Jump to content
Ott Kiivikas

Reval - Spordi lamades surumise võistlus 20.12

Recommended Posts

Tere foorumlased ja Reval - Sportlased, kes siis homme plaanivad võistelda ja milliseid tulemusi prognoosite?

Ise tõenäoliselt jõuan natuke hiljem kohale, sest lastele vaja Jõulumeest mängida - see on väärikas ja tähtis amet, seega trenn lükkub määramata ajaks edasi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu võistlus tuleb peale rinnatrenni, kuna hetkel on esikohal valmistumine üheks suuremaks võistluseks. Nii et algraskus selgub vast soojenduse käigus, aga suurusjärk on 50+ :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte kohe uut absoluutset proovida? :)

Eks ikka seelpärast, et abs rekord 300 kiloni viia, kuigi ma ei ole kindel, kas sellel võistlusel tehtud tulemused on ka rekordikõlbulikud, Kaido ehk kinnitab või lükkab ümber (äkki on Tersmaa ja Co kohal ja rekordid fikseeritakse).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ikka seelpärast, et abs rekord 300 kiloni viia, kuigi ma ei ole kindel, kas sellel võistlusel tehtud tulemused on ka rekordikõlbulikud, Kaido ehk kinnitab või lükkab ümber (äkki on Tersmaa ja Co kohal ja rekordid fikseeritakse).

Ei, seekord päris Terasmaad pole ja kuhugi ametlikult kirja ei lähe. Me teeme ise Terasmaad :) Kaameraga jäädvustame, et hiljem oleks mida jagada, ka tõestus materjal. Üritan kaamera kanni alla panna, siis ei saa keegi hiljem vastupidist väita. See on kaitsile rohkem oma maxi realiseerimiseks, muidu võistlus ikka ilma särgita.

Ise üritan teha nii vähe kui võimalik, aga piisavalt et võtta esikoht :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult noored ahistavad, tahtsin juba jõuludeks valmistuma hakata, aga ei saa.

ausalt öelda olen juba paras piparkook, vaatab mis homme saab!

Mis vaatab, teeb ikka. Me ju leppsime kokku, et vähemalt 290, sealt pole 10 kilo enam miski number :)

Mitte et me ahistaks sind enne magama minekut.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea idee tuli, virisejatele kelle jaoks tõestada kas tuhar tõuseb või ei. Ala selline kaamerasüsteem kuidagi sinna teha. Videosüüdistus siis niiöelda.

post-14959-1292793630_thumb.jpg

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea idee tuli, virisejatele kelle jaoks tõestada kas tuhar tõuseb või ei. Ala selline kaamerasüsteem kuidagi sinna teha. Videosüüdistus siis niiöelda.

Algne mõte oli lihtsalt chekkida palju sees on. Kaamera ja kõik muu on teisejärgulised.

Tõestama peaks midagi :) võib-olla siis, kui tagumik oleks tegelikult ka lahti olnud. Mulle kohtunike 3:0 häältest täitsa piisab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ka sobis see 3:0. Ei kahtle kohtunikes. :)

Väga kena... Kui ma peale hambaarsti juures käiku veel elumärke ilmutan, tulen fännklubi suurendama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus läbi ja tiimi hooajalõpetamise pidu ka läbi! :)

Sekretäri ametis

post-20384-1292873925_thumb.jpg

Mõned tegid trenni kah

post-20384-1292873936_thumb.jpg

Ai kui põnev

post-20384-1292873944_thumb.jpg

Uskumatu, Siimu kaal tegi kohe kadedaks :)

post-20384-1292873952_thumb.jpg

Nais-pealtvaatajad saadeti sundkorras ka kaaluma ja võistlema

post-20384-1292873999_thumb.jpg

post-20384-1292874010_thumb.jpg

Kiire ülevaade reeglitele ehk reegleid pole

post-20384-1292874019_thumb.jpg

Kuulame tähelepanelikult

post-20384-1292874026_thumb.jpg

post-20384-1292874034_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulemused, tulemused?

Jätan selle rõõmu Siimu teatada. Ise võitsin 182,5ga, see oli ka algraskus. Viimasel 190-l jäi fikseerimata, loll kes ei leia vabandust.

Aless oli teine 170kg-ga ja raul kolmas 190 kilo, wilkse loeti. Noortes võiti janno, juuniorites siim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jätan selle rõõmu Siimu teatada. Ise võitsin 182,5ga, see oli ka algraskus. Viimasel 190-l jäi fikseerimata, loll kes ei leia vabandust.

Aless oli teine 170kg-ga ja raul kolmas 190 kilo, wilkse loeti. Noortes võiti janno, juuniorites siim.

Raul pani küll kõvasti.

Aga Kaido?

Ja ära varja Siimu tulemust :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore võistlus seljataga, ise ebaõnnestusin täiega ning piirdusin algraskusega. peale esimest katset lõi selga hirmsa krambi, eks väsimus ning väike ravimikuur tegi oma töö

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×