Jump to content
Skarabeus

Kaalu juurde !

Recommended Posts

Tere,

Räägin natukene endast. Oen paari aastaga 20 kilo juurde võtnud ja nüüd olen 60nelt hüpanud 80nele kilole (pikkus 189), kuid nüüd on kaal kinni jäänud. Olen tõstnud süsikate arvu iga toidukorraga ning hakanud tarvitama ka süsikarikkamat sheigijooki (hetkel pmt ära söönud terve potsiku Gain Bolicut). Sügisel hakkasin käima ujumas (2 korda nädalas) ning seoses sellega tõstsin veelgi süsikate arvu (lisasin ühe prae ning igas toidukorras söön 1 puuvilja asemel 2 puuvilja ning leiba)

Toidukava näeb siis hetkel välja selline:

Hommikul (varieerub seoses sellega, mis kell ma tõusen): 3 muna, 125g putru, kausitäis müslit 3% piimaga, 2 viilu Fazeri seemneleiba leiba, roheline tee

1,5 tundi hiljem: kohupiim (vanilje/rosina)+ 2 õuna + viil seemneleiba

1,5 tundi hiljem: ca 150g makarone + 150g kanafileed + 1-2 viilu seemneleiba

1,5 tundi hiljem: ca 120g heeringat hapukoore ja sibulaga + leib

(siin nüüd muutub toidukava seoses trennipäevadega, sõltub, kas läheb jõusaali või ujuma)

KUI ON JÕUSAALI PÄEV:

ca 45min - 1h enne trenni kodujuust+puuvili (banaan/õun)+leib

trenn

pärast trenni Gain Bolicut 30g+400ml vett

1,5h pärast trenni söön ca 150g makarone või terve paki pruuni riisi + 200g hakkliha (rakvere sea või kodune hakkliha siis) ning kalamaksaõli ning 2 tunni pärast umbes magama

KUI LÄHEN UJUMA:

siis vahetan kodujuustu ja prae toidukorrad ära.

[On päevi, kus õppimine läheb pika peale ja siis söön enne magama minekut veel ühe topsi kodujuustu (jutt on siis väikestest 200g topsidest)]

Trenniga olen tegelenud ca 3 aastat (sellest 3a jõusaali (on olnud 2 2-4 kuulist pausi) ning sügisest jälle ujumas käima hakanud (2 korda nädalas intensiivset ujumist))

Trennis käin E-R järgneva jaotusega:

esmaspäeval: Ring, õlg, triits, kõht

teisipäeval: intensiivne ujumine (1h)

kolmapäeval: Jalad, alaselg

neljapäeval: intensiivne ujumine (1h)

reedel: ülaselg, biitseps

L,P - puhkus.

Siit ka minu küsimus, mida peaksin oma toitumise juures muutma, et kaal tõusma hakkaks ? Hetkel olen kuu-kaks sedasi toitunud ning keegi oleks kaalu justkui jäätanud ning ei liigu ei väiksemaks ega suuremaks. hetkel on juba tunne, et süüa nagu rohkem ei jaksa, kuna on ajapuudus ning ega rohkem ei taha väga mahtuda ka, kui väga aus olla. Äkki keegi oskab soovitusi anda, mida ma võiks oma toitumises muuta ?

Tänud ette ära !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×