Jump to content
lexuz

Söögikava.

Recommended Posts

tere, mul on selline probleem , et ma teen kodus trenni (kõhulisaseid , kätekõverdusi ) , aga tolku eiole kõhupeal on kerge pekikene peal ja eitaha üldse ära kaduda ja käed on kuidagi kondised nagu söök eijõuaks sinna , Pmst mida ma söön , koolis on esmp , kolmp , reede praed , kartul ja mingi kaste vahepeal mingi vorst ja teisip neljap supp , pmst igakord käin söömas , kui koju tulen siis söön 5e ajal enne välja minekut kiirelt kerge võileib ja õhtul kui koju tulles sööön vastavalt tujule vahepeal ema midagi sooja teinud kartul ja hakkliha kaste vms .

Pmst tahaks teada kas ma peaks rohkem sööma kohupiimasid ja värkke ja kuidas ma saaks kerge kõhulihase ja rohkem lihast kätele .

Ajaa , üles poole põlvu on selline laiem koht kus on natuke sellis peki moodi asja niika natuke pepu peal , aga alla poole põlvu pole eriti midagi kerge lihas ja luu aind .

Nii ,et tahaks teada mis sporti ma peaks rohkem hakkama tegema ja mida rohkem sööma .

Ja olen 15.

:blink:

Muudetud kasutaja lexuz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks, et loe näiteks mu blogi ja kui sellest väheks jääb, siis telli mõnelt treenerilt või toitumisspetsialistilt toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andke veel nõu , mida peaks rohkem sööma hakkama ? Hetkel tegelen väga kõhulihastega , Ausalt õeldes mai tea toitumisest midagi Mida tohib süüa mida ei , niiet andke nõu .

Aitäh :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andke veel nõu , mida peaks rohkem sööma hakkama ? Hetkel tegelen väga kõhulihastega , Ausalt õeldes mai tea toitumisest midagi Mida tohib süüa mida ei , niiet andke nõu .

Aitäh :rolleyes:.

Sulle anti soovitus.

Milles probleem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt ei vabane sa kõhul olevast rasvast kõhulihaseid treenides. Peaksid käima jooksmas kasvõi mõned korrad nädalas( arvestades seda kui vähe sa sööd). Lihasmassi kasvatamiseks tarbi rohkelt valke, näiteks koju tulles ära söö võileibu vaid pakk kohupiima. Tegelikult peaksid kõikidel toidukordadel sööma rohkem valke, sest ega paljast kartulist ja kastmest lihas ei taastu ja ei kasva. Lihaste kasvatamiseks tuleks kindlasti paika panna treeningplaan, sest selline suhtumine et "Oh täna teen ja siis ülejäänud nädal ei viitsi midagi rohkem teha" ei too tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, ja mis minu jutus siis nii valet oli?

Probleem seisneb selles, et kõigile antakse tüüpiline soovitus: süüa hästi palju valku ja valku. Küsimus tekib alati selles, et kas valgust inimene elabki? Toitumine moodustab ühtse terviku - vastavalt eesmärgile valida sobiv valgu, süsivesikute JA rasva kogus. Üldine reegel on, et kõige rohkem annab mängida süsivesikutega. Teema algatajale soovitan fitness.ee artiklitest lugeda erinevaid toitumisalaseid artikleid, mis annab suhteliselt hea ettekujutuse, mida peab tegema ning kuidas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sinu meelest rohke valgu söömine lahendab probleemi?

Rohkema valgu söömine ei hävita lihast nii palju kui kaalulangetus käsil.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkema valgu söömine ei hävita lihast nii palju kui kaalulangetus käsil.

Seda mõtlesin minagi ja polegi soovitanud ainult valku süüa tal, sest kui ta ütles et sööb päeval ja õhtul kartuleid on süsikaid ka juba oma jagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×