Jump to content
Guest Jyrjo

Käsivarre-randmevalu

Recommended Posts

kasuta sidemeid ja treeni nii et valu pole

mul sama jama vasaku randmega..

olen andnud raisale veidi puhkust, sidemeid, söönud sülti (minujaoks jube katsumus) + treeninud nii et valu pole (vähendanud treening koormust)

küsin, et kas on kasu sellest kui treenin nii et valu pole? või pean tegema totaalse vasakukäe puhkuse, kus ranne mitte üldse töös ei osale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina soovitaks küll väikese puhkuse teha või siis mingit randmesidet kasutada. mind vaevas sarnane asi pea aasta- kord vähem, kord rohkem. aga probleem lahenes siis, kui trenni paus sisse tuli. praegu olen taas töötamas niiöelda täie koormusega ning kasutan ka sellist valku, mis iseenesest kasulik ka liigestele oma koostisosadelt. kuid parim rohi on siiski probleemi ilmnemisel väike puhkus võtta, mis tulevikku vaadates vast kõige kindlam.

Muudetud kasutaja karulane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimelt sai lapsepõlves oma randmeluud ära lõhutud,vahepealset elu see ei mõjutanud,sai hakatud jõusaalis käima,üks hetk tuli rinnalt surudes sein ette,no mitte ei lähe ülesse(50 kg siis :D )sõbrad siis avastasid et mingi jama randmetega,ehk siis surudes vajuvad randmed imelikult ära,parema ülevaate saamiseks tegin ka mõned pildid,ehk oskab keegi soovitada midagi,et kas kitsam/laiam haare tuleb võtta, või mingit muud head nõu, :( tahaks ikka arenenda ka, viimased 4 kuud ple 50 kg ülesse läinud, trenni teen 2x nädalas väga algelises jõusaalis,algajate kava järgi nii palju kui võimalik...

Niisis pildid

1)PILT1 pilt sellest kui kang on rinnal

2)PILT2 pilt sellest kui kang on poolel teel ülesse

3)PILT3 pilt sellest kui kang on lahti tõstetud ja üleval

4)PILT4 <- probleem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki sa lased nukid liiga taha?

kui sa aru saad mis ma öelda tahan

et tundub, et "proobleemsel" pildil oleks justkui sul käsi "gaasi andmise" asendis, kuigi vbl peaksid proovima eespool hoida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka surumisel randmed 90 kraadi all käsivarrega. Olen proovinud küll sirgena hoida kuid ikka vajuvad ära. Praegu mingit jama pole kuid kui raskused suuremad lähevaks siis pidi see lõhkuma rannet ja võivad valutama hakata. Plaanis on randmesidemed muretseda mis neid sirgena hoiaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kasvasid ikka vast õigesti kokku,ainult vasak käsi raksub kui teha randmega ringe,arstid küll röntgenit ei teinud kui kipsid eemaldati, aga ütlesid et kui valu ei tee siis korras,valu ei tee surudes,

surumise ajal käsi ei vaju nagu otseselt taha ka vaid nagu veidike diagonaali,järgmine kord üritan siis nukke eespool hoida,gaasi andmise asend tundub jh, vahepeal sai natuke asjaga tegeltud ka :(

huvi pärast küsiks, et palju need randme tugevndusega jõusaalikindad maksvad ka?

PS!Omale küll küüned väga mustad ei tundunud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal kipuvad ka randmed ära vajuma. Kui teen randmetele sooja korralikult, siis veel pole sellest probleemi tulnud... aga noh eks üritan vormi parandada seda rohkem mida suuremaks raskused lähevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on ka randmetega mitu aastat probleeme olnud. Algul ostsin randmetugevdusega jõusaalikindaid. Kasutasin, aga need ei olnud eriti tõhusad. Siis hakkasin veel lisaks nendele elastsidet peale kerima. See hoidis rannet küll, aga siiski jättis veel soovida. Nüüd ostsin lõpuks amazon poest hardcore wrist wraps ja olen väga rahul nendega. Kõige paremad asjad, mida ma iial proovinud, näppinud olen. Olen jõusaalis teistelt meestelt palju nende sidemeid küsinud ja proovinud. Mitte ükski neist rannet piisavalt hästi ei hoidnud. Aga need, mis mul praegu on, on küll väga head.

Kellel on randmetega probleeme - soovitan soojalt. 160 krooni selliste asjade eest ei ole väga suur raha ja selle pealt ei maksa raha kokku hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MHmmm!!

Ise ei ole kasutanud kuid arvan, et ikka osaliselt!! :D

Muidugi võin ma ka eksida.... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see, et sul areng seisab ei ole põhjustatud randme asendist.Kui sul areng seisab, siis oleks vast targem midagi oma treeningus muuta.Teed sa ikka jõukava mitte massikava?Tavaliselt alguses tulebki jõudu mühinal, aga siis jääb seisma ja enamikel minuvanustel (16) on see ka seal 50kg kandis.Siis on aeg hakata intensiivsemalt treenima ja treeningut muuta.Randmetest niipalju, et mul vajusid ka randmed ära, see on tingitud sellest, et nii noorelt pole randmed veel piisavalt tugevad ja randmete tugevus ei jõua triitsepsi ja rinna arenguga kaasas käia.Ma hakkasin siis rannet ka eraldi treenima gripperitega ja nüüd on ranne ikka tunduvalt tugevam.Nõrga randmega suurte raskuste surumine võib ohtlik olla - see lõhub rannet ja kang võib ka kätelt maha libiseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi võib veel olla. Kuidas on sul küünarnukkide asend rinnalt surumisel? http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1724

kui küünarnukid on keha poole rohkem, siis vist randmed vajuvad rohkem ära kah. Aga kui küünarnukid hoida 90kraadise nurga all, peaks randmeid parem üleval hoida olema. Endal on 90 kraadise nurga all ning randmed otse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suru jah 90 kraadi all niikaua kui õlad läbi on. See on mingi jama jutt et rinnalihast arneb siis palju paremini kui käed on 90 kraadi suhtes kehaga, lõhub hoopis asjata õlgasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis tuleks suts väiksem nurk võtta, kui 90 kraadi, niiet endal mugavam. Huvitav, kas ta tõesti niipalju lõhub õlgu, kui korralik soojendus teha ja liigutused kontrollitult sooritada? Ise olen kuskil 3 kuud juba nii teinud, rinda võtab märgatavalt rohkem, muidugi kui midagi tunda annab, siis vast hiljem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Hardcore Wrist Wraps välistab täielikult selle, et ranne ei vajuks taha ära?Või ainult osaliselt toestab?

oleneb sellest, kui k6vasti sa nad kinni seod. On v6imalik niimoodi siduda, et t2ielikult hoiaks. Aga noh, siis see takistab vere ligip22su k2tesse. Aga kui enne igat seeriat siduda viitsid, siis saab hakkama kyll.

Ma muidugi ei usu, et see arengupeetus sul randmete asendist tingitud on. Pigem on asjal muud p6hjused. Vale treeningkava, toitumine, ylev2simus, v2he magad, yletrenn jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×