Jump to content
Shaquille

Treening päevad

Recommended Posts

Tere

Selline küsimus tekkis,et kas ma teen väga valesti kui ma pühendan iga treening päeva konkreetselt ainult ühele lihasgrupile?Trenni kestvus on kuskil 90-100 minutit.

Hetkel on kava selline

Esmaspäev-Rind

Teisipäev -Biitseps ja triitseps

Kolmapäev-Puhkepäev

Neljapäev -Õlg

Reede -Rind

Laupäev -Jalg

Põhapäev -Puhkepäev

Ning uuest nädalast läheb edasi nii nagu eelneval nädalal pooleli jäi ehk siis Esmaspäeval tuleks nüüd siisbiitseps ja triitseps jne.Kas selline treening on norm?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes ei ole kõige parem.

- Esiteks, miks on rind 2x nädalas aga kõik muu 1x?

- Teiseks on sul liiga palju samade lihaste treenimist järjestikustel päevadel. Rinna harjutused on ka õla esiosa ja triitsepsi harjutused.

- Kuhu selg jäi?

- 90-100 minutit on ikka liiga pikk kui sa ühes trennis vaid ühte-kahte lihast korraga treenid. Kohe üldse ei kujuta ette kuidas on võimalik poolteist tundi õlga hävitada. Ma pakun et sa teed liiga palju harjutusi., keskendu pigem peamistele baasharjutustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Selline küsimus tekkis,et kas ma teen väga valesti kui ma pühendan iga treening päeva konkreetselt ainult ühele lihasgrupile?Trenni kestvus on kuskil 90-100 minutit.

Hetkel on kava selline

Esmaspäev-Rind

Teisipäev -Biitseps ja triitseps

Kolmapäev-Puhkepäev

Neljapäev -Õlg

Reede -Rind

Laupäev -Jalg

Põhapäev -Puhkepäev

Ning uuest nädalast läheb edasi nii nagu eelneval nädalal pooleli jäi ehk siis Esmaspäeval tuleks nüüd siisbiitseps ja triitseps jne.Kas selline treening on norm?

Viieks jaotatud kavas ei ole ju midagi valesti ...

anlt et ...

sinu puhul ikka on.

Kus on seljapäev?!

Hetkel sul üla-alakeha trenn proportsioonist väljas.

Ja milline küll võiks välja näha 90min rinnatrenni ja

veel 2X nädalas?

Rinna võiks ntx ühendada triitsepsiga - too saab rinnatrenni puhul niigi koormust ja selja biitsepsiga ...

võib ka vastupidi - rind-biits ja selg-triits.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin jh mainida,et selga teen samal päeval kui ka õlga.Aga vist liiga vähe siiski.Rinna päeval olen teinud erinevaid harjutusi ja siis teed selle aja ära ja ei tundu midagi hullu olevat.Samamoodi ka õlaga.

Kas siis näiteks selline variant oleks parem.

1.päev Rind ja triitseps

2.päev.Selg ja biitseps

3.päev.Puhkepäev

4.päev.Õlg(aga millega ühendada õla päeva?)

5.päevJalg

Ja kas ühe nädala jooksul tasub mingit lihasgruppi kaks korda treenida,kas on mõistlik?Samas tahaks just rohkem rõhku panna käed/õlad,samas mitte teisi lihasgruppe unarusse jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unustasin jh mainida,et selga teen samal päeval kui ka õlga.Aga vist liiga vähe siiski.Rinna päeval olen teinud erinevaid harjutusi ja siis teed selle aja ära ja ei tundu midagi hullu olevat.Samamoodi ka õlaga.

Kas siis näiteks selline variant oleks parem.

1.päev Rind ja triitseps

2.päev.Selg ja biitseps

3.päev.Puhkepäev

4.päev.Õlg(aga millega ühendada õla päeva?)

5.päevJalg

Ja kas ühe nädala jooksul tasub mingit lihasgruppi kaks korda treenida,kas on mõistlik?Samas tahaks just rohkem rõhku panna käed/õlad,samas mitte teisi lihasgruppe unarusse jätta.

See on juba palju parem, vaata et peale 5. päeva veidi puhkad ka enne kui tsükliga uuesti alustad.

Kui sa tahad rohkem kui korra nädalas mingit lihast treenida siis ei pea järgmine variant olema koha 2x nädalas, on ka vahepealseid variante. Kuid kui on soov tihedamini treenida, siis peaksid Kava veidi koomale tõmbama, näiteks kolmele päevale jaotama (päev 1: rind, õlg, triitseps, Päev 2: selg, biitseps, Päev 3: Jalad) ja tee siis näiteks 2 trenni, 1 vaba, 2 trenni 2 vaba stiilis ehk et igat lihasgruppi treenid umbes 4-6 päeva tagant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks küsin üle.Et kava võiks umbes olla selline.

1.Päev Rind,õlg,triitseps

2.Päev Selg,biitseps

3.Päev Puhkepäev

4.Päev Jalad

5.Päev Rind,õlg Triitseps

6.Päev Puhkeüäev

7.Päev Puhkepäev

8.Päev Selg,biitseps

9.Päev Jalad

10.Päev Puhkus jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×