Jump to content
FittaN

tagasi trenni, kommenteerige kava

Recommended Posts

Tere!

Tore näha, et sama vana kasutajagi veel siin saidil toimib.

Igatahes, võtsin otsuse vastu minna tagasi jõusaali peale paariaastast pausi. Hetkel olen teinud 1,5 kuud algajate kava ning mõtlesin edasi liikuda kavaga jaotatuna neljaks. Ammustest aegadest on sisulised baasteadmised toitumisest ja treeningutest olemas, kuid paluks teie kommentaare või soovitusi lihtsalt minu poolt välja pakutud treeningkava kohta. Kindlasti on midagi parendada.

Niisiis -

Trennis käin nädalas neli korda ja neist ühe päeva pühendan jalgadele, ülejäänud päevad treenin ülakeha, mis näeb välja selliselt -

1. Rind, biits

Lamades surumine 3x 6-8

Kaldpingilt surumine 3x 8-10

Istudes surumine masinaga 3x 8-10

Kaldpingil lendamine hantlitega või trossidega 3x 8-10

Rinna lõpetan ühe või kahe seeriaga rööbaspuudel surumisega, ilma lisaraskuseta.

Scotti pingil käte kõverdamine kangiga

Seistes käte kõverdamine sirge kangiga

Istudes käte kõverdamine hantliga (tüüpiline biitsa isolatsiooniharjutus)

2. Õlg, triits

Surumine kangiga kukla tagant 3x 8-10

Lendamine hantlitega ette 3x 8-10

Lendamine hantlitega külgedele 3x 8-10

Trapetsile kangi tõste lõua alla 3x 8-10

Prantsuse surumine 3x 8-10

Plokkidel allasurumine 3x 8-10

Ettekummardades käte sirutamine hantliga (kahele käele eraldi) 3x 8-10

3. Selg, alaselg, kõht

Lõuatõmme laia haardega 3x 8-10 (või masinal)

Plokitõmme vastu kõhtu kitsa haardega 3x 8-10

Ettekummardatult kangiga tõmbamine kõhu alla 3x 8-10

Pullover 3x 8-10

Alaseljale teen lihtsalt keretõsteid lisaraskusega ja kõhtu treening üldiselt nii, et teen 2-3 erinevat harjutust, 3x max seeriad

Ootan teie kommentaare ja ettepanekuid.

Tuhat tänu ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad, kuhu need jäid?

Alaseljale võiksid hoopis jõutõmmet teha ja pane see kohe esimeseks harjutuseks.

Muidu tundub kava enam-vähem olevat. Võibolla saab siit-sealt mõne harjutuse ära kärpida kuid üldiselt tundub kava ok olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennis käin nädalas neli korda ja neist ühe päeva pühendan jalgadele, ülejäänud päevad treenin ülakeha, mis näeb välja selliselt -...

:unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalakava pole veel paika pannud, hetkel tegelen selle koostamisega...

Eesmärgiks pole eriti suuri palke endale alla ehitada, seega ei treeni neid vist nii keskendunult kui ülakeha. Selle eest saan nüüd kindlasti palju kriitikat, kuid see minu enda eelistus mitte väga jämedaid jalgu omada.

Natukene saavad jalad vatti ka jooksmisest mida nädalas keskmiselt 2x teen , 30min korraga.

Tänud tagasiside eest igaljuhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalakava pole veel paika pannud, hetkel tegelen selle koostamisega...

Eesmärgiks pole eriti suuri palke endale alla ehitada, seega ei treeni neid vist nii keskendunult kui ülakeha. Selle eest saan nüüd kindlasti palju kriitikat, kuid see minu enda eelistus mitte väga jämedaid jalgu omada.

Natukene saavad jalad vatti ka jooksmisest mida nädalas keskmiselt 2x teen , 30min korraga.

Tänud tagasiside eest igaljuhul!

Jalad on jõu vundament, neid peab treenima. Ning niisama ei teki sulle mingeid pakke alla. Selleks on vaja aastaid pühendunult treenida ja tohutult kehakaalu tõsta.

Iga jalapäeva nurgakivi on üks korralik kükk, sellele lisaks võid teha platvormile asteid, väljaasteid, ettekallutusi kangiga ja sääretõsteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalakava pole veel paika pannud, hetkel tegelen selle koostamisega...

Eesmärgiks pole eriti suuri palke endale alla ehitada, seega ei treeni neid vist nii keskendunult kui ülakeha. Selle eest saan nüüd kindlasti palju kriitikat, kuid see minu enda eelistus mitte väga jämedaid jalgu omada.

Natukene saavad jalad vatti ka jooksmisest mida nädalas keskmiselt 2x teen , 30min korraga.

Tänud tagasiside eest igaljuhul!

Taolisi novaatoreid siin nähtud küll ja küll, :unsure:

Arvutist jagad midagi?No võta ntx hr.Kalmuse pilt ja fotoshopi seda pisut - asenda tema jalad enda omadega ...

Ikka veel väidad,et inimese keha EI PEA olema proportsionaalselt arenenud?

:lol:

btw,üks isiklik ja vä-ää-ga hiljutine kogemus.Sai tehtud kaks korda järjest läbi Smolovi (vanainimese)kükikava.Kükk paranes 45kg mis kükikava puhul nagu loomulik.Aga too kükikava parandas ka rinnalt surumist 20kg!

Kükk on kõige alus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taolisi novaatoreid siin nähtud küll ja küll, :unsure:

Arvutist jagad midagi?No võta ntx hr.Kalmuse pilt ja fotoshopi seda pisut - asenda tema jalad enda omadega ...

Ikka veel väidad,et inimese keha EI PEA olema proportsionaalselt arenenud?

:lol:

btw,üks isiklik ja vä-ää-ga hiljutine kogemus.Sai tehtud kaks korda järjest läbi Smolovi (vanainimese)kükikava.Kükk paranes 45kg mis kükikava puhul nagu loomulik.Aga too kükikava parandas ka rinnalt surumist 20kg!

Kükk on kõige alus!

Kas "FittaN"-il on Kalmuse keha, et ta peaks sinna alla enda jalad panema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas "FittaN"-il on Kalmuse keha, et ta peaks sinna alla enda jalad panema?

Tulevikus ehk on ;jalad jäävad aga kindlasti samaks neid ta ju treenida ei kavatse.

Kas sulle ei tundu,et taolist olukorda oleks parem ennetada?

Kas on mingi põhjus,et sa lausa soovid,et inimene teadmatusest oma keha proportsioonid ebaloomulikuks muudaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulevikus ehk on ;jalad jäävad aga kindlasti samaks neid ta ju treenida ei kavatse.

Kas sulle ei tundu,et taolist olukorda oleks parem ennetada?

Kas on mingi põhjus,et sa lausa soovid,et inimene teadmatusest oma keha proportsioonid ebaloomulikuks muudaks?

Ma pole öelnud, et ma jalgu treenida ei kavatse.

Küll aga ei soovi ma neile nii palju massi juurde lisada kui ülakehale. Veel vähem tahan ma Kalmuse ülakehaga olla... :unsure:

Ebaloomulikust proportsioonist olen ma ka hetkel ikka väga kaugel. Ma pole võtnud endale eesmärgiks kaaluda 77kg asemel 87kg ja seda ainult ülakeha arvelt. Küllap ma ikka sellega arvestan, et ma pärast kanajalgadega robot ei oleks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulevikus ehk on ;jalad jäävad aga kindlasti samaks neid ta ju treenida ei kavatse.

Kas sulle ei tundu,et taolist olukorda oleks parem ennetada?

Kas on mingi põhjus,et sa lausa soovid,et inimene teadmatusest oma keha proportsioonid ebaloomulikuks muudaks?

Ei, lihtsalt sinu võrdlus oli natuke vale või liialdatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, lihtsalt sinu võrdlus oli natuke vale või liialdatud.

Muidugi liialdatud, oligi ju eesmärk inimesele asi äärmiselt hüpertrofeeritult silme ette tuua et mis võib juhtuda, :unsure:

Aga kindlasti ei olnud võrdlus vale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa, et sa ei taha jalgadele massi koguda, sellepärast ei treeni? Kas trenn teeb massiliseks või söömine?

Kui sa sööd samamoodi, aga jalgu ei treeni, siis nad jäävad lihtsalt inetud ja väljatreenimata ülakeha kõrval.

Daemonium, kust seda kükikava leida? Tahaks ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei mõista, kus inimesed oma teadmisi saavad. Jalgade treenimine tähendab automaatselt pakkude saamist. Jõusaali standard kava on surumine, biitseps ja kõhulihased. Jõudu ei tule, kui valgu toidulisandit ei osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot, kas ma saan õigesti aru? Et ainuke harjutus, mida jõusaalis järgnevad mitu kuud teen, on kükk? Aga mis siis ülejäänud kehast saab?

No mina tegin toda vanurikava,nii et muud keha päris unarusse ei jätnud,küll võtsin rahulikumalt.

Seda üllatavam oligi minu jaoks,et ka rinnalt surumine ~20kg paranes - siis tööseeriad nimelt.

Paistab kinnitavat väidet kükk on kõige alus ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot, kas ma saan õigesti aru? Et ainuke harjutus, mida jõusaalis järgnevad mitu kuud teen, on kükk? Aga mis siis ülejäänud kehast saab?

Kui aus olla, siis ainuke harjutus mille pärast jõusaali minna, on tõesti kükk:D Ülejäänud suht keerlevad selle ümber.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla, siis ainuke harjutus mille pärast jõusaali minna, on tõesti kükk:D Ülejäänud suht keerlevad selle ümber.

Noh:) mina jagaks, et harjutusi on siiski viis:

Kükk

Jõutõmme

Ülakehatõukavadharjutused

Ülakehatõmbavadharjutused

Eelnevattasakaalustavadjatäiendavadharjutused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×