Jump to content
nomam

Peavalu trenni ja pingutuse ajal või järel, pingepeavalu

Recommended Posts

Kas see on peale puukentsefaliiti v6i on olnud kogu aeg?

Kas n2gu on siis pigem punane v6i kahvatu?

Selles suhtes, et peale nagu jah aga puukentsefaliit oli mul paar aastat tagasi aga see probleem on suht hiljutine, vbl. poole aastane või nii.

Pigem punane.

Kas magad piisavalt? Kui magad nädala sees vähe ja siis üritad laupäeva hommikul kõik välja magada, võtabki pea paksuks ja valutama. Samas oled rohkem puhanud ja pühapäeval on juba korras. Kui uni läinud, aja end kohe liikuma - proovi! Ma ei tea Sinu eluviise. Kui reede õhtul on pidu - siis on peavalu laupäeval loomulik.

Magan tõesti vist vähe 6-7 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magan tõesti vist vähe 6-7 tundi.

Migreen...v6ibolla..Loe, Eelk6ige elustiili muutust on vaja.

Selles suhtes, et peale nagu jah aga puukentsefaliit oli mul paar aastat tagasi aga see probleem on suht hiljutine, vbl. poole aastane või nii.

Pigem punane.

Minu m2lusopis istub mingi inf, et migreenivalu tuleb leevendada erinevalt, olenevalt sellest, kas n2gu on pigem punane...v6i kahvatu....Ei saanud hetkel k2tte seda inimest, et t2psustada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka valutab phmst iga päev,arst midagi kahtlast ei leidnud,ütles et liiga suurest koormusest.Kui mata on või mingi raskem töö kuskil kus peab breinima siis töö ajale i saa aru,nagu oled keskendunud aga peale tööd või vahetunnil no siuke räme valu et täitsa pekkis.Kui hommikul tunnen et valutab siis võtasn valuvaigistit ja koolis enamvähem aga kui hommikul ei võta isgei kui ssee tunne on et hakkab valutama siis tihi peale koolis mingi peale paari tundi odav peavalu.Migreen ka ei tohiks olla.Ei tea,ehk tõesti koormusest,mu tädil olid ka ja sii mingi arst kirjutas vitaminn/ravim nagu üheskoos vms välja ja tal aitas hästi,ehk keegi oskab öelda milliseid vitamiine tuleks võtta või midagi muud tarka :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ma mõtlesin ka, et äkki on sellest, et suur pinge töö juures ja trenni maht ka suht suur ja siis laupäeval on selline pinge langus, et organism ei suuda sellega leppida ja siis hakkabki pea valutama.

Aga see päris paika ka ei pea, kuna töö juures praegu suht rahulik ja stressivaba.

Mul on olnud töö juures küll stress u. aasta 1,5 tagasi ja seda ma mäletan väga selgelt, kuid siis ei olnud mul selliseid peavalusid.

Ei tea jah milles see kamm on. Peaks vist ikka doktorit külastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul mingi kamm ka viimasel ajal. Nina kaudu kõvemini sisse hingan siis kammib. Üleeile tõmbasin korraks ja siis lõi sellise valu sisse nagu oleks noa nina kaudu ajju tõmmanud. Pärast tükk aega andis tunda. Vb lõhkes mingi veresoon. Pärast seda hommikul ärgates ple hullu aga koolist tulles on üks peapool selline paks ja nagu nina oleks kinni aga ei ole. Mingi ajukamm, pohhui äkki läheb üle :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eile käisin ( kolmapäeval ), jõusaalis .. soojategemine sellepuhul igatahes ei aita .. väntasin velotrenazööril mingi 25min.

valu tekib eriti selliste harjutuste ajal kui sa oled selili pikali , rinnalit surumine jms .. püstiseistes harjutused andis kuidagi ära teha.

valu ise käib nagu pulsi rütmiga kaasa .. tõksub vms.

esmaspäeval arstiaeg ja vast saab siis teada mis viga on.

Muudetud kasutaja doork poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõlab nagu pingepeavalu, paar päeva puhkust võtab ära, siis ei tohi isegi kergeid asju teha,hakkab uuesti valutama. Endal tuli hüppenööriga hüppamisest kunagi ja kui jõusaali läksin alguses, siis rööbaspuudel surumisest. Ajapikku korralikult puhates ja süües peaks täielikult ära kaduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tekkis see juba mingi 2 nädalat tagasi , võibolla isegi natuke rohkem.

siis oli mul nädal paus ja kui kolmapäeval käisin nüüd siis oli see ikkagi.

sa tahtsid öelda umbes et läheks uuesti , aga ei pingutaks niipalju? et siis võib ära kaduda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on vererõhu probleemiga , tuleks kindlasti arsti juurde pöörduda , seni treenida väiksemate raskudega või hoopis tervise huvides trenn lõpetada seniks kuni arst diagnoosi annab .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin täna arstijuures .. vererõhk oli täiesti normis , aga arst rääkis et asi kaelalihastes ... saatis mind taastusravi arstijuurde jutule.

ütles et vältida ülakeha treenimist. :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õigesti tegi et saatis

vbl surud pea liiga kuklasse kui harjutusi teed vms mida sa ise ei märka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_algaja_*

Tere. Mul selline probleem et kui ma pingutan maksimaalselt siis hakkab pea valutama ( jooksmine, raskete raskustega treenimine) Kas asi võib olla vererõhus ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Mul selline probleem et kui ma pingutan maksimaalselt siis hakkab pea valutama ( jooksmine, raskete raskustega treenimine) Kas asi võib olla vererõhus ??

Suure tõenäosusega on asi vererõhus. Koormustesti oled teinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Diagnostikakeskuses peaks ka täitsa saatekirjata saama, aga see maksab:)

kui perearst saadab, siis saad tasuta:)

Üldiselt võib põhjus olla ka selles, et surud pead kuklasse pingutuse ajal ja pressid veresooned kinni... või et sa ei hinga soorituse ajal... (Kerges faasis sisse, raskes välja. Ja seda kõike pead jaksama seeria ajal kontrollitult ja aeglaselt teha)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terv, asi siis selline, et kui teen ühe seeria ära, siis hakkab pea väga tugevalt lõhkuma ja varem sellist asja polnud, kui jõusaalis käisin. Peavalu hakkab just siis, kui alles jõusaali tulen ja teen esimest harjutust. Kuigi trenni lõpus harjutusi tehes seda peavalu enam pole. Milles võib olla probleem.. ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peavalul on väga palju erinevaid vorme ja põhjuseid! Niimoodi kusagilt foorumist abi otsida on suht mõttetu, mine arsti juurde ja kui võimalik käi kompuuteruuringus ära! Kindlasti ära lükka asja kõrvale, mõttega et küll ise üle läheb... Kui on mingi tõsisem viga, läheb asi ainult hullemaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×