Jump to content
Jõukahoolik

Kõrge vererõhk

Recommended Posts

Ma nüüd proovin 2 nädalat rangelt kõiki nn. naturaalseid lahendeid proovida enne kui politseikomisjoni minek. Vaatame, mis nende mõõteriistad selleks ajaks näitavad.

Proovin rahulikus tempos iga päev vähemalt 1h kõndida

Jätan menüüst välja valmis lihatooted, mis sisaldavad soola - selle asemel proovin vajava valgu kätte saada sheikidest

Söön rohkem piimatooteid

Suuremates kogustes puu ja juurvilju

Proovin 2 nädalaga ca. 2-4kg alla võtta

Teen trenni niipalju kui võimalik kodustes oludes, mida muidugi ei ole palju

Ei mingit kohvi, kiirtoitu ega alkoholi

Lisanditest tarvitan siis Hera80 ja HT-R'i. Lisaks 2x päevas Beeta-Alaniini + erinevad vitamiinid ja mineraalid.

Saaks ülemise näitaja kasvõi 150 peale siis teaks, et kõigest sellest on kasu ning sellise näitajaga lubataks ma arvan ka kooli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arginiini,küüslaugu kapslid,omega kapslid,q 10 kapslid....kõik mõjuvad hästi vererõhule.Endalgi olnud jamasi selle rõhuga,2a tagasi oli päris kõrge teine,aga selgus,et põen ärevushäiret mis 8 kuulise AD manustamisega kadus ning siis normaliseerus automaatselt ka rõhk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest monkeymon

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

Muudetud kasutaja monkeymon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keeruline, et mitte ütelda võimatu on sellise pisikese jutujupi alusel otsustada, kui tõsiseltvõetava uurimusega tegemist on.

Kuid kui lähtuda pelgalt kirjutatust, siis tegemist on justkui "ülejala" tehtud tööga, et nö. linnukest kirja saada (koolitöö vms.).

Kuidas asja kommenteerida: kui katseisikud "paastusid" 10 tundi ja seejärel rohkesti rasvarikast toitu sõid, siis pole imekspandav, et vererõhk tõusis. Sarnane efekt, ma usun, tekiks sellisel juhul mistahes toitaine ülekaaluga eine korral. Ja tõepoolest: artiklijupist ei selgunud, mida einekord veel sisaldas.

Kurb on asja juures see, et on neid, kes loevad ja asja nö. must-valgelt ("rasv on rasv") tõlgendavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Link uuringule

The high-fat meal consisted of a McDonald's breakfast: 2 hash brown patties, a Sausage McMuffin and an Egg McMuffin [820 kcal (3433 kJ), 42 g of fat, 17 g of saturated fat, and 270 mg of cholesterol]. The isocaloric low-fat meal consisted of Kellogg's Frosted Flakes, skim milk, Source fat-free yogurt, a Kellogg's Fruit Loops fruit bar, and Sunny Delight orange juice [830 kcal (3475 kJ), 1g of fat and 15 mg of cholesterol].

Mäki toitu söönutel oli vererõhk kõrgem erinevaid stressi tekitavaid ülesandeid tehes. Uuringu läbiviijad otsustasid süüdistada selles rasvu, hoolimata sellest, et ükski pikaajaline uuring pole demonstreerinud vererõhu tõusu rasvarohkel dieedil (näide 1, näide 2).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minul oli vererõhuga probleeme, nimelt oli kõrge. Kaalus alla võttes ja õieti toitudes asi paranes. Ei ole vaja neid rohtusid näost sisse lahmida, vererõhku regullida saab toiduga täielikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole vaja neid rohtusid näost sisse lahmida, vererõhku regullida saab toiduga täielikult.

Siit peaks tulema järgmine Nobeli meditsiinipreemia. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee foorum > Küsi Teadjatelt > Küsi Spetsialistidelt

Ma juba ühes rubriigis mainisn, et teadmiste jagamisega peaks ikka väga ettevaatlik olema, võib palju kurja sellega põhjustada, kui on valeinfo.

Spetsialiste meil ikka jagub, ainult tuleb see õige leida, keda uskuda?? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise treenin ning tarvitan kahte erinevat vererõhu ravimit ,eelnevalt vererõhk umbes 160/90 - kindlalt väita ei saa ,kuna biitsepsi ümbermõõt on üle 50 cm ning mansetid on olnud 35-40 cm vahel olevatele kätele .Hetkel vererõhk umbes 130/70 - muidugi ei ole ma olnud ka naturalist.Lihtsalt tahtsin meeldetuletada ,et kõrge vererõhk viib vaikselt südamepuudulikkusele lähemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

koolis täna oli kaalumine ja mõõtmine ja värki

siis arstid olid suht segaduses et ma nagu pole yldse paks aga 106kg ja 186cm, lõpuks jõudis neile ikkagi kohale et see on lihasmassist tingitud

siis mõõdeti veel vererõhku mis oli mul 165

kas see võib tulla

1. sellest et alustasin see nädal HIIT treeninguga lisaks jõusaalile ja vähendasin tunduvalt päevast kaloraaži ja sysivesikute kogust

2. lihtsalt suurest kaalust

3. peale HIIT treeningut pidi rasvakulu effekt kestma kuni 24h, õhtul jooksin ja nyyd hommikul ehk sellepärast kõrge vererõhk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid põhjuseid võib tegelikult oluliselt rohkem olla. Mõõda järjepidevalt vähemalt nädal aega vererõhku, siis saab vähemalt teada, kas ta on sul konstantselt kõrge või oli mingi ühekordne nähtus. Kui on konstantselt kõrge, siis võiks arsti juurde minna ja uuringuid teha lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
koolis täna oli kaalumine ja mõõtmine ja värki

siis arstid olid suht segaduses et ma nagu pole yldse paks aga 106kg ja 186cm, lõpuks jõudis neile ikkagi kohale et see on lihasmassist tingitud

siis mõõdeti veel vererõhku mis oli mul 165

kas see võib tulla

1. sellest et alustasin see nädal HIIT treeninguga lisaks jõusaalile ja vähendasin tunduvalt päevast kaloraaži ja sysivesikute kogust

2. lihtsalt suurest kaalust

3. peale HIIT treeningut pidi rasvakulu effekt kestma kuni 24h, õhtul jooksin ja nyyd hommikul ehk sellepärast kõrge vererõhk?

Mul on samalaadane probleem,aga probleem on aind arsti juures,kodus on kõik normis kuskil 125/ 83. Osta endale aparaat ja mõõda regulaarselt kodus,kui siis ka rahulikus olekus on kõrge pöördu spetsialistide poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan siia teemasse ühe küsimuse:

Mis arvate kas see on normaalne, et toidulisand nagu Reflex Tri-Matrix Evolution(sisaldab tauriini, kofeiini, kreatiini, Citrulline Malate jne) tõstab vererõhku ligi 4 tunniks suhteliselt kõrgeks? Nimelt täna tund peale jõusaali käisin arsti juures ja muuseas mõõdeti ka vererõhku, olevat väga kõrge olnud, pole kindel kas numbrid jäid õieti meelde, aga 150 ja 90 vist oli....Praegu, 2 tundi peale arsti mõõtsin kodus isa aparaadiga(mitte võibolla kõige usaldusväärsem) vereõhku ja näitas 122 ja 83, mis peaks nagu normis vist olema...

Et kas oli see vererõhu tõus ilmselt siis toidulisandist või hoopis midagi muud äkki? Äkki südamele liiga raske trenn oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan siia teemasse ühe küsimuse:

Mis arvate kas see on normaalne, et toidulisand nagu Reflex Tri-Matrix Evolution(sisaldab tauriini, kofeiini, kreatiini, Citrulline Malate jne) tõstab vererõhku ligi 4 tunniks suhteliselt kõrgeks? Nimelt täna tund peale jõusaali käisin arsti juures ja muuseas mõõdeti ka vererõhku, olevat väga kõrge olnud, pole kindel kas numbrid jäid õieti meelde, aga 150 ja 90 vist oli....Praegu, 2 tundi peale arsti mõõtsin kodus isa aparaadiga(mitte võibolla kõige usaldusväärsem) vereõhku ja näitas 122 ja 83, mis peaks nagu normis vist olema...

Et kas oli see vererõhu tõus ilmselt siis toidulisandist või hoopis midagi muud äkki? Äkki südamele liiga raske trenn oli?

Vererõhk mingil ajahetkel ongi selline väga suhteline näitaja, mille tõlgendamisel peab arvesse võtma kõiki võimalikke tegureid.

Muudetud kasutaja raigo13 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mingi jooksuga mul tegemist seal ei olnud, ootasin uksetaga ka rahulikult 10 minti... Võimalik, et stressist oli ka kõrgem, paar asja ajasid närvi.. :D

Aga ikkagi jah, no peale järgmist jõusaali kodus mõõdan jälle, et kuidas on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×