Jump to content
nomam

Peavalu trenni ja pingutuse ajal või järel, pingepeavalu

Recommended Posts

Viimasel ajal olen täheldanud, et peale trenni on tekkinud kõvad peavalud.

Jõusaalis käinud ca 4 aastat, vanust 24 aastat.

Huvitav on see, et peavalud kaovad ära siis kui magusat peale trenni süüa. Milles võib olla probleem?

Tänan abi eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kannatan ise ka tugevate peavalude all,põhjuseks migreen,aga sul võib olla lihtasalt vererõhu häired.Kas oled vere rõhku kontrollinud?Tundub,et sul on see madal,sest kui peale magusa söömist peavalu kaob võibki olla põhjuseks madal vererõhk.Igaks juhuks võiksid pöörduda spordiarsti poole,kunagi ei või ju teda,mis seal peas toimub,peavalud ei ole naljaasi!Jõudu ja tervist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TERE! Lisaks Kdri asjalikule jutule, et mul kunagi mõõdeti peaaju biovoole või miskit sellist keskhaiglas jne. Söödetakse tavaliselt sisse GLUTAMINAVAJA KISLOTA-t peale põrutusi ja asju, mina sõin ehk sellest ka imelik jutt vahel siin:) ärge olge pahased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest pEAvalu

Natuke aega saan trenni teha ja siis järsku tuleb peavalu. B)

Millest see peavalu võib olla tingitud?+

kas vedeliku puudusest või muust värgist??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur ülekoormus, vale toitumine, väike uneaeg, kohvi, tubakas, vererõhk, ma arvan et põhjuseid on liiga palju, et keegi nii oskaks abi anda ... nii et ka mina soovitan arsti juures väikesel läbivaatusel ära käia B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama asi. Tuli see värk paar nädalat tagasi. Peavalu tuleb just rinnalt surumise ajal (teen seda siis kitsalt, laia haardega või kaldpingil). Kui näiteks teen surumist viis seeriat, siis valu tuleb viimase seeria viimaste korduste ajal. Lööb kohe kuklasse ja teeb pea tuimaks. Jube ränk on trenni edasi teha. Seepärast võtsin nüüd natukeseks aja maha.

Arvan, et see on tingitud seljast. Teie arvamus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal kahjuks sama jama aga aitas see kui öösel korralikult magada, trenni mitte tühja kõhuga minna....võtta üks magus shokolaad enne trenni .... Ja trenni käigus ka juua mõõdukalt, mulle aitas

Põhjuseks võib olla ka harjutuste ajal vale hingamine...mul endal tekkis valu keretõstete ja rinnalt surumise ajal ...õige hingamine näiteks kangiga : alla lastes hingad sisse ja surudes hingad välja.

Loodan et sain kasulik olla B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba pikemat aega on kimbutab mind peavalu trenni ajal, see pole päris tavaline peavalu, st tunda annab ainult siis, kui põrutab natukene: hüppamine, odavise, isegi jooksmine. Kui aga vaikselt istud, ei ole midagi viga.

Keegi targem oskab äkki aidata.

Muudetud kasutaja Chiko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportlike tegevuste hulka,mis võivad peavalu esile kutsuda,on näiteks suurte raskuste tõstmine jõusaalis.Üheks põhjuseks võib olla mõnede harjutuste liigsest sooritamisest tekkinud lihaspinge või halb kehahoid harjutuste sooritamise ajal.Veel üks peavalu tekkepõhjus pingutamisel ja füüsilisel tegevusel on veresuhkru taseme alanemine.Sageli on peavalu põhjuseks veresoonte laienemine peas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kaldun arvama, et veresuhkur langeb liiga madalale. Kuidas seda ära hoida juba enne peavalu teket? Trenni ajal olen kummikomme söönud, sest need pidid veresuhkrut kõige paremini tõstma, kuid nad ei võta peavalu kohe ära ja trenn jääb ikka pooleli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks ju arvata,et kõige lihtsam ja kiirem viis on saada süsivesikuid maiustustest ja meest,aga päris nii see ei ole.Õigemini - neist süsivesikuterikastest toiduainetest saame glükoosi küll kiiresti,aga järsule tõusule järgneb ka järsk langus.Mida aeglasemalt süsivesikud lagunevad,seda parem.Selliseid süsivesikuid saame rukkileivast ,riisist,pastatoodest,õuntest,banaanidest.Et säilitada ühtlast veresuhkru taset ,sööge päeva jooksul sagedamini ja väikseid koguseid ning kombineerige kiiresti ja aeglaselt imenduvaid süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Võib-olla hoopis silmad valutavad - nenede valu vahest 'projekteerub' mujale pea piirkonda. Hüpates annab tunda kõvasti.

2.Nohu - ettekummardudes annab tunda kõvasti.

3.Külmetus - endal valutas sellest tingituna pea ca 2-3kuud. Selleks peab ikka korralikult külmetama.

4. Osadel inimestel pidavat olema peas mõnedel väikestel kapillaaridel seinad piisavalt õhukesed, et need suure pingutuse tuleumusena laienevad või isegi purunevad. Nähtuse nime ei mäleta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selline lugu siis jah, et viimasel ajal on pea hakanud peale trenni iiveldama ja tõuseb palavik 37,1 umbes. vahepeal jätsin trenni vahele igaks juhuks paar nädalat, aga nüüd kui uuesti tegin trenni siis jälle kõik kordub. oskate ehk ütelda millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saldejums, sa mingeid toidulisandeid või taastajaid ka võtad?

mul oli paar aastat tagasi sama jama. siis ma veel midagi lisaks ei söönud, tegin suht intensiivselt trenni ja pärast pea valutas ja oli üldse uimane olla. nüüd söön toidulisandeid ja sellist asja pole enam olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×