Jump to content
krizz

Mida lisaks võtta?

Recommended Posts

Olen 25 aastane naine, teen nådalas 4-6 korda trenni. Våhemalt 2 korda nådalas jøusaalis, 1 kord spinning ja lisaks zumba. Sooviksin, et lihased tuleksid rohkem esile, kuid samas ei soovi suuri lihaseid. Toitun tervislikult-palju proteiini, køøgivilju, puuvilju ja tåisteravilja tooteid. Lisaks vøtan vaid omega 3 ja vitamiine. Mida oleks soovitav vøtta lisaks? Proteiini vøi kreatiini? Vøi hoopis miskit muud?

Tånud neile kes vastavad:):rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on aega normaalselt toituda, siis ei soovitaks midagi lisaks:) Võibolla lihtsalt toitumine üle vaadata veel. "Lihased välja" eeldusel et on olemas mingid lihased on rasvaprotsendi küsimus - järelikult peaksid seda lihtsalt aeglaselt ja rahulikult alandama samas mitte liigselt kaloreid piiramata, et lihast mitte kaotada.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured lihased on 2 jõusaalitrenni, zumba ja spinningu puhul pelk unistus. Isegi kui meil on Sinuga suurtest lihastest erinev arusaam ... :rolleyes: Panen Sulle pildikese naisest, kes teeb jõusaalitrenni 4..5x nädalas ja nii viimased 3 aastat, olles seejuures 3x Eesti absoluutne meister bodyfitnessis, kuid kellel suurte lihasteni on pikk-pikk tee minna :rolleyes:

Aga muud lisaks ei soovitakski, kui siin juba gmasteri soovitatud trennijärgne jook ning Jorgeni nõuanded vaadata üle oma toitumine (kaloraaž). Rasvkoe vähenemisel tulevad ka lihased esile. Lihtne! <_<

post-1758-1295264009_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitåh vastuste eest!

Pildil olev naine on våga heas vormis, kuid påris see pole minu eesmårk...Sooviksin ,et lihased tuleksid paremini esile, ei soovi olla nii lihaseline:)

Proovin esialgu paar kilo alla minna(kaalun 61 kg ja olen 165 cm pikk) ja kui olen 59-58 kg proovin hakata lisaks vøtma proteiini.

Tahaks just rasvast alla vøtta- proovin syya 3 pøhitoidukorda ja lisaks vahepalad(jogurt,puuviljad,påhklid).Påris toidukava mul kindlasti aega pole jålgida:)Kuid proovin alati syya tervislikult !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitåh vastuste eest!

Pildil olev naine on våga heas vormis, kuid påris see pole minu eesmårk...Sooviksin ,et lihased tuleksid paremini esile, ei soovi olla nii lihaseline:)

Proovin esialgu paar kilo alla minna(kaalun 61 kg ja olen 165 cm pikk) ja kui olen 59-58 kg proovin hakata lisaks vøtma proteiini.

Tahaks just rasvast alla vøtta- proovin syya 3 pøhitoidukorda ja lisaks vahepalad(jogurt,puuviljad,påhklid).Påris toidukava mul kindlasti aega pole jålgida:)Kuid proovin alati syya tervislikult !

Valgu võtmiseks pole kohustuslikku või soovituslikku kaaluvahemikku :rolleyes:

Suhkrune jogurt võib su eesmärkidele vastu mängida, olen seda väga edukalt kaalu tõstmiseks kasutanud :rolleyes:

Küll aga võib see trenni järel taastajaks olla (veidi suurem)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mineraale võib lisaks võtta :rolleyes:

Unusta ära.

Mul ei ole õnnestunud koostada ühtegi toitumiskava, kus oleks puudus mineraalaineid. Kui süüa päevas 400 - 500 g erinevaid köögivilju, saate varuga mineraalaineid. Naised võivad võtta aeg-ajalt Ferromaxi lisaks. Juurde võib võtta D3 vitamiini, v.a. suvekuudel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unusta ära.

Mul ei ole õnnestunud koostada ühtegi toitumiskava, kus oleks puudus mineraalaineid. Kui süüa päevas 400 - 500 g erinevaid köögivilju, saate varuga mineraalaineid. Naised võivad võtta aeg-ajalt Ferromaxi lisaks. Juurde võib võtta D3 vitamiini, v.a. suvekuudel.

Ferromax? Kas neiu on taimetoitlane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ferromax? Kas neiu on taimetoitlane?

Loodus hoolitseb selle eest, et üleliigne Fe naistel ei kogune. :rolleyes:

Ta ju nii tahab midagi lisaks võtta, muidu saame pärast jälle võtta, et midagi asjalikku ei soovitanud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodus hoolitseb selle eest, et üleliigne Fe naistel ei kogune. :angry:

Ta ju nii tahab midagi lisaks võtta, muidu saame pärast jälle võtta, et midagi asjalikku ei soovitanud. :rolleyes:

<_<

Õige tähelepanek :rolleyes:

Võibolla siis pigem juba valgupulbrit, kolleeg? Noor inimene...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes:

Õige tähelepanek :rolleyes:

Võibolla siis pigem juba valgupulbrit, kolleeg? Noor inimene...

Toitun tervislikult-palju proteiini, tema sõnad.

Võib-olla saab palju, kui lisaks veel valgupulbrit võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodus hoolitseb selle eest, et üleliigne Fe naistel ei kogune. :rolleyes:

Ta ju nii tahab midagi lisaks võtta, muidu saame pärast jälle võtta, et midagi asjalikku ei soovitanud. :rolleyes:

Våga asjalikud soovitused!!!

Vøib olla esitasin oma kysimuse valesti-mida teha et lihased paremini esile tuleksid, mitte mida vøtta....Olen mitu aastat trenni teinud, kuid seda påris soovitud tulemust pole kunagi kåtte saanud:( Sellepårast tekkiski møte, et åkki midagi juurde vøtta! Kuid ei suutnud otsustada, kas proteiin vøi kreatiin:S

Samas ei taha kaal alla minna,pysib ikka 61 kandis..pøhjus vøib ka olla liigne stress(1 lasteaia laps ja 1 koolilaps) ja våhene uni:( Kuid jh lohutuseks vøin ju møelda,et pårast 2 last polegi køige hullem:D:D Eks aeg nåitab kas soovitud tulemuse kunagi kåtte ka saan:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 last on kindlasti väga hea:)

Aga, et lihased paremini välja tuleks, siis tuleb jah toidulaud üle vaadata, võid postitada siia oma paari päeva toitumise (sh vedelikutarbimine) ja saad kindlasti tagasisidet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×