Jump to content
Harrix

Treenigkava otsingud

Recommended Posts

Tere,

Olen umbes aasta jõusaalis käinud ja teinud lht üldfüüsilist treenigutehk siis kõik lihasgrupid läbi.

Oleks soov treening jagada kahele päevale. Nii et üks päev ülekeha ja teine päev alakeha. Äkki oskab keegi soovitada mingisugust kava mulle.Või oleks targem mul mõne jõusaali treeneriga ühendust võtta ja temalt kava koostamisel abi küsida? Olen 17aastane noormees.

Eesmärgiks oleks rasva%-i vähendada ja lihased rohkem esile tuua.

Ning teine küsimus ka et kumba toidulisandit kasutada kas Mass FX-i või Whey FX-i. Mis vahe neil üleüldse on. Massilisajal on vähem valke sees ja rohkem süsivesikuid ning muid aineid ning WheyFX-il on jällegist 3x rohkem valke sees kui Mass FX-il ning teisi aineid pole.

Kumba soovitaksete?

Pikkust muidu 190 ja kaalu kusgil 79kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Olen umbes aasta jõusaalis käinud ja teinud lht üldfüüsilist treenigutehk siis kõik lihasgrupid läbi.

Oleks soov treening jagada kahele päevale. Nii et üks päev ülekeha ja teine päev alakeha. Äkki oskab keegi soovitada mingisugust kava mulle.Või oleks targem mul mõne jõusaali treeneriga ühendust võtta ja temalt kava koostamisel abi küsida? Olen 17aastane noormees.

Eesmärgiks oleks rasva%-i vähendada ja lihased rohkem esile tuua.

Ning teine küsimus ka et kumba toidulisandit kasutada kas Mass FX-i või Whey FX-i. Mis vahe neil üleüldse on. Massilisajal on vähem valke sees ja rohkem süsivesikuid ning muid aineid ning WheyFX-il on jällegist 3x rohkem valke sees kui Mass FX-il ning teisi aineid pole.

Kumba soovitaksete?

Pikkust muidu 190 ja kaalu kusgil 79kg.

Tere,

Treeningkava leiad näiteks siit Treeningkavad

Ja arvan, et kui sinu Eesmärgiks oleks rasva%-i vähendada ja lihased rohkem esile tuua siis kasuta Whey FX-i.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×