Jump to content
Guest Jyrjo

Käsivarre-randmevalu

Recommended Posts

Kui just raha käepärast pole siis elastikside aitab välja ja lase raskusi väiksemaks ja tee aeglasemalt ja pumpamavalt harjutusi ,et tiss ikka punni jookseks verest siis kui sul areng ka pidama läinud siis võid kaldpingi või negatiivkalde pingi peale üleminna siis saab rind vaheldust siis toimub areng jälle:)

Aga jah elastikside peaks esialgu aitama mingil määral!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njahh endal ka randmetega pidevalt probleemid, isa olen alles oma 3 kuud teinud korralikult trenni aga siiski, biitsepsi tegemine on suht raske tihti kuna randmed lihtsalt nii valusaks lähevad, olen proovind lihtsalt elastiksidet siduda aga minu puhul eriti ei aita. õnneks pole ma aga rinnalt surumises randmevalu tähendanud, küll aga biicsepsti tegemisel ja ka triipsepsi ning ka osad plokid:S:S. peaks ka soetamasiit amazonist äki midagi randmele w?, tuleb asja uurida mida pakutakse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist.

Probleem siis selline et jõusaalis olen käinud u 4 kuud ja u 3 käimiskuul lõi rinnalt surudes parema käe randmesse valu. Aga kui jõusaalikinnas peale panna ja sellel peal olev see nö tugiside kõvasti kinni tõmmata siis valu kaob kui rinnalt suruda . Ps vahepeal tegin 2 nädala pikkuse pausi aga valu pole kadunud :) , mis teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.

Probleem siis selline et jõusaalis olen käinud u 4 kuud ja u 3 käimiskuul lõi rinnalt surudes parema käe randmesse valu. Aga kui jõusaalikinnas peale panna ja sellel peal olev see nö tugiside kõvasti kinni tõmmata siis valu kaob kui rinnalt suruda . Ps vahepeal tegin 2 nädala pikkuse pausi aga valu pole kadunud :) , mis teha?

Tõenäoliselt surud liga laialt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.

Probleem siis selline et jõusaalis olen käinud u 4 kuud ja u 3 käimiskuul lõi rinnalt surudes parema käe randmesse valu. Aga kui jõusaalikinnas peale panna ja sellel peal olev see nö tugiside kõvasti kinni tõmmata siis valu kaob kui rinnalt suruda . Ps vahepeal tegin 2 nädala pikkuse pausi aga valu pole kadunud :) , mis teha?

samas võiks invesreerida paar sada krooni ja muretseda endale randme sidemed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehnikas võib ka väike viga olla, et sa surud liiga üle käe, raske seda seletada aga kang kaldub rohkem peopesa ülemisse ossa vms. Pinge tekib siis randmesse sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta kindlasti ka edaspidi randme toestamiseks spetsiaalset randmesidet või kinda tugisidet, samas määri peale sulle apteegist soovitatavat kreemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehnikas võib ka väike viga olla, et sa surud liiga üle käe, raske seda seletada aga kang kaldub rohkem peopesa ülemisse ossa vms. Pinge tekib siis randmesse sisse.

Tähendab nüüd kui ma õieti aru saan siis pean kangi hoidma peopesa alumises osas ehk siis n-ö mitte võtma selle pihku sealt kohast kus hakkavad sõrmed?

Ega kellelgi juhuslikult mõnd linki pole mis näitax seda haaret täpsemalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et sa tee paar nädalat randmeid ka ja siis vaata kas ikka valutab...mu sõpradel kõigil oli nii igatahes .Ma vean Kihla et sa ei jõua eriti ka kõige väiksema kangiga randmeid eiti teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta kindlasti ka edaspidi randme toestamiseks spetsiaalset randmesidet või kinda tugisidet, samas määri peale sulle apteegist soovitatavat kreemi.

Randmesidemeid tuleb kasutada ainult isiklike rekordite püstitamisel, ülejäänud ajal on nad ainult kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.

Probleem siis selline et jõusaalis olen käinud u 4 kuud ja u 3 käimiskuul lõi rinnalt surudes parema käe randmesse valu. Aga kui jõusaalikinnas peale panna ja sellel peal olev see nö tugiside kõvasti kinni tõmmata siis valu kaob kui rinnalt suruda . Ps vahepeal tegin 2 nädala pikkuse pausi aga valu pole kadunud :) , mis teha?

Tegemist võib olla ka kõõluse põletikuga. Põhjuseks krooniline ülekoormus või ühekordne trauma. Raviks tuleb kasutada piirangut liigese aktiivsuses (elastikside) ja lokaalset põletikuvastast salvi ( Fastum Geli) .

Valude möödumisel tuleb hakata treenima ilma sidemeta ja tegema harjutusi käsivarrelihastele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, sooviks siis nõu. Kui trenni teen jäevad randmed kole valusaks ja olen pidand treenimise pooleli jätma, isegi kerged kätekõverdused panevad randmed valutama. Mainiks ära siis, et enne olen ikka teinud sooja ka randmetele. Mis aitaks, kas näiteks Wrist wrapid või mingid teissugused sidemed? tänud kõigile kes vastavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, sooviks siis nõu. Kui trenni teen jäevad randmed kole valusaks ja olen pidand treenimise pooleli jätma, isegi kerged kätekõverdused panevad randmed valutama. Mainiks ära siis, et enne olen ikka teinud sooja ka randmetele. Mis aitaks, kas näiteks Wrist wrapid või mingid teissugused sidemed? tänud kõigile kes vastavad.

vaata äkki saad sealt veidi abi, mul ka randmeprobleemid :)http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=14778

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan selle teema ära, et küsimus küsida...

Ranne mul mingi 2 nädalat kuskil juba haige. Sirges asendis valu ei tee, st rööbastel kangi tõsta ja lõuga tõmmata jne kannatab, aga biitsepside jne treening kangiga ei mängi kuidagi välja... määrin viimased nädal aega fastum geli ohtralt peale, aga si**agi paremaks ei lähe... millest vigastus tekkis? Ei tea ise kah, järsku oli lihtsalt haige... Paistes samuti nagu ei ole...

Mis arvate kas läheb üle või tundub midagi tõsisemat olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutan selle teema ära, et küsimus küsida...

Ranne mul mingi 2 nädalat kuskil juba haige. Sirges asendis valu ei tee, st rööbastel kangi tõsta ja lõuga tõmmata jne kannatab, aga biitsepside jne treening kangiga ei mängi kuidagi välja... määrin viimased nädal aega fastum geli ohtralt peale, aga si**agi paremaks ei lähe... millest vigastus tekkis? Ei tea ise kah, järsku oli lihtsalt haige... Paistes samuti nagu ei ole...

Mis arvate kas läheb üle või tundub midagi tõsisemat olema?

Tee kõiki harjutusi, kus ranne valus, kõvasti kinni tõmmatud randmesidemega, kui muidugi kannatab teha. Endal kunagi lõi peale surumise seeriat randmesse hirmus valu, ilma et seeria ajal otseselt ära olleks tõmmanud rannet. Siiski sain trenne jätkata, kasutades kõigi harjutuste juures randmekaid- ka kergete raskuste juures. Ja oma paar- kolm kuud läks aega, enne kui valu kaduma hakkas. Polnud ka midagi otseselt randmel viga, suht müstiline vigastus. Aga nüüd olen ettevaatlik ja ilma randmesidemeteta enamus harjutusi ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teist on mõelnud vigastuse puhul ka puhkusele? Anda vähemasti vigastatud kohale nädalaks/kaheks puhkust? Kas see mõni gramm lihast, mis selle ajal kaotad ning vahest töökaalu kadu 10% (kui sedagi) ulatuses peale puhust kaalub üles vigastuse krooniliseks muutumise? I don`t think so! Esimene, mida vigastuse puhul tuleb teha, on tagada vigastusele rahulik tervenemine ja fikseeritud asend, et hullemaks minna ei saaks. teine, mine käi traumapunktist või arstilt läbi, et olla kindel, et pole midagi hullu lahti. Muidugi, noorena tundud endale terminaatorina, kellele mingigi valu ei loe... smas, saades vanemaks võib mitte välja ravitud/valesti ravitud vigastus üldse takistada treenimist vastavale piirkonnale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×