Jump to content
haamer

Ujulasse minek ja söök/jook

Recommended Posts

Selline küsimus, et käin paar korda nädalas ujulas ja tavaliselt tuleb 3-4 tunnine söögipaus ennem kui koju jõuan.

Aga muidu viimasel ajal olen ujulasse hakanud kaasa võtma 0,5l vett 1 banaan ja väikeses purgis päevalilleseemned, pähklid vms.

Et need tavaliselt peale ujumist lasen alla ja siis on nagu mõnus küll.... ennem ujulat muidugi joon vett ka.

Aga küsimus on selles, et kas näiteks 0,5l vette võiksin lisada 50g trauben zuckerit näiteks energia jaoks? Et ennem ujumist juua natukene ja pärast ujumist kah..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et käin paar korda nädalas ujulas ja tavaliselt tuleb 3-4 tunnine söögipaus ennem kui koju jõuan.

Aga muidu viimasel ajal olen ujulasse hakanud kaasa võtma 0,5l vett 1 banaan ja väikeses purgis päevalilleseemned, pähklid vms.

Et need tavaliselt peale ujumist lasen alla ja siis on nagu mõnus küll.... ennem ujulat muidugi joon vett ka.

Aga küsimus on selles, et kas näiteks 0,5l vette võiksin lisada 50g trauben zuckerit näiteks energia jaoks? Et ennem ujumist juua natukene ja pärast ujumist kah..

mina jooks vett , sööksin ( nt. riis, sai, mesi - neis peaks olema palju süsivesikuid ) või siis jooksin proteiinipulbrit veega lahustunult , sp et seal on palju süsivesikuid ja valkusid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks mitte ka šeik nagu peale jõutrenni või muud aeroobset? Seda enam et hardgainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte ka šeik nagu peale jõutrenni või muud aeroobset? Seda enam et hardgainer

Fit wheyd ei tahakski tegelt väga ujumispäevaedel kasutada kuna need on nii tihedalt viimasel ajal...

Kas muidu näiteks nii ei võiks et 100-150 g kohupiima ja siis traubenit näiteks 50g ja selline sheik peale ujumist koheselt? Sest nagunii 40-60 minuti pärast oleks juba söök.... aga siinkohal jälle seevärk et kas see sheik seisaks hea kuskil 2-3 tundi ? Et halvaks ei läheks

Arvatavasti ei seisa... no siis on ka ju variant sv jook lahustatuna vees ja näiteks väike tuunikalakonserv ja kõrvale sai/leib . Hardgainerile peaks isegi hea olema peale ujulat... siis saab kõvasti sv.

tuunikalakonserv on üks variant mis seisaks 2-3 tundi värske.... aga teised asjad ei tule küll ette hetel

aga no samas ujudes ma väga lihaseid ju ei lõhu ja piisaks ainult sv-dest kui 40-60 minuti pärast tuleb valgu ja svrikas toidukord. aga samas jällegi kui eelmine päev on olnud intensiivn trenn näiteks isis hommikul tuleks ikkagi süüa sv ja valke mõlemaid ja samuti ka peale ujumist ju kohe... sest nagu ma aru saan järgmisel päeval ja ehituseprotsess

Muudetud kasutaja haamer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×