kasutan seda ning supermaitsev!!!

Plaanisin kah seda osta, sest päris pikka aega pole toidulisandeid kasutanud kuna tavatoidust saab piisavalt valku, aga peale trenni olen vedanud kaasas kahe muna valged ja peotäie kummikomme :lol::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi veel aidata kust banaani - šokolaadi hear 80 osta saab ? Oleks hädasti vaja !!

Miks sul seda HÄDASTI kohe vaja on siis? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×