Jump to content
nomam

Peavalu trenni ja pingutuse ajal või järel, pingepeavalu

Recommended Posts

Ma arvan, et su toitumine on niivõrd paigast ära ning treening piisavalt intensiivne, et su keha ei suuda lihtsalt sellega enam adekvaatselt toime tulla... olgu see täpne põhjus siis mis iganes.

Kui saunas tekib peavalu samuti siis sel võib olla tegemist mitme asjaga, kuid selle koha pealt pole enam nii kindel. Liigne vedelikukaotus, kehatemperatuuri tõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vedelikupuudust ei ole kuna alati trennis pudel kaasas. Vererõhk on olnud pidevalt normaalne. Valu tekib Pea tagumises osas, keskel...

Ma soovitaks kaela ja selja ülaosa massaaži kuuri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pavalud on väga individuaalsed. Minul endal on pea elukese jooksul valutanud ainult mõned korrad, aga tean paljusid, kellel on peavalud väga sagedased. Põhjused on ka täiesti seinast-seina. Igasuguste pidevate peavalude korral oleks mõistlik kindlasti arstiga rääkida. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab vist jälle mainima, et siin foorumis pole arste (ilmselt?). Igasuguste selliste terviseprobleemidega võiks kõigepealt pöörduda arsti poole ja alles siis, kui nemad midagi ei leia ega oska abi anda, võib siin küsida. Meil ei ole ju röntgensilmad, et saaks su pea sisse näha, mis põhjustab su peavalusid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab vist jälle mainima, et siin foorumis pole arste (ilmselt?). Igasuguste selliste terviseprobleemidega võiks kõigepealt pöörduda arsti poole ja alles siis, kui nemad midagi ei leia ega oska abi anda, võib siin küsida. Meil ei ole ju röntgensilmad, et saaks su pea sisse näha, mis põhjustab su peavalusid.

Seda küll, aga vastuseid olen päris palju saanud ja on juba millele toetuda. Kuna see foorum on tervise ja spordiga väga palju seotud siis arvasin, et äkki kellegil on olnud sama jama. Ma paraku selline inimene, kes arsti juurde pöördub viimases hädas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll, aga vastuseid olen päris palju saanud ja on juba millele toetuda. Kuna see foorum on tervise ja spordiga väga palju seotud siis arvasin, et äkki kellegil on olnud sama jama. Ma paraku selline inimene, kes arsti juurde pöördub viimases hädas.

Ei ütleks, et tegu on mõistliku suhtumisega.

Mine spordiarsti juurde näiteks. Kuklapiirkonnas on hulgim lihaseid ja ilmselt seal sul pinge ja häda tekibki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab vist jälle mainima, et siin foorumis pole arste (ilmselt?). Igasuguste selliste terviseprobleemidega võiks kõigepealt pöörduda arsti poole ja alles siis, kui nemad midagi ei leia ega oska abi anda, võib siin küsida. Meil ei ole ju röntgensilmad, et saaks su pea sisse näha, mis põhjustab su peavalusid.

Arste nähtud küll, väga ei soovita :rolleyes:

Muidugi uuringuid saab ainult nende vahendusel, aga nendel tõlgendamisel on juba tihti mujal rohkem aju- ja viitsimispotentsiaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul oli ka nooremana sama jama - pidevad peavalud. Põhjuseks oli kõrge vererõhk. Kui vererõhu kontrolli alla sain, sain ka peavaludest enam-vähem lahti.

Kuidas sa vererõhu kontrolli alla said?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa vererõhu kontrolli alla said?

Toitumine korda. Piisavalt trenni ning algus ongi tehtud. Siis võib kasutada spetsiifilisi naturaalseid abivahendeid. Neid on ikka paar tükki, mis vererõhku alla viivad.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumine korda. Piisavalt trenni ning algus ongi tehtud. Siis võib kasutada spetsiifilisi naturaalseid abivahendeid. Neid on ikka paar tükki, mis vererõhku alla viivad.

Mul ei kipu isegi Betaloc'i tabletid suurt midagi muutma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ei kipu isegi Betaloc'i tabletid suurt midagi muutma...

Neid olin ka aastaid võtnud. Alandasid vererõhku küll, kui võtsin, aga kui ära jätsin, siis tõusis ikka uuesti. Aga Betaloc ongi selline lahja kraam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ossa issa ristike, kõlab hirmsalt :rolleyes:

On see tavaline ja mis seda põhjustab?

Ei ole väga tavaline, aga juhtub.

newer leading research indicates that it is an enlarged blood vessel - possibly the superior cerebellar artery - compressing or throbbing against the microvasculature of the trigeminal nerve near its connection with the pons. Such a compression can injure the nerve's protective myelin sheath and cause erratic and hyperactive functioning of the nerve. This can lead to pain attacks at the slightest stimulation of any area served by the nerve as well as hinder the nerve's ability to shut off the pain signals after the stimulation ends. This type of injury may rarely be caused by an aneurysm (an outpouching of a blood vessel); by a tumor; by an arachnoid cyst in the cerebellopontine angle;[13] or by a traumatic event such as a car accident or even a tongue piercing.

see siis konkreetselt kolmiknärvi kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures pean ära mainima väga huvitava uuringu pingepeavalu kohta oimupiirkonnas (m. temporalis, innerveeritud sama kolmiknärvi poolt)

Uuringu link

Non steroidal anti-inflammatory drugs (NSAID)

and botulinum toxin act peripherally by

decreasing pain, muscle tenderness and

spasm whereas, the yogic lifestyle exerts its

influence centrally via probably limbic area

and by alleviating the stress/mental tension

related component of chronic pain.

Jooga sama efektiivne kui NSAID. :rolleyes:

Seega keda huvitab selline lähenemine, siis soovitan seda: JOOGARUUM

Sobib väga hästi ka meestele, ise testitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kõrge vererõhk.. Pole ülekaalus, teen piisavalt aeroobset jnejne. Põhjus lihtsalt geenides. Olen proovinud naturaalseid abivahendeid, aga miski pole aidanud kahjuks.. Pean võtma ühte suht leebet(õnneks) rohtu, mis hoiab kenasti madalal. Arst ütles, et vererõhk võib mingi hetk ise ka korda minna, aga see tõenäosus ei ole eriti suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peavalud võivad ka madalast pulsist tekkida,kuna ei saa normaalselt hapnikuga varustatud.Kõrge vererõhuga ei soovitata suurte füüsiliste raskustega tegeleda nagu ma olen kuulnud.Need on minu poolsed pakkumised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on kõrge vererõhk.. Pole ülekaalus, teen piisavalt aeroobset jnejne. Põhjus lihtsalt geenides. Olen proovinud naturaalseid abivahendeid

Kõiki neid mida mainisin? Venitusi ja G mainitud joogat ka? Ei usu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

THE EFFECTS OF SUDARSHAN KRIYA YOGA ON SOME

PHYSIOLOGICAL AND BIOCHEMICAL PARAMETERS

IN MILD HYPERTENSIVE PATIENTS

Abstract : An open label intervention study was undertaken on 26 mild

hypertensives and 26 apparently healthy adults (30–60 y), for the effect of

Sudarshan Kriya Yoga practice for two months as complementary therapy.

In the hypertensives, there was a significant decrease in diastolic blood

pressure (P<0.01), serum urea (P<0.01) and plasma MDA (malondialdehyde

adducts) as oxidative stress marker (P<0.05).

Jorsik: arstide kohta ei tea, aga meditsiinitudengeid hulgub küll :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seller, D-vitamiin, kreatiin, venitused, aeroobika ja palju asju veel

Peale mõningast googeldamist leidsin, et jah sellerit soovitatakse, aga ei leidnud, et kui palju seda tarvitama peaks ja mis kujul.

Ja seller tundub olevat diureetikum, kreatiin aga vastupidi peaks aitama vett kehas hoida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×