Jump to content
nomam

Peavalu trenni ja pingutuse ajal või järel, pingepeavalu

Recommended Posts

sama jama mul ka ....vahepeal oli kätekõverdusi võimatu teha ,sest kohe peale kolmandat akkas pea kohutavalt lõhkuma .Sellinne tunne nagu lendaks õhku .... paar päeva jäi vahele ja läks ise korda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on lõutõmbamise ajal viimase pingituse ajal ja siis kui maa peal seisan siis veri lendab järsku pähe.

Selline tunne nagu nagu lagi tõmbaks pead ligi aga surudes ei ole seda tähele pannud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on lõutõmbamise ajal viimase pingituse ajal ja siis kui maa peal seisan siis veri lendab järsku pähe.

Selline tunne nagu nagu lagi tõmbaks pead ligi aga surudes ei ole seda tähele pannud.

Ma ükskord külmalt lõugatõmmates suutsin ka kuklale kuidagi viga teha, pingutuse ajal lõi valu sisse ja oligi kõik, pea valutas pool päeva suht hullult ja umbes nädal ei saand korralikult trennis pingutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minulgi on olnud füüsilise pingutusega kaasnevaid peavalusid. Eriti kunagi, kui alles alustasin treeninguid. Kui piisavalt soojendust ei teinud ja kohe lammutama hakkasin, oli valu platsis.

Uurisin siis ka omal ajal seda teemat ja antud peavalu peaks olema seotud vererõhuga. Seda aga reguleerib näiteks soola tarbimine, kohv jne. Samuti peaks migreeniohtu suurendama ka vähene uni, kehva toitumine.

Sellisel juhul siis aeg maha võtta ja kui valu ei taandu, peab ilmselt selleks päevaks trenni pooleli jätma.

Kord jalapressi surudes lõi mul aga pähe selline valu, mis kestis terve nädala ja suurenes iga kord, kui trennis pingutasin. Nädalaga läks aga siiski üle.

Veel paar nädalat tagasi jalapressil juhtus ka selline kergem episood, mis trenni lõpetamist siiski ei seganud. Mõned minutit puhkust ja sügavad hingetõmbed ning valu läks üle.

Jalapressil jt harjutustel soovitati ka käepidemeid jms mitte liiga kõvasti pigistada, kuna see nö sulgeb süsteemi ja rõhk hakkab tõusma.

Arginiin iseenesest lõdvestab veresooni ja peaks vererõhuprobleemide korral abiks olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi oskab öelda mis jama on ?!

kätekõverdused , lõuatõmbed , rinnalt surumine .. mis iganes.

saan näiteks 5 lõuga ära tõmmatud ja pea tagaossa tuleb jube valu .. mis paari minutiga ära kaob.

trenni ei saagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi oskab öelda mis jama on ?!

kätekõverdused , lõuatõmbed , rinnalt surumine .. mis iganes.

saan näiteks 5 lõuga ära tõmmatud ja pea tagaossa tuleb jube valu .. mis paari minutiga ära kaob.

trenni ei saagi teha.

Vererõhku oled kontrollinud?Järsku läheb liiga kõrgeks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda teemat siin varemgi arutatud,kuid pigem võiks see ilmuda ikkagi maksimaalse pingutuse olukorras..aga nagu siin varem pakutud,siis peaks jah vererõhk liiga kõrgeks minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina täheldasi endal sellist asja nagu peavalu treenides (pingutusel), kui mul oli toitumises vigu. nimelt päeva jooksul tarbitavate süsivesikute kogus oli liialt madal. kui hakkasin rohkem süsivesikuid tarbima, siis kadus ka peavalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kellelgi on ette tulnud ja jagu saanud või on hetkel probleeme peavaludega.

Põhimõtteliselt iga laupäev pea valutab. Kui hommikul ei valuta, siis on ta sul selline paks ja uimane ja hakkab pärast ikka valutama.

Nädala sees ei ole mingit probleemi, samuti ei valuta pühapäev.

Täielik mustika ??? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas magad piisavalt? Kui magad nädala sees vähe ja siis üritad laupäeva hommikul kõik välja magada, võtabki pea paksuks ja valutama. Samas oled rohkem puhanud ja pühapäeval on juba korras. Kui uni läinud, aja end kohe liikuma - proovi! Ma ei tea Sinu eluviise. Kui reede õhtul on pidu - siis on peavalu laupäeval loomulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kellelgi on ette tulnud ja jagu saanud või on hetkel probleeme peavaludega.

Põhimõtteliselt iga laupäev pea valutab. Kui hommikul ei valuta, siis on ta sul selline paks ja uimane ja hakkab pärast ikka valutama.

Nädala sees ei ole mingit probleemi, samuti ei valuta pühapäev.

Täielik mustika ??? :o

Kas see on peale puukentsefaliiti v6i on olnud kogu aeg?

Kas n2gu on siis pigem punane v6i kahvatu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×