Jump to content
haamer

Igapäevane venitamine

Recommended Posts

Algselt oli peale jõutrennipäevi alati korralikul 10-15 min kogukeha venitamine.... aga nüüd kujunes see juba igapäevaseks ka kardio päevadel.

Aga küsimus on et kui näiteks eelneval päeval on olnud intensiivne trenn (nt biitseps, selg) ja järgmisel päeval lihased natukene eilsest trennist väsinud kas siis venitamine võib kuidagi halvasti mõjuda ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krt jah, alles ükspäev, seljatrenn seljataga, läks trennis venitamine millegipärast meelest.... seega tegin seda õhtul enne magama minekut, külmalt,

venitasin end nii korralikult lahti, et pärast tükk aega und ei saand...

peab vast jah, soojaks ajama end enne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist jah, külmalt venitamine põhjustab rohkem kahjustusi kui väldib. Ise ka tähele pannud et kui kohe peale 20-30 min rattaga väntamist venitama hakata siis on keha veel mõnus ja soe ja venib ka paremini aga külmalt on küll egamugav ja isegi valus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algselt oli peale jõutrennipäevi alati korralikul 10-15 min kogukeha venitamine.... aga nüüd kujunes see juba igapäevaseks ka kardio päevadel.

Aga küsimus on et kui näiteks eelneval päeval on olnud intensiivne trenn (nt biitseps, selg) ja järgmisel päeval lihased natukene eilsest trennist väsinud kas siis venitamine võib kuidagi halvasti mõjuda ?

Venitamine kiirendab lihaste taastumist.

Asendamatu.

Massaazhi...kas saate endale lubada või ei, kuid venitama peab alati nii soojenduseks kui lõdvestuseks. Arendage tunnetust.

Mida elastsem lihas, seda paremini areneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
külmalt ära venita, ennem soojendus ja siis venita. Siis ei tee küll halba.

Ma aastaid külmalt teinud venitusi. (ma teen külgspagaadigi ära)

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma aastaid külmalt teinud venitusi. (ma teen külgspagaadigi ära)

Tubli, aga see ei tähenda et teised seda järgi peaks tegema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külmalt võib vabalt venitusi teha. Mõõdukalt ja rahulikult lihtsalt.

Teine võimalus on teha esmalt kergelt dünaamilisi venitusi - mis on samaaegselt ka soojendus ja siis staatilisi venitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×