Jump to content
Hummer

Võsa sai peksa.

Recommended Posts

Võsareporteri võttegrupp läks täna vestlema üürnikuga, kes korteri omaniku väitel talle üüri ei maksa, aga välja ka ei koli. Planeeritud intervjuu asemel hakkas napi sõnavaraga üürnik asja selgitama kehakeeles – lõi jalaga Võsal mikrofoni käest ning andis peksa saate toimetajale.

Toimetaja vajas arstiabi, kaamera ja helitehnika on rikutud.

Politsei algatas kriminaalasja.

http://www.reporter.ee/2011/01/14/marus-uu...-paugutamisega/

Paistab, et meeste poliitilised vaated ei sobinud kokku: :blink:

Eduard Hodakov 35605180324 Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 80243584 Registrisse kantud 17.05.2005

PEETER VÕSA 36712280215 Eesti Keskerakond 80053370 Registrisse kantud 08.01.2007

Allikas: https://ariregister.rik.ee/erakonnad2.py/search

Keegi teab veel lisada:

Teadja!

15.01.2011 10:54

SEE ÜÜRNIK, KES LÄKS KALLALE, ON EDUARD HODAKOV!!!! Sõidab piraattaksojuhina, tumesinise Ford Mondeo universaaliga, katusel on valge plafoon-rent juhiga, reg.nr. on 439 ESL, olge väga ettevaatlikud selle mehega, ta on vaimuhaige ja võib igal hetkel kallale tulla!!!!

Muudetud kasutaja Hummer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saate toimetaja on Erakorralises - gosh, täitsa haige värk. On ikka inimesi olemas ah.?!

huvitav kas ülalt kostusid lasud või käis lihtsalt hoopide jagamine, et inimene erakorralisse viiakse peale seda?!

Ja nagu ikka ja alati, tegemist ei olnud taas eesti rahvusest kodanikega. :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhta debiilikud.

Ei tea, kas Võsapets helistas kohe sealsamas politseisse?

Ma oleksin kohe helistanud ja väitnud, et rünnatakse tulirelvaga kortermajas ning on võimalik ohver. Raudpolt kindlalt oleks mõne minutiga sellised politseiväed kohal, et vähe poleks.

Kogu see tibla korter oleks segi puistatud ning terve pere arestikambrisse toimetatud.

Ma ei suuda uskuda, et asi nii ei toimunud. Loodetavasti esmaspäeval näeb rohkem ja saab ka teada, mis siis sai asjast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et tegu oli väiksekaliibrilise sportpüstoliga. Paugud olid suht vaiksed. Aga eks nad saavad oma karistuse.

Ma ei mõista mis need erakonnad siia puutuvad?

Igatahes eks see võsareporter ole ikka kolakat väärt. Eetika näeb ikka ette, et enne filmimist küsitakse filmitavalt nõusolekut ja tutvustatakse ka küsimusi, mida hakatakse intervjuus esitama. Mitte, et lükatakse kohe kaamera näkku ja nõutakse õiglust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru miks korteri omanik Politseil ei lasknud oma korterisse sisse tungijaid lihtsalt ära ajada.

IRW - selline vend nüüd küll eriti isamaaline polnud :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke infot:

"Firma on ka väidetavalt võtnud oma allrentnikelt sularahas suuri tasusid, mis võisid ulatuda 30-40 tuhande kroonini kuus. Helle Kalda sõnul on mõistetav rentniku pahameel, et sellisele "rahamasinale" pandi piir.

Firmaomanik Eduard Hodakov soovib esmaspäevast piketeerida Mustamäe Linnaosa Valitsuse hoone ees.

"Ilmselt peame ka ise minema õue plakatiga: "Maksa oma rendivõlg ära!" sõnas linnaosavanem Helle Kalda. "

http://epl.ekspress.ee/artikkel/190766

Otsi kandidaati: Eduard Hodakov

Eduard Hodakov KOV 2005 Tallinna linn 5 1107 Erakond Res Publica 7 -

http://vvk.ee/arhiiv/kandidaadi-otsing?id=...jaloost=hodakov

IRLi lugupeetud liige siiani.

Eduard Hodakov 35605180324 Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 80243584 Registrisse kantud 17.05.2005

https://ariregister.rik.ee/erakonnad2.py/search

Hodakovil on 5 last.

http://ee.vlex.com/vid/-59717355

Naise nimi on olnud ka Anzela Kaplunovskaja, ka see nimi on määritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju omanikust.

Eks see olukord ole kinni meie ajaloos ja "naabrite" geenides. Kui suurem osa kohalikest venelastest on vangide ja sõdurite järeltulijad, siis nende ajupotentsiaal ei saa olla kuigi kõrge, nii nagu kaadris nägime. Ikka kehakeel.

Ei ole natsionalist, mul ka palju venekeelseid sõpru, aga "kivipallureid" seal pole.

Aga kui nüüd laskuda samale tasemele ja vastata samaga, siis on mul olnud analoogne juhus autoga, aga süsteem sama. Politseisse minnes anti mõista, et kui võtmed andsid ära, tegid seda vabatahtlikult, siis mis sa politseist nüüd tahad. Lisaks anti mõista, et ma võtaks auto lihtsalt tagasi.

Kui nüüd teha korteriga selline lollus, et kamp gängsterid marsiks ukse avanedes koos omanikuga sisse ja enne välja ei lähe, kui üürink lahkub. Juriidika peaks siin olema selline, et külalist väljavisata ei tohi, kui oled ta eelnevalt sisselasknud. Lisaks on seltskonnas korteri omanik. Toas olles saad juba üürniku elu saboteerida, öösel räusakd või loobid aknast tema asju välja.

Eks see haige jutt ole, aga ega sellisega teisti saa, anda nuia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kiida kuidagi heaks üürniku käitumist, aga kui minu ukse taha saabuks (õnneks on see välistatud) Võsapets koos kellegi teisega midagi nõudma, no anna andeks, aga ma viskaks ka ta pikema jututa välja ja suunaksin ta hooga vähemalt aia piiri taha, las intervjueerib seal kedagi teist, kui tahab.

Kes ta selline on, et ronib kellegi ukse taha midagi nõudma ja arutama? Vastus: suvaline inimene tänavalt, kellele on mikker ja kaamera kaasa antud. Pole tal mingit õigust teiste asjades sorida.

Aga mulle ta saated meeldivad ja vaatan alati hea meelega, kuidas hädalisi peedistab või aitab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhteliselt nukker olukord ikka.

Ma ei mõista, kuidas ei ole võimalik, et korteri omanik võtab ühendust poliseiga, kes füüsilise jõuga lihtsalt tõstab elanikud tänavale.

Ise ilmselt talitaks niimoodi, et maksaks mõnele kandile ja las lähevad külla "soliidsele" perekonnale. Tuleb ilmselt odavam kui minna kohtusse ja tasuda riigilõivu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suhteliselt nukker olukord ikka.

Ma ei mõista, kuidas ei ole võimalik, et korteri omanik võtab ühendust poliseiga, kes füüsilise jõuga lihtsalt tõstab elanikud tänavale.

Ise ilmselt talitaks niimoodi, et maksaks mõnele kandile ja las lähevad külla "soliidsele" perekonnale. Tuleb ilmselt odavam kui minna kohtusse ja tasuda riigilõivu.

Ja väärikam ka, kui menti ronida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×