Jump to content
Guest Jyrjo

Käsivarre-randmevalu

Recommended Posts

Mul tekkis vahepeal ka, aga kadus ise ära :)

Mul arst ütles, et võib ka ise ära kaduda, kuid suure tõenäosusega tuleb jälle mingi aeg tagasi kui juba korra oli, et ära hõiska enne õhtut ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul arst ütles, et võib ka ise ära kaduda, kuid suure tõenäosusega tuleb jälle mingi aeg tagasi kui juba korra oli, et ära hõiska enne õhtut :lol:

Tean omast käest, et siin on oluline ettevaatlikkus. Ma sain randmevalu tagasi kuna arvasin, et valu kadumisel on kõik 100% korras ning võib sama harjutust sama valesti uuesti teha.

Seega kui ei valuta, ole ettevaatlik ja ära tee uuesti samu rumalusi. Mõtle välja kas probleemi põhjustas vale tehnika või harjutuse sobimatus. Kui valutab, siis väldi harjutusi, mille sooritamisel on valu tunda. Ajapikku käsi paraneb ja saad uuesti soovitud harjutused kavva võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Mure siis järgmine, olin saalist paar-kolm nädalat eemal, siis sai üks trenn tehtud maksimumiga, põhiliselt rinnale. Taas tuli paus ning ca nädal oli trennist möödas ning tekkis kätesse jube valu (randmed, käsivarred) -ei saanudki päris hästi aru mis valutasid, luu, liigesed, kõõlused...kõik oli valus. Nüüd on see valu üle kandunud selga, ülaossa kuskile nö tiivanukkide vahele, nagu selgroog valutaks. Pikali olles annab valu järele aga püsti seistes ning istudes on päris ebameeldiv. Kas tõesti võib see vale treening (ülepingutus) -välja lüüa nädal-kaks peale trenni.

Parimate soovidega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul lööb mõlemasse kätte biitsepsi treeningul närvivalu. Selline terav valu käib läbi. Millest see on tingitud? Kuidas sellega toime tulla? Ühe käega olen käinud närviopil seetõttu, aga seis sama. Koormusi pean hoidma võimalikult madalal, et üldse oleks võimalik biitsepsit treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas sidemed vigastatud tõenäoliselt. Lihaskinnituste liikumis ulatust,venivust on ületatud siis võib juhtuda.

Kui juba varem olnud siis pead lihtalt käel taastuma laskma.Kui muu ei aita siis op.

sellise käega kindlasti vanaviisi ära edasi trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul lööb mõlemasse kätte biitsepsi treeningul närvivalu. Selline terav valu käib läbi. Millest see on tingitud? Kuidas sellega toime tulla? Ühe käega olen käinud närviopil seetõttu, aga seis sama. Koormusi pean hoidma võimalikult madalal, et üldse oleks võimalik biitsepsit treenida.

Mis harjutusi, millise kangiga teed biitsepsit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama probleem, aga vasaku käega. Biitsepsit ei saa üle 10 kilose hantliga praktiliselt üldse treenida, kuna

valu tahab silmanägemise ära võtta. Vahepeal oli suurem trennipaus (6 kuud), aga selle ajaga pole situatsioon

paremaks muutunud. Hetkel siis seis selline, et eraldi biitseptsit ei treeni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin eile rattaga korraliku avarii, lendasin üle lenksu ja maandusin keharaskusega parema randme peale. Rannet roteerida ei saa, üles-alla liigub küll. Traumapunktist öeldi, et sideme ülevenitus, luud terved ja 4-6 nädalat puhkust, Fastum Gel ja külmakotti panna + elastikuga kinni tõmmata. Vasak õlg läks ka, tundub nagu oleks veidi paigast ära, liigutada saan täies ulatuses, aga jube valus on, nagu ei oleks õigesti paigas.

Nüüd mõtlengi, et kindlasti tahan trenniga jätkata, aga kuna käsi ei saa kasutada, siis milliseid harjutusi üldsegi teha saaks, et mingitmoodigi vormi hoida ning mitte kaotada seda aega, mis taastumiseks tühja läheb?

Ujumine? Kuida ta randmele mõjuks? Mõtlesin just konnastiili nt ujuda.

Ja kas minna füsio juurde või lasta pigem mingi aeg niisama paraneda? NIi 1-2 nädalat? Ise tean, et sama randmega samamoodi lennatud, siis paar nädalat ja korras, lihtsalt mitu korda nüüd samas kohas vigastus olnud, veidi kartus on sees et äkki rikun midagi tuleviku mõttes ära ka, seda veel vaja.

Soovitusi palun, kuulan hea meelega, tahaks varsti tagasi saalis olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Füsio juurde minek kindlasti paha ei teeks. Ujumine on taastusraviks üldiselt hea - saad anda lihastele nii väiksemat kui ka suuremat koormust. Ning kui on ikka ebamugav/valus, võid ka lihtsalt supelda. Enesetunde teeb liikumine ikka paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×