Jump to content
lacosteman

Valgurikkad snäkid

Recommended Posts

Tere! Selline probleem,et viimasel ajal on päevad nii kiireks läinud,väga raske on endale korralikku toitu meisterdada. Sooviks teie soovitusi,millised on teie arust head ning kõrge valgusisaldusega snäkid? Hind võiks alla 3 euro jääda. Snäkkide all pean silmas selliseid asju,et kohe võtad pakist ja pistad suhu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igati hea valguallikas on kohupiim/kodujuust. Võid ju osta ka kergelt avatavaid tuunikala konserve. Beef Jerky on ka valgurikas snäkk.

Valupulbritest eelista aeglase imenumisega kaseiini toidukorra asendajaks. FASTi Prode90, superhead on muidugi ka Ultralife Protein ja DY Tempro.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks teada, et millega oleks kõige parem kodujuustu süüa, näiteks enne magama minekut?

Täna proovisin paljalt, ja üle poole teelusika ei suutnud süüa. B)

Sooja toiduga koos võin aga kasvõi terve paki ära süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Selline probleem,et viimasel ajal on päevad nii kiireks läinud,väga raske on endale korralikku toitu meisterdada. Sooviks teie soovitusi,millised on teie arust head ning kõrge valgusisaldusega snäkid? Hind võiks alla 3 euro jääda. Snäkkide all pean silmas selliseid asju,et kohe võtad pakist ja pistad suhu.

Talleggi Chick Snack (80g), selles siis umbes 40g valku kui ma ei eksi. Soovitavalt osta beežikas mitte must pakk(mustas pakis rohkesti E aineid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kananagitsad, Nõo Lihavürsti Chick Snack.

Nesatur: Osta näiteks Alma kodujuustu, kus on till ja kurk sees (Y) B) Maitseb hea, 200g pakend ja 30+ g valku saab kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanasült - 300g - 75g valke, rasvu ja süsikuid minimaalselt. Söödav iga temperatuuriga, kaasas lihtne kanda ning maksab mingi 1,3E vist või sinnakanti.

Selveris on igastähes müügil. Teistes kohtades ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, et millega oleks kõige parem kodujuustu süüa, näiteks enne magama minekut?

Täna proovisin paljalt, ja üle poole teelusika ei suutnud süüa. B)

Sooja toiduga koos võin aga kasvõi terve paki ära süüa.

*Kurk-tomat + sool

*pähklid/seemned/rosinad

*Kui rasvata kodujuust, siis maitsestamata jogurt + sool

*Proovi ka kõiksuguseid maitseaineid- sidrunipipar, mis minu lemmik, siis kartulimaitseaine, sool+pipar.

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, et millega oleks kõige parem kodujuustu süüa, näiteks enne magama minekut?

Täna proovisin paljalt, ja üle poole teelusika ei suutnud süüa. B)

Sooja toiduga koos võin aga kasvõi terve paki ära süüa.

Ma teen nii küll maitsetu kohupiimaga, aga kodujuustuga saab ka - lisa teelusikas või supilusikatäis mett ja joo piima kõrvale.

Kanasült - 300g - 75g valke, rasvu ja süsikuid minimaalselt. Söödav iga temperatuuriga, kaasas lihtne kanda ning maksab mingi 1,3E vist või sinnakanti.

Selveris on igastähes müügil. Teistes kohtades ei tea.

Seda vaatasin isegi, aga kuidagi väheusutav tundub. 100g kanafileed sisaldab umbes 22g valku, see eeldaks et kogu see sült olekski üks suur kanafilee. Lisaks sellele on sültides tavaliselt liha umbes 40-60% kanti, seega peaks seal kogu süldikarbi sees olema kokku umbes 150g liha, kui sedagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen nii küll maitsetu kohupiimaga, aga kodujuustuga saab ka - lisa teelusikas või supilusikatäis mett ja joo piima kõrvale.

Seda vaatasin isegi, aga kuidagi väheusutav tundub. 100g kanafileed sisaldab umbes 22g valku, see eeldaks et kogu see sült olekski üks suur kanafilee. Lisaks sellele on sültides tavaliselt liha umbes 40-60% kanti, seega peaks seal kogu süldikarbi sees olema kokku umbes 150g liha, kui sedagi.

Seal süldil on eraldi välja toodud koostises "hüdrolüüsitud taimevalk". Äkki on seda siis sinna tarretavasse ollusesse lisatud ja niimoodi valgusisaldust tõstetud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kananagitsad, Nõo Lihavürsti Chick Snack.

Nesatur: Osta näiteks Alma kodujuustu, kus on till ja kurk sees (Y) :P Maitseb hea, 200g pakend ja 30+ g valku saab kätte.

Mina ei suuda küll seda tilli ja kurgi kodujuustu niisama süüa, kuidagi väga soolane tundus B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ka beef jerkys on palju valku. täpset kogust enam ei mäleta, aga väga arvestatav kogus.

juku juust - 40 g valku, 10 g rasva.

kohupiima söömise kohta - mul õnneks/kahjuks maitsestamata (rasvata) kohupiima vastu absoluutselt mitte mingit tõrget pole. võin pmst terve kilo kas või ilma igasuguse lisandita järest nahka panna ning küsin veel juurde ka. kuid kohupiima on tõesti võimalik igasuguste tervislikuate ja mitte nii tervislike vahenditega väga lihtsasti tuunida. segada pudruga,. panna moosi sisse, segada valgupulbriga, meega, maitserohelisega, banaaniviilakatega, rosinate, muude kuivatatud marjade-puuviljadega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on ka see tilli-kurgi kodujuust tugevalt soolane.

Ei tea, mis inimeste jaoks see tehtud on...

Väga hea maitsega on minu arust ja soolasisaldus on vaid 1,2%(enamik valmistoodetes ju üle 2%...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui magusat tahad, siis on halvaa väga valgurikas. vähemalt sama palju valku seal kui sealihas.

kuni 50% süsivesikuid ja 30% rasva... Gaineritele OK, ise küll ei võtaks ;) .

Magusaisu rahuldamiseks hea ka mõni heamaitseline proteiini purk varuda ja seda piimaga tarvitada, näiteks Myofusion maitsed on väga head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuni 50% süsivesikuid ja 30% rasva... Gaineritele OK, ise küll ei võtaks :) .

Magusaisu rahuldamiseks hea ka mõni heamaitseline proteiini purk varuda ja seda piimaga tarvitada, näiteks Myofusion maitsed on väga head.

pigem maitsestamata kohupiimaga. ;)

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Selline probleem,et viimasel ajal on päevad nii kiireks läinud,väga raske on endale korralikku toitu meisterdada. Sooviks teie soovitusi,millised on teie arust head ning kõrge valgusisaldusega snäkid? Hind võiks alla 3 euro jääda. Snäkkide all pean silmas selliseid asju,et kohe võtad pakist ja pistad suhu.

Tere! Võin selle varianti välja pakkuda. Müün beef-jerky snäkke. Kauplustes maksab üks pakk 2,4-2,8 eurot, mul võib osta ainult 1,7 euro eest. Kui tellite 25 ja rohkem siis ühe pakki hind 1,6 euro. On võimalik seda soodsa hinnaga müüa, kuna sugulased tegelevad sellega. Võin palju fitness web-saiti nimetada, kus seda müüakse nagu toidulisand.

Beef-jerky - vinnutatud liha tehtud kvaliteetsest veiselihast. Kõrge hinna põhjus on selles, et 50 g. toode valmistamiseks on vaja 175.g toorest veiseliha.

Kõrge hinna põhjus on selles, et 50 g. toode valmistamiseks on vaja 175.g toorest veiseliha.

On olemas 5 sorti ( classic, original, teriyaki, smoked, hot )

On toodetud Eestis.

100 g. toodet sisaldab

273 kkal

51 g. valku

5,8 g. süsivesikuid

5,4 g. rasva

tel 5103658

L_8e7792d9addb8afb4b155dd5a3508fb3.png

post-26225-1310470126_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Student1990 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nesatur: Osta näiteks Alma kodujuustu, kus on till ja kurk sees (Y) :D Maitseb hea, 200g pakend ja 30+ g valku saab kätte.

Ükskord ostsin ja kohutavalt jälk oli, imal ja veider löga, ei saagi aru miks sest idee poolest peaks hea kombinatsioon olema.

Äkki oli mingi metsaläinud partii, rohkem pole tahtnud proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükskord ostsin ja kohutavalt jälk oli, imal ja veider löga, ei saagi aru miks sest idee poolest peaks hea kombinatsioon olema.

Äkki oli mingi metsaläinud partii, rohkem pole tahtnud proovida.

Ma ainult seda kodujuustu viimased pool aastat sööngi :) . Usun, et metsa läinud partii oli, mul endal pole kordagi kahtlast partiid sattunud. Küll aga täna sattus kahtlane kohupiima pasta, vedel nagu vesi oli :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×