Jump to content
Znuffy

Kiiresti kaalust alla, kaaluklassi

Recommended Posts

Tere, olen siis nüüdseks nädal aega toitunud vastavalt sellele kavale:

hommikul, kuskil pool 8 ajal: leib, light merevaiguga

koolitoit, enne 12 kuskil: riisi mingi kastme vms.

enne trenni, kuskil 3, 4 ajal : kodujuust

väike puhkus vahepeale

peale teist trenni, kuskil 9, 10 ajal : riis, kanafilee+piim

Treenin jõusaalis aeroobse kava järgi

Toitudes üritan vältida soolasid!!

Nimelt probleem selles, et selle nädala ajaga olen kaalust alla saanud 2,5 kg, ja soovitud kaal oleks siis 69.00 vm sinna kanti, kuna on tulemas võistlus ja tahaks saada kaaluklassi -70kg. täna peale trenni oli kaal 70,1kg, kuid kardan, et 1 päevaga , seda kaalu ei saa, jama on ka see, et kaalumise järel on kohe võistlus ja ei saa peale kaalumist vb süüa, võimalik, et jõuab midagi:D

Mida saaks veel homse päevaga ette võtta:D??

Muudetud kasutaja Znuffy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on vaja alla võtta 200 g? Nalja teed v:D? Ära lihtsalt söö midagi tahket ega raskesti seeduvat viimased 2 päeva - ainult piima, jogurtit, mõni muna, natuke pähkleid jne ja asi tahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt öeldakse, et kuni 3% kehakaalust peaks olema võimalik kaotada ilma tuntava soorituse halvenemiseta. Sinu 200 g mahub ilusasti selle sisse;)

Mul endal praegu tunduvalt suurem kaalukaotus käsil jälle, aga õnneks on kaalumine 24h enne võistlust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen siis nüüdseks nädal aega toitunud vastavalt sellele kavale:

hommikul, kuskil pool 8 ajal: leib, light merevaiguga

koolitoit, enne 12 kuskil: riisi mingi kastme vms.

enne trenni, kuskil 3, 4 ajal : kodujuust

väike puhkus vahepeale

peale teist trenni, kuskil 9, 10 ajal : riis, kanafilee+piim

Treenin jõusaalis aeroobse kava järgi

Toitudes üritan vältida soolasid!!

Nimelt probleem selles, et selle nädala ajaga olen kaalust alla saanud 2,5 kg, ja soovitud kaal oleks siis 69.00 vm sinna kanti, kuna on tulemas võistlus ja tahaks saada kaaluklassi -70kg. täna peale trenni oli kaal 70,1kg, kuid kardan, et 1 päevaga , seda kaalu ei saa, jama on ka see, et kaalumise järel on kohe võistlus ja ei saa peale kaalumist vb süüa, võimalik, et jõuab midagi:D

Mida saaks veel homse päevaga ette võtta:D??

Sõltub, mis võistlus. Üks korralik tund aega aeroobset vehkimist lööb kaalu vabalt 1 kg alla. Pärast võib tagasi juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõltub, mis võistlus. Üks korralik tund aega aeroobset vehkimist lööb kaalu vabalt 1 kg alla. Pärast võib tagasi juua.

Eks see jama ole, et kohe peale kaalumist ka võistlus, aga no ma juba olen selle probleemi peaaegu lahendanud, hetke kaal 69,1 kg

Tänud kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×