Jump to content
olenp2ttpoiss

Kodus treenimine,ilma raskusteta

Recommended Posts

Tere kõigile

Nimelt olen siis kodus trenni teinu ilma hantlite ja muude raskustega,täpsemalt olen teinud kätekõverdusi,kõhulihaseid ning ka käinud ujumas kui on aega olnud,aga tahsin targemate käest natuke nõu küsida,et kuidas kõige efektiivsemalt oma treenimine nädala peale ära jaotada et treening oleks kõige efektiivsem,minu eesmärk ei ole ennast treenida suureks kapiks:)kui minust aru saate,vaid tahan ennast saada vormi ja ka seda hoida,olen teinud kätekõverdusi erinevalt,kord jalad kõrgemal,teinekord käed ning teinud miinimum 100 kätekõverdust(mitte küll järjest)seega soovikski teie käest teada mitu korda oleks normaalne teha kätekõverdusi nädalas kui ma muud trenni peale ujumise ei tee?kas äkki 3korda ja kas oleks mõtekas lisada ka lõuatõmbed samale päevale kui teen kätekõverdusi,ega see käsi üle ei koorma?ning mõtelsin ka aeroobse ning jala trenni kohapealt peale ujumise veel käia kord või kaks nädalas jooksmas

igatahes tänan kõiki kes viitsivad mu küsimusele vastada ja saavad ka ehk oma nõu pakkuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x korda nädalas on OK kodus treenida, et olla heas vormis. Kodus treenimiseks on nii palju harjutusi, et ei oskagi kirjeldada neid. Võin paar lihtsamat asja öelda. Kätekõverdused, kõht, lõuatõmbed (vaheta haardeid ja haarde laiust), ühe jalaga kükk, alaseljale tõsted, rööbaspuudel surumine (kahe tooli vahel näiteks - töötab, triitseps, rind ja õlg), jalad seinale kätel seis ja siis surud ennast üles, päkkadele tõusud, käed kitsalt küünarnukid kehale lähedal kõtekõverdused. Hetkel ühe hoobiga rohkem pähe ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud vastamast,aga oskad sa mulle ehk panna need ka järjekorda mis harjutus kõigepealt ja mida jätan viimaseks kõhu ja alaselja jätan ilmselt viimaseks aga kas lõuatõmbed teen pärast kätekõverdusi ja siis rööbaspuudel surumise?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks mina treenin ka kodus, nüüd kuna jooksu t´intensiivsus enam suur ei ole siis tuleb 3x nädalas ka lihase trenni.

1 päev: kätekõverdused 2 seeriat laiahaardega max ja viimane seeria plahvatust kätekõverdused plaksuga, samal päeval kui teen ka õlgu ehk siis kätekõverdused jalad seinal. Trenni lõpetan plangu nimelise harjutusega, nii otse kui küljele.

2 päev : lõuatõmbed pealthaardega ja lõuatõmbed sissepoolse haardega et panna rohkem rõhku biitsepsile, mõlemat 3x max. Triitsepsile teen kätekõverdusi sõrmed püramiidi asendis. Samal päeval teen ka kõhulihast ja seljasirutajat.

3 päev : Jalgadele teen ühel jalal kükke ja säärelihastele varvastele tõusu, veel jala lähendajale toolile astumist küljepeale. Hiljem veel kergete raskustega varjupoksi.

Olen kindel et mu kava pole just perfektne ja täiesti võsas aga minu jaoks töötab, ütleme nii et keha tundub olevat sale ja sitke. Pole just mul six backi aga kõht on ilusti sile ja tugev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näiteks mina treenin ka kodus, nüüd kuna jooksu t´intensiivsus enam suur ei ole siis tuleb 3x nädalas ka lihase trenni.

1 päev: kätekõverdused 2 seeriat laiahaardega max ja viimane seeria plahvatust kätekõverdused plaksuga, samal päeval kui teen ka õlgu ehk siis kätekõverdused jalad seinal. Trenni lõpetan plangu nimelise harjutusega, nii otse kui küljele.

2 päev : lõuatõmbed pealthaardega ja lõuatõmbed sissepoolse haardega et panna rohkem rõhku biitsepsile, mõlemat 3x max. Triitsepsile teen kätekõverdusi sõrmed püramiidi asendis. Samal päeval teen ka kõhulihast ja seljasirutajat.

3 päev : Jalgadele teen ühel jalal kükke ja säärelihastele varvastele tõusu, veel jala lähendajale toolile astumist küljepeale. Hiljem veel kergete raskustega varjupoksi.

Olen kindel et mu kava pole just perfektne ja täiesti võsas aga minu jaoks töötab, ütleme nii et keha tundub olevat sale ja sitke. Pole just mul six backi aga kõht on ilusti sile ja tugev.

Triisepsile saad nii teha, et toetud kätega voodi servale selg voodi poole ja lased ennast põrandale ja surud üles tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kus saab harrastada parkouri Tallinnas??tean seda ja ala ja see vägagi huvitav

Parkouri saab teha peaaegu igal pool.

Rohket infot leiad sealt : link

Seal on ka foorum, kus saad Tallinnas tegelejatega ühendust võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×