Jump to content
Garl

Kaalu juurde võtmine

Recommended Posts

Olen 13aastane ja kaal on 46, pikkus 167cm. Arvan, et olen alakaaluline, kes teab.

Jõusaalis ma pole veel käinud, aga lähen kohe kindlasti. Mida ma peaksin sööma, et kaalu juurde saada, kuna ma olen praegu tõeline luukere :D Tahaks väga kaalu juurde saada ja taas vormi saada. On mul mõtet enne trenni kreatiini ja peale trenni proteiini süüa vms?

Muudetud kasutaja Garl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 13aastane ja kaal on 46, pikkus 167cm. Arvan, et olen alakaaluline, kes teab.

Jõusaalis ma pole veel käinud, aga lähen kohe kindlasti. Mida ma peaksin sööma, et kaalu juurde saada, kuna ma olen praegu tõeline luukere :D Tahaks väga kaalu juurde saada ja taas vormi saada. On mul mõtet enne trenni kreatiini ja peale trenni proteiini süüa vms?

Ei ei, alguses pole mõtet mingeid lisandeid süüa. Kõige lihtsam, vaata üle oma baasainevahetus(BAV), sinna lisa juurde palju sa päevas energiat kulutad ja saad enmavähem kcalorid, kui palju peaksid sööma, et kaal tõuseks. Siit lehel natukene otsides leiad hea bav-kalkulaatori, mul hetkel pole peas. Samuti asja võti on järjepidevus, selleks, et kaal tõuseks tuleks süüa igapäev rohkem, kui su keha kulutada jõuab ja ongi kogu muusika ;)

Lisanditele kuluv raha pane parem toidu alla, vähemalt alguses ei anna sulle nad midagi erilist juurde, peale rahakulu. Käidud nähtud värk B)

Muudetud kasutaja aivar424 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ei, alguses pole mõtet mingeid lisandeid süüa. Kõige lihtsam, vaata üle oma baasainevahetus(BAV), sinna lisa juurde palju sa päevas energiat kulutad ja saad enmavähem kcalorid, kui palju peaksid sööma, et kaal tõuseks. Siit lehel natukene otsides leiad hea bav-kalkulaatori, mul hetkel pole peas. Samuti asja võti on järjepidevus, selleks, et kaal tõuseks tuleks süüa igapäev rohkem, kui su keha kulutada jõuab ja ongi kogu muusika B)

Lisanditele kuluv raha pane parem toidu alla, vähemalt alguses ei anna sulle nad midagi erilist juurde, peale rahakulu. Käidud nähtud värk :D

No vaatasin ja arvutasin. Tuli 1456.5kcal. Kas see on norm kogus vms?

Muudetud kasutaja Garl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on hea BAV kalkulaator, mis annab kohe ka vastava päevase kalorihulga dieedi või massiperioodi ajaks.

1400 kcal kanti jääb su baasainevahetus. Massi lisamiseks on vaja süüa märksa rohkem. See konkreetne kalkulaator pakub sulle ümmarguselt 2500 kcal päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 13aastane ja kaal on 46, pikkus 167cm. Arvan, et olen alakaaluline, kes teab.

Jõusaalis ma pole veel käinud, aga lähen kohe kindlasti. Mida ma peaksin sööma, et kaalu juurde saada, kuna ma olen praegu tõeline luukere :D Tahaks väga kaalu juurde saada ja taas vormi saada. On mul mõtet enne trenni kreatiini ja peale trenni proteiini süüa vms?

"Taas vormi saada" ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Taas vormi saada" ?

Ei soovi olla enam alakaaluline ning saada normaalse kaalu juurde. Ma ei oska ise ka seletada tegelt :D

Muudetud kasutaja Garl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 13aastane ja kaal on 46, pikkus 167cm. Arvan, et olen alakaaluline, kes teab.

Jõusaalis ma pole veel käinud, aga lähen kohe kindlasti. Mida ma peaksin sööma, et kaalu juurde saada, kuna ma olen praegu tõeline luukere :D Tahaks väga kaalu juurde saada ja taas vormi saada. On mul mõtet enne trenni kreatiini ja peale trenni proteiini süüa vms?

1.Oled tõesti alakaaluline

2.Sööma pead palju, B)

3.Lisandeid sa esialgu ei vaja.Investeeri see raha parem asjatundjalt toidukava tellimisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Mina olen 17 aastane tüdruk, 178cm pikk ja kaalun 49kg. Mul pole peaaegu üldse isu ja trenni ka ei suuda järjepidevalt teha. Kas on mingeid kindlaid asju mida süüa, et kaalus juurde võtta? Käisin arsti juures ka, aga tema lihtsalt rääkis et söö ja tee trenni. Oleks väga abi vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulun ka ise isutute hulka ja seega tean, et lihtsalt palju SÜÜA pole kerge.

Aga ütleks vastupidi - TEE KÕVASTI TRENNI - see tekitab ka isu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsiks ka vahele, kas massiperioodi ajal tasub enne magamaminekut süüa kohupiima 0,1-2.5 % rasvasisaldusega või on kohupiimakreemid (300g "tuutu" pakendid) paremad massi lisamiseks ja öiseks valguvajaduseks? et kumb kaseiini rohkem sisaldab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsiks ka vahele, kas massiperioodi ajal tasub enne magamaminekut süüa kohupiima 0,1-2.5 % rasvasisaldusega või on kohupiimakreemid (300g "tuutu" pakendid) paremad massi lisamiseks ja öiseks valguvajaduseks? et kumb kaseiini rohkem sisaldab?

Arvan et allikas on sama, seega ei usu et valkudevahekord erinev on. Tuutus rohkem suhkrut.

Pigem osta võimalikult kõrge rasvasisaldusega kohupiima. See aeglustab valkude imendumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×