Jump to content
Alexander Andrusenko

Eesti Jõutõsteliit teavitab sportlasi, treenereid ja klubisid

Recommended Posts

Vabandan ette, kui küsin lolli küsimuse, aga mul selline küsimus:

Kes kuuluvad Eesti jõutõsteliidu sportlaste hulka ja kuidas sinna saada?

Ning üks natuke teemavälisem küsimus ka veel, nimelt, kui ma tahaksin osaleda Eesti MV-l, aga ma pole võistelnud varem mitte mingil võistlusel, et kas see on üldse siis võimalik sellel osaleda või peab olema mingi kindel norm täidetud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas ma tean, kui lähen mingile võistlusele, millistes liigades kaasvõistlejad võistlevad? Kohe, kui seal on mõni teise liiga vend, saan kõmaki 2a võistluskeelu? Isegi siis, kui olen Eestis tasemel täiesti tundmatu tegija?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan ette, kui küsin lolli küsimuse, aga mul selline küsimus:

Kes kuuluvad Eesti jõutõsteliidu sportlaste hulka ja kuidas sinna saada?

Ning üks natuke teemavälisem küsimus ka veel, nimelt, kui ma tahaksin osaleda Eesti MV-l, aga ma pole võistelnud varem mitte mingil võistlusel, et kas see on üldse siis võimalik sellel osaleda või peab olema mingi kindel norm täidetud?

Eesti Jõutõsteliidu sportlased on need sportlased, kes võistlevad Eesti Jõutõsteliidu võistlustel.

Kui sa ei ole varem võistelnud, siis EMV-l saad vabalt võistelda. Sellega saad ühtlasi ka Eesti Jõutõsteliidu sportlaseks ;)

Kuidas ma tean, kui lähen mingile võistlusele, millistes liigades kaasvõistlejad võistlevad? Kohe, kui seal on mõni teise liiga vend, saan kõmaki 2a võistluskeelu? Isegi siis, kui olen Eestis tasemel täiesti tundmatu tegija?

Just selleks see reegel ongi, et võistelda tohib AINULT nendel võistlustel, mis on EJTL kalendris - just selleks, et sportlane ei peaks võistlustele ehku peale minema. Vastasel juhul tuleb sportlane võistlusele ja avastab, et seal võistlevad sportlased, kellel on võistluskeeld, ja ta ei saagi võistelda.

Nüüd on asi lihtne - kui võistlust kalendris ei ole, on asi lihtne - sellisel võistlusel võistelda ei tohi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 aastat on võrus varustuseta võistlused toimunud, seda seal kalendris pole.

Siiski mäletan, et kunagi ilmus siin portaalis spetsiaalselt teade, et EJTL sportlased võivad seal osaleda. Seal on mitu korda osalenud ka Alex Raus. Ise olen 2 aastat osalenud. Mis keiss sellega siis saab olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugege pressiteadet siin.

aga kui keegi korraldab võistluse ja paneb sellele nimeks nt "EESTI KÕVEM MEES" ja aladeks on kükk, täringuveeretamine, lamades surumine ,hinge kinnihoidmine ja jõutõmme. Kuidas EJTL reageerib sellisel võistlusel osalemisele. Puhtjuriidiliselt pole ju tegemist jõutõstevõistlusega ja sellel osalemise eest karistamine oleks sama kui karistada EJTL sportlast, kes tõukab maakonna meistrivõistlustel koduvalla eest kuuli.

Muudetud kasutaja DL300 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4 aastat on võrus varustuseta võistlused toimunud, seda seal kalendris pole.

Siiski mäletan, et kunagi ilmus siin portaalis spetsiaalselt teade, et EJTL sportlased võivad seal osaleda. Seal on mitu korda osalenud ka Alex Raus. Ise olen 2 aastat osalenud. Mis keiss sellega siis saab olema?

Kui korraldaja võtab ühendust EJTL-iga ja garanteerib, et antud võistlusel ei osale ükski sportlane, kellel on kehtiv võistluskeeld, siis kantakse see võistlus kalendrisse ja seal tohib võistelda. Vastasel juhul mitte.

aga kui keegi korraldab võistluse ja paneb sellele nimeks nt "EESTI KÕVEM MEES" ja aladeks on kükk, täringuveeretamine, lamades surumine ja hinge kinnihoidmine. Kuidas EJTL reageerib sellisel võistlusel osalemisele. Puhtjuriidiliselt pole ju tegemist jõutõstevõistlusega ja sellel osalemise eest karistamine oleks sama kui karistada EJTL sportlast, kes tõukab maakonna meistrivõistlustel koduvalla eest kuuli.

Jutt käib ainult JÕUTÕSTMISE võistluste kohta. Hinge kinnihoidmise eest mingeid võistluskeelde ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui korraldaja võtab ühendust EJTL-iga ja garanteerib, et antud võistlusel ei osale ükski sportlane, kellel on kehtiv võistluskeeld, siis kantakse see võistlus kalendrisse ja seal tohib võistelda. Vastasel juhul mitte.

selge, info kiire ja korrektne, tnx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui korraldaja võtab ühendust EJTL-iga ja garanteerib, et antud võistlusel ei osale ükski sportlane, kellel on kehtiv võistluskeeld, siis kantakse see võistlus kalendrisse ja seal tohib võistelda. Vastasel juhul mitte.

Jutt käib ainult JÕUTÕSTMISE võistluste kohta. Hinge kinnihoidmise eest mingeid võistluskeelde ei tule.

noh said isegi aru, et rääkisin hüpoteetiliselt, kui keegi tahab EJTLile nö. "ära teha" ja pullitegemisalad on lihtsalt JOKK-skeemiks vahele topitud, et mis siis saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh said isegi aru, et rääkisin hüpoteetiliselt, kui keegi tahab EJTLile nö. "ära teha" ja pullitegemisalad on lihtsalt JOKK-skeemiks vahele topitud, et mis siis saab.

Kas sa arvad, et EJTL sportlased on väga huvitatud käimast kuskil Kapa-Kohila maailmameistrivõistlustel hinge kinnihoidmises ja kükis selleks, et EJTL-ile "ära teha"?

Kui selline võistlus korraldatakse, siis EJTL-i kontaktid on olemas - helistage/kirjutage, küll siis otsustatakse, kas tohib või ei tohi. Aga ma usun, et ükski terve mõistusega inimene sellist "pulli" tegema ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa arvad, et EJTL sportlased on väga huvitatud käimast kuskil Kapa-Kohila maailmameistrivõistlustel hinge kinnihoidmises ja kükis selleks, et EJTL-ile "ära teha"?

Kui selline võistlus korraldatakse, siis EJTL-i kontaktid on olemas - helistage/kirjutage, küll siis otsustatakse, kas tohib või ei tohi. Aga ma usun, et ükski terve mõistusega inimene sellist "pulli" tegema ei hakka.

loodame, aga üldiselt on Eesti kadedaid ja kiuslikke inimesi suht täis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui keegi korraldab võistluse ja paneb sellele nimeks nt "EESTI KÕVEM MEES" ja aladeks on kükk, täringuveeretamine, lamades surumine ,hinge kinnihoidmine ja jõutõmme. Kuidas EJTL reageerib sellisel võistlusel osalemisele. Puhtjuriidiliselt pole ju tegemist jõutõstevõistlusega ja sellel osalemise eest karistamine oleks sama kui karistada EJTL sportlast, kes tõukab maakonna meistrivõistlustel koduvalla eest kuuli.

Täringut võib veeretada, hinge võib ka kinni hoida, aga kõik mis puudutab jõutõstmist, selle suhtes võtab EJTL kindlasti oma seisukoha.

EJTL eesmärk ei ole karistamine vaid võrdsete võimaluste loomine kõigile EJTL-is võistlevatele sportlastele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×