Jump to content
jalg

Hera80 või Muscle+

Recommended Posts

Tere. Olen siiani eemale hoidnud pulbritest, kuid mulle tundub, et trenni ja õhtusöögi vahele jääb liiga suur paus ning kõht jõuab tühjaks minna.

Niisiis olen kahe vahel, kas osta Hera80 või Muscle+.

Eesmärk, siis lihastele pärast trenni anda taastumiseks valku. Sheigile sööks veel süsivesikuid ka peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanematele tegijatele kindlasti MUSCLE+, noorematele algajatele esialgu Hera80. Igal juhul mõlemad on head! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh vastuste eest. Ostan Hera80 ja lisaks sellele Dextro.

Oskab keegi öelda, mis vahekorras peaks neid kokku segama, et rahuldaks trennijärgse toitainete vajaduse, eeldusel, et ma enne õhtusööki rohkem midagi ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui suurde vee kogusesse need pulbrid tuleks muidu segada umbes?

Saan aru et sina teed 1:2 vahekorras sheike, aga kuna ise olen nt hardgainer ja tahan massi kasvatada siis teen 1:3 sheigi.

panen 30g valku 50g maltot ja 40g trauben zuckerit ja siis mõõdan 500ml vett neile peale.... et sheikeris kokku näitab kõik pärast kuskil 700ml vedelikku et kas on mingi teatud aeg ka mis ajaga selle peaks kõik ära jooma :unsure:? Ma ise nagu kiirelt ei ürita alla kulistada ... aga no kuskil 4-5 minuti jooksul joon ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui suurde vee kogusesse need pulbrid tuleks muidu segada umbes?

Saan aru et sina teed 1:2 vahekorras sheike, aga kuna ise olen nt hardgainer ja tahan massi kasvatada siis teen 1:3 sheigi.

panen 30g valku 50g maltot ja 40g trauben zuckerit ja siis mõõdan 500ml vett neile peale.... et sheikeris kokku näitab kõik pärast kuskil 700ml vedelikku et kas on mingi teatud aeg ka mis ajaga selle peaks kõik ära jooma :unsure:? Ma ise nagu kiirelt ei ürita alla kulistada ... aga no kuskil 4-5 minuti jooksul joon ära

Ma arvan, et ma olen sinust veel rohkem hardgainer, ja ma ei tee 1:2, sest 1:2-le läheb asi liiga läägeks, 1:3 ei kujuta ettegi. Ma teen 1:1 suht.

Ja siis kohupiima pakk otsa.

Just sai muidugi otsa Hera, nüüd ainult kohupiima ja tavatoidu peal siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb su tasemest: algajale Hera80+Dextro, edasijõudnule Muscle+.

Miks algajale Hera80+Dextro aga mitte Muscle+?

Millal võiks tekkida vajadus Muscle+ järele (saab seda tunnetada või ajaliselt määratleda) või pole neil tegelikult erilist vahet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks algajale Hera80+Dextro aga mitte Muscle+?

Millal võiks tekkida vajadus Muscle+ järele (saab seda tunnetada või ajaliselt määratleda) või pole neil tegelikult erilist vahet?

Muscle+ 'is on sees ka glutamiin ja kreatiin. Ühesõnaga tagab parema taastumise. Algajale sobib väga vabalt ka hera80+süskad, sest koormused ning kogemused pole ilmselt veel nii suured.

Muscle+'i poole pöörduda siis kui tõesti juba suuremad treeningmahud ja tunned, et taastumine venib liialt pikaks.

Pealekauba tuleb hera80 odavam ning sobib asjaarmastajale suurepäraselt.

Muudetud kasutaja Kevin de puta madre poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×