Jump to content
palmiall

kas RASVAPÕLETAJAD ja ROHELISE TEE tabelitd mõjuvad ka lihaskasvule HALVASTI??

Recommended Posts

silmas pean nt fast'i BURNEREID..

kuulsin kellegilt trennist et ära neid kyll söö kui tahad et lihase kasv oleks efektiivsem:S:S maru segane jutt.. kas see mõjub sis ka kuidagi lihastele v millegile??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
silmas pean nt fast'i BURNEREID..

kuulsin kellegilt trennist et ära neid kyll söö kui tahad et lihase kasv oleks efektiivsem:S:S maru segane jutt.. kas see mõjub sis ka kuidagi lihastele v millegile??

No sellele kellegile trennist võid edasi öelda, et vend vähk on neid rohelise tee kapsleid kasutanud viimased 3-4 aastat ja hetkel on maailma kolmas. Kuulake vähem igasuguste "spetsialistide" nõuandeid. Roheline tee viib soolad ja igasuguse muu saasta kehast paremini välja ning lihaste arengut ei piira see kuidagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rasvapõletajates on ohtralt kofeiini, siis see on küll lihaskasvule halb ja soodustab pigem rasva talletamist (eeldusel, et kaloreid on piisavalt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rasvapõletajates on ohtralt kofeiini, siis see on küll lihaskasvule halb ja soodustab pigem rasva talletamist (eeldusel, et kaloreid on piisavalt).

Kas see ei lähe jälle liiga teooriaks?

Kui võtad enne trenni kofeiinitableti ja suudad seeläbi teha tugevama trenni, siis kumb efekt peale jääb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see ei lähe jälle liiga teooriaks?

Kui võtad enne trenni kofeiinitableti ja suudad seeläbi teha tugevama trenni, siis kumb efekt peale jääb?

See eeldab seda, et võtad kofeiini ebaregulaarselt. Ehk siis asjal on mõtet ainult enne maxjõu trenni ja aegajalt. Vastasel korral võtad kofeiini selleks, et saada "tavapärast" tulemust, sest sõltlasel on ilma kehvem. Ja kui regulaarselt võtad, siis "liiga teooria" nagu viitab, et kataboolsed protsessid rohkem üleval. Pluss risk närvisüsteemi ülekoormamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jube keeruliseks on need asjad siin aetud. Oma kogemustest võin öelda, et roheline tee on igasugustest rasvapõletajatest ilmselt üks tagasihoidlikumaid. Sääsest on tehtud elevant ning jalgratast võrreldakse Hummeriga. Kes on proovinud sellist hitti nagu "Eat and lose" ning teisi selliseid lisandeid, need teavad, et rohelise tee toime nende kõrval on pea-aegu olematu. Mul juba ainult mõttest, et peaksin kunagi veel neid tugevamaid rasvapõletajaid tarbima läheb ihu kuumaks ja süda tambib nagu Gunnar Grapsi trumm Raudmehe videos ;) Üldiselt, igasuguse dieediga kas lisandite abil või ilma nendeta kahanevad kõik ihu ümbermõõdud natukene ikka. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sellele kellegile trennist võid edasi öelda, et vend vähk on neid rohelise tee kapsleid kasutanud viimased 3-4 aastat ja hetkel on maailma kolmas. Kuulake vähem igasuguste "spetsialistide" nõuandeid. Roheline tee viib soolad ja igasuguse muu saasta kehast paremini välja ning lihaste arengut ei piira see kuidagi!

Ma kardan, et Vend Vähk on maailmas kolmas mitte rohelise tee kapslite pärast vaid tahtmise ja raske töö ja raudse distsipliini pärast. Vaevalt, et ta oleks maailmas kolmas kui ta käiks jõusaalis roosasid hantleid tõstmas ja ajaks burksi näost sisse ;)

Küll aga on Vend Vähk samas ämbris sarnaste müügimeestega, kes loovad ostjale illusiooni põhjuslikust seosest "mina kasutan kaupa X", "mina olen maailmas esimene" ja siit järeldus "kaup X on põhjus, miks olen maailmas esimene". Muidugi, see müüb :P

Muidugi, mingi mõju neil kapslitel on. Kuid, eelkõige joonduge ikka Vend Vähi tegude järgi treeningul, mitte ärge kopeerige ainult seda kapslineelamisliigutust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küll aga on Vend Vähk samas ämbris sarnaste müügimeestega, kes loovad ostjale illusiooni põhjuslikust seosest "mina kasutan kaupa X", "mina olen maailmas esimene" ja siit järeldus "kaup X on põhjus, miks olen maailmas esimene". Muidugi, see müüb ;)

Kuna teema küsimus on, et kas see mõjub lihaskasvule HALVASTI, siis Vähi vastas sellele selgelt, et halvasti see ei mõju, kuna tema kui maailma kolmas mees, kasutab seda juba ju 3-4 aastat. Mingit põhjuse mängu toomist või reklaamimist ei toimunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Roheline tee ja karnitiin on need, mis jah halvasti ei tohiks mõjuda. Vend Vähk ise siin ka ju kirjutas, et nendest kofeiinikatest (mida enamus "kõvemaid" ohtralt sisaldavad) ju ei taha ta enam midagi teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
silmas pean nt fast'i BURNEREID..

kuulsin kellegilt trennist et ära neid kyll söö kui tahad et lihase kasv oleks efektiivsem:S:S maru segane jutt.. kas see mõjub sis ka kuidagi lihastele v millegile??

Milleks neid rasvapõletajaid üldse vaja kui tahad liha peale kasvatada ? Kui tahad rasvast lahti saada , siis pead leppima ,et sellel ajal lihast pm ei kasvata.

Need burnerid pole ka mingid "imepreparaadid" ,mis üleöö rasva ära kaotavad. Pigem nad aitavad natukene kiirendada põletus protsessi kui on vastav menüü. Kõik algab ikka toitumise korrigeerimisest !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FASTi Buneris näiteks ei olegi kofeiini! Seega sobib paljudele, kellel vererõhu probleemid jne.

Ükski rasvapõletaja ei tee tööd eest ära, aga palju talutavamaks muudab dieedi küll.

Teemaalgataja küsimus on muidugi veider. Kui sa massi ajal rasvapõletajaid võtad(muidugi ma ei saa aru, milleks), ei takista nad kuidagi lihaskasvu. V-o lihtsalt kaal ei tõuse niipalju, sest sa sööd vähem kui rasvapõletaja niigi energiat annab.

Kui sa dieedi ajal rasvapõletajaid võtad, siis on lihaskasv häiritud, aga seda samuti MITTE KUIDAGI rasvapõletajate pärast, vaid seepärast, et dieedi ajal kaloridefitsiidis lihas ei kasvagi! Tarbid sa sel ajal mingeid põletajaid või ei. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa dieedi ajal rasvapõletajaid võtad, siis on lihaskasv häiritud, aga seda samuti MITTE KUIDAGI rasvapõletajate pärast, vaid seepärast, et dieedi ajal kaloridefitsiidis lihas ei kasvagi! Tarbid sa sel ajal mingeid põletajaid või ei. ;)

Kui see rasvapõletaja on Anavar siis pole suht häda midagi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui regulaarselt võtad, siis "liiga teooria" nagu viitab, et kataboolsed protsessid rohkem üleval. Pluss risk närvisüsteemi ülekoormamiseks.

Kofeiini vallandatava kortisooli kataboolne mõju käib vist cAMP-i alandamise kaudu ja kofeiin ise tõstab seda cAMPi. Kas polnud nii ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×