Jump to content
batmannu

KOPLI GHETTO!?!!

Recommended Posts

Meil OLI aastast 1968 Citroen 2CV. Muidu meenutab autosõit mulle "elu vutlaris", kuid selle pilliga, katus alla lastud, oli kontakt ümbritsevaga täitsa viis :blink:

hahaha.. NIII ARMAS!!

vanad autod on niiiiiiiiiiiii ilusad :3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha.. NIII ARMAS!!

vanad autod on niiiiiiiiiiiii ilusad :3

USA lõunaosariikide rahvas on veel hästi "lahtine" ka... Paljud lehvitavad sulle...ja lehvitad jälle vastu. Väga viis! :blink:

Meil oli ta kirsipunane mustaga...nii nunnu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tulles tagasi kopli elanike juurde siis ma kah nüüd mõni kuu Kalamajas(kungla uulitsas), ja ka endine mustamäelane:D

see on küll hea kant, vanalinn on kiviviske kaugusel ja transport igale poole täitsa pro :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin ei saa isegi vaielda mitte. Kant suht ilus ja rahulik. Hea jooksmas käia nii pargis kui mere ääres.

see on küll hea kant, vanalinn on kiviviske kaugusel ja transport igale poole täitsa pro :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie kontor asub koplis.

Peab tunnistama, et rahvast väga (VÄGAVÄGA) erinevatest ühiskonna kihtidest.

Kopli-Sõle ristis olen viimane nädal näinud sõitmas Lambo, S63 AMG, G55 AMG, H2, mitu S500, hunnik uusi seitsmeseid jne. (kusjuures ise sõidan vaid autoga läbi siit). Kõrvalt ilmestavad seda pilt joodikud Kopli tänava pargi vastas, mõned kahtlaselt ringi luusivad mustlased ja muu tore seltskond.

Naer tuleb peale, kui vaatad mis elu siin käib...

PS. Kui kellelgi jääb mõnel auto näitusel käimata, siis jalad kõhu alt välja ja Kopli tänavale masinaid uurima (teatud kindlad majad on, mille ees eliit ennast pargib...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie kontor asub koplis.

Peab tunnistama, et rahvast väga (VÄGAVÄGA) erinevatest ühiskonna kihtidest.

Kopli-Sõle ristis olen viimane nädal näinud sõitmas Lambo, S63 AMG, G55 AMG, H2, mitu S500, hunnik uusi seitsmeseid jne. (kusjuures ise sõidan vaid autoga läbi siit). Kõrvalt ilmestavad seda pilt joodikud Kopli tänava pargi vastas, mõned kahtlaselt ringi luusivad mustlased ja muu tore seltskond.

Naer tuleb peale, kui vaatad mis elu siin käib...

PS. Kui kellelgi jääb mõnel auto näitusel käimata, siis jalad kõhu alt välja ja Kopli tänavale masinaid uurima (teatud kindlad majad on, mille ees eliit ennast pargib...)

njaa, ei kopli on looduse poolest väga kena koht!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Kopli tagumises osas elanud päris mitu aastat. Mul kogemused head, keegi ligi ei tikkunud, aga kogemus sõbra naisega- tuli trammilt kunagi öösel ja see jäi ka viimaseks korraks trammiga öösel koju tulemise osas. Peale seda ALATI taksoga koju ja mees ukse peal vastas. Mingi narkar ajas süstlaga taga (ilma naljata).

Aga minge prooviga seal tagaosas baaris ära käia, vaadake, kuidas meeldib. Kõige parem aeg nii 2-3 ajal öösel. See baar vast veel alles :-).

"Nõrkadele", eriti hingelt nõrkadele, jääb see viimaseks käimiseks sinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen Kopli tagumises osas elanud päris mitu aastat. Mul kogemused head, keegi ligi ei tikkunud, aga kogemus sõbra naisega- tuli trammilt kunagi öösel ja see jäi ka viimaseks korraks trammiga öösel koju tulemise osas. Peale seda ALATI taksoga koju ja mees ukse peal vastas. Mingi narkar ajas süstlaga taga (ilma naljata).

Aga minge prooviga seal tagaosas baaris ära käia, vaadake, kuidas meeldib. Kõige parem aeg nii 2-3 ajal öösel. See baar vast veel alles :-).

"Nõrkadele", eriti hingelt nõrkadele, jääb see viimaseks käimiseks sinna.

Renku, kas sulle keegi üldse kunagi ligi on tikkunud? Selles suhtes, et ilma soomusmasina ja õhutõrjekuulipildujata? Sa oled ju koll! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Renku, kas sulle keegi üldse kunagi ligi on tikkunud? Selles suhtes, et ilma soomusmasina ja õhutõrjekuulipildujata? Sa oled ju koll! B)

:D

Mingi nali k6las umbes nii (k2ib h2sti kulturistide kohta....): J2nes sai k2tte kuldkalakese ja soovis, et see ta l6viks muudaks. K6ndis siis l6vina ringi ja kohtas rebast....esimene reaktsioon exj2nsel...pani putket. Ise m6tleb: Ma olen l6vi kyll, kuid kas ikka rebane ka n2eb, et ma l6vi olen?

Rene on t2iesti veendunud, et rebane n2eb ka... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen elanud omal ajal Pelguranna ja Kopli liinide läheduses Randla tänaval. Seal elutses sellel ajal ka üks Eesti jämedamaid atleete Sevtsov ning treenis Randla tänava jõusaalis hotelli vastas. Nüüd ei ole sinna kanti juba aastaid sattunud. :D

Ma elan praegu Randlas. See jõusaal on juba mõned aastad suletud nüüdseks. Seal ehituspood vms.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
viimati koplis käisin sain süstlaga silma :D

enam väga ei kipu sinna..

Ma tean, et see päris tõsine asi, kuid ikkagi..hahaha :D:D Mul hommikul kohe nägu naerul..süstlaga silma.. :D:D

No vahel ei vea..aga tegelikult ei ole nii hull see Kopli midagi - kunagi oli hullem. :D

Loodan, et silm on ikka korras..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean, et see päris tõsine asi, kuid ikkagi..hahaha :D:D Mul hommikul kohe nägu naerul..süstlaga silma.. :D:D

No vahel ei vea..aga tegelikult ei ole nii hull see Kopli midagi - kunagi oli hullem. :)

Loodan, et silm on ikka korras..

'

Eks need hirmsad linnaosad aja jooksul muutuvad ning vanad tondilossid lammutatakse ning ehitatakse uued uhked majad peale, narkarid süstivad ennast surnuks ja korralikud inimesed tulevad peale. Tartus oli kunagi supilinn selline võrdlemisi jube rajoon, aga nüüd on seal palju uusi majasid ning linnaosa ei tunne enam äragi! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab- Aleksandr Shevtsov veel tegutseb Koplis ja kas treenib ka veel? Ta elas minu lähedal kui ma veel pealinnas Randla tänaval elutsesin. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Kas keegi teab- Aleksandr Shevtsov veel tegutseb Koplis ja kas treenib ka veel? Ta elas minu lähedal kui ma veel pealinnas Randla tänaval elutsesin. :)

Tundub, et ta tegeleb küll:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×