Jump to content
Ra1t

Toitumine ja kaalu langetamine!!

Recommended Posts

Tere!

Olen 17-aastane noormees(eesmärk oleks saada kaalust alla),kaalun 87kg ja pikk 183cm.Käin üle nädala 3x jõusaalis(vahepeal jääb pikemat aega vahele,kuna ei ole lihtsalt aega).Jõusaalis teen ükspäev ülakeha,teinepäev alakeha ja kolmandal päeval õlga ja kõhtu.Treeningute vahel on puhkepäev.

Et probleem on selles,et kaal ei lange,vaid tuleb juurde,kuigi üritan toituda normaalselt,et ei näljuta ennast ja ei söö massiivselt ühel toidukorral(söön nii et oleks täiskõhutunne).

Hommikuti ei söö üldse,kuna kooli on kiire(on see tervisele üldse hea?).Lõunal söön tavaliselt suppi v praadi.Peale kooli 4-paiku näksin midagi,teen mõned võileivad v söön puuvilju.6st tuleb tavaliselt õhtusöök,milleks on enamasti praad(liha,kartul,makaron,kala,riis,salat)peale joon kas mahla v piima.Peale õhtusööki ma tavaliselt midagi suurt ei söö.9-paiku näksin midaig väikest ja teen mõned võileivad.

Et vb oskaksite aidata või head nõu anda mida ma muutma peaksin?

Muudetud kasutaja Ra1t poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No esiteks hakka hommikusööki sööma ja ma usun, et ainuüksi sellega näed muutust paremuse suunas. Hommikul mingi puder kohupiimaga või omlett sibulaga-juustuga oleks hea varjant. Õhtuseks näksiks leib vast ei ole parim varjant, võiks kodujuust näiteks olla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No esiteks hakka hommikusööki sööma ja ma usun, et ainuüksi sellega näed muutust paremuse suunas. Hommikul mingi puder kohupiimaga või omlett sibulaga-juustuga oleks hea varjant. Õhtuseks näksiks leib vast ei ole parim varjant, võiks kodujuust näiteks olla...

Ja mida peale trenni v enne trenni süüa ja kui ruttu,et mingi vahe peaks ka sees olema trenni ja söömaajaga??kas treeningkoormuse suurendamine kiirendaks protsessi,et hakkaks tihedamini jõusaalis käima ja kas tuleks rohkem jõuharjutusi teha v aroobseid pigem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×