Jump to content
eesti mees

Tõuklemine tänaval

Recommended Posts

Eile juhtus selline kummaline asi kui tulin õhtul Tescost. Mingi vend hakkas taga käima ja mölisema ja räuskama, üritasin vennast mitte välja teha ja ütlesin et jätku rahule ja minu heaga koju. Selle peale hakkas mind tõukama ja ütlema et kuidas ma räägin. Tõukasin ka paar korda vastu ja siis lendas talle mingi sõber appi ja ütles et jätku ma tema sõber rahule või TA POKSIB MU VAIKSEKS :D . Ühesõnaga esimene venda läks siis eriti tõukamis hoogu ja mul viskas ka kopa ette, vabasin vennalt kuklast kinni ja põlvili, korraks käis ka mõte peast läbi et paneks jalaga näkku oleks vaga aga see jäi ka mõtteks :D. Peaks veel vist lisama,et mõlemad olid purjus ja erilist ohtu poleks kakluse korral kujutanud ;) . Muidugi kakluseks ei läinud sest kui rebisin mehe külili, jooksid mingid kaks venda meile vahele ja tagasi hoidis ka see et naine kõrvalt karjus, et mul tuleb tema eest vastutada ja tema ei taha mind teist korda politseist kakluse pärast ära tuua.

Peaks veel vist mainima et see juhtus kella 22.00 ajal Dundee linna Hight Streedil.

Mida ma tegin valesti et see vend mind tõukas ja maha ei rahunenud ja miks fk see juhtub minuga, sest nagu mainisin polnud see esimene kord :o .

Naised on ikka head küll, vajadusel suudavad nad sulle ilusti päitsed pähe panna, sest mul vahel see keemis point vväga madal :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hea temperamendiga naine lendab esimesena laivi ja võtab suurem venna :D :D :D

Muideks sul on isegi õigus, äkki olid ka seal tänaval ;) .Mu naine ütles ka vennale et rahunegu maha ja siis see ütles mu naisele,PITSH OLE VAIT SINUGA TEGELEN SIIS KUI ON AEGA. Selle peale lendaski katus ära :) . Pärast kodus naine ütles, et kui see mees oleks löönud oleks ta vastu pannud :) . Ausalt öeldes oleks elanud Eestis oleks selle tõuklemise peale kätega vastanud aga Uk saad selle eest politseilt kas rahatrahvi või paar päeva puuri :o .Muidugi kui tema oleks löönud ja mina vastanud oleks tema süüdi, see seadus vist hoidiski kakluse ära aga s..t maitse jäi ikka suhu .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis selle teema eesmärk või mõte on ?

Saada teada kus mina tegin vea et see mees minuga tõuklema kukkus ja miks ta maha ei rahunenud kui ma üritasin temast mitte välja teha, sest minu teada öeldakse et kui sa tülitajast tönaval välja ei te siis ta rahuneb maha ja läheb otsib uue ohvri :o

Teine, sooviks teada saada kas ma oleks pidanud talle esimesena virutama kui ta mind tõukas või mitte, sest alles hiljuti siin näidati kui keegi tänaval tülitab rahusta ta maha jalalöögiga kolmnurka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav on see, et minuga ei ole midagi sellist viimase 10 aasta jooksul küll juhtunud, thui,thui,thui...üle õla sülitades. Aga paistab ,et selliseid tegelasi, kes spetsiaalselt norivad on ringi liikumas üksjagu. Ega seal vist muud varianti ei ole, algul proovida mitte välja teha ja kui tuleb ikka spetsiaalselt küsima, siis on mõistlik juba ise enne rünnata kui oodata, et vastu vahtimist saad.

Mulle karjuvad tänaval ainult Kiivikas või Ott - vahest olen jäänud seisma ja läinud juurde, siis ehmatavad ära, ma olen küsinud, et mis karjud kui tahad tere öelda, siis tule viisakalt ligi ja anna käppa ega ma pahaseks saa, kuid selline järelehõikamine või üle tänava karjumine, et tundsid inimese ära on nõme. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah siis. Minu arust oli asi hädakaitses, aga kui sa juba oleks talle maas jalaga näkku virutanud oleksid sa hädakaitse piire ületanud ning tegemist omakohtuga. Siis oleks kehvasti olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah siis. Minu arust oli asi hädakaitses, aga kui sa juba oleks talle maas jalaga näkku virutanud oleksid sa hädakaitse piire ületanud ning tegemist omakohtuga. Siis oleks kehvasti olnud.

Ega jah, oleks puutunud oleks vastu ka andnud ja ma ei taha kujutada mis oleks saanud kui oleks mu naist puutunud :)

Huvitav on see, et minuga ei ole midagi sellist viimase 10 aasta jooksul küll juhtunud, thui,thui,thui...üle õla sülitades. Aga paistab ,et selliseid tegelasi, kes spetsiaalselt norivad on ringi liikumas üksjagu. Ega seal vist muud varianti ei ole, algul proovida mitte välja teha ja kui tuleb ikka spetsiaalselt küsima, siis on mõistlik juba ise enne rünnata kui oodata, et vastu vahtimist saad.

Mulle karjuvad tänaval ainult Kiivikas või Ott - vahest olen jäänud seisma ja läinud juurde, siis ehmatavad ära, ma olen küsinud, et mis karjud kui tahad tere öelda, siis tule viisakalt ligi ja anna käppa ega ma pahaseks saa, kuid selline järelehõikamine või üle tänava karjumine, et tundsid inimese ära on nõme. :P

No ma arvan,et Sind ja mind ei sa võrrelda :) . Ma arvan,et peamine põhjus on välimus :D . Mina olen kehaehituselt saleda poolne seal ajal kui sina oled suurema poolne ;) . Mina olen tavaline kutt kes on jooksnud paar poolmaratoni sel ajal kui sina oled käinud kulturismi võistlustel ja saanud kõrgeid kohti, seega su nägu on kuulsam kui minu oma :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile juhtus selline kummaline asi kui tulin õhtul Tescost. Mingi vend hakkas taga käima ja mölisema ja räuskama, üritasin vennast mitte välja teha ja ütlesin et jätku rahule ja minu heaga koju. Selle peale hakkas mind tõukama ja ütlema et kuidas ma räägin. Tõukasin ka paar korda vastu ja siis lendas talle mingi sõber appi ja ütles et jätku ma tema sõber rahule või TA POKSIB MU VAIKSEKS :D . Ühesõnaga esimene venda läks siis eriti tõukamis hoogu ja mul viskas ka kopa ette, vabasin vennalt kuklast kinni ja põlvili, korraks käis ka mõte peast läbi et paneks jalaga näkku oleks vaga aga see jäi ka mõtteks :). Peaks veel vist lisama,et mõlemad olid purjus ja erilist ohtu poleks kakluse korral kujutanud :P . Muidugi kakluseks ei läinud sest kui rebisin mehe külili, jooksid mingid kaks venda meile vahele ja tagasi hoidis ka see et naine kõrvalt karjus, et mul tuleb tema eest vastutada ja tema ei taha mind teist korda politseist kakluse pärast ära tuua.

Peaks veel vist mainima et see juhtus kella 22.00 ajal Dundee linna Hight Streedil.

Mida ma tegin valesti et see vend mind tõukas ja maha ei rahunenud ja miks fk see juhtub minuga, sest nagu mainisin polnud see esimene kord :) .

Naised on ikka head küll, vajadusel suudavad nad sulle ilusti päitsed pähe panna, sest mul vahel see keemis point vväga madal ;) .

Sa ei oleks pidanud nende poole ei vaatama, ega ühtki sõna ütlema. Täiesti pead eirama. Mõtle kui tal oleks seal olnud rohkem kui 1 sõber...Aga oli nii nagu oli ning juba sisi, kui ta hakkas sind tõukama, võisid ta võttesse võtta.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean tuttavaid, kes lähevadki iga reede spetsiaalselt Tartu tüli norima inimestega, et kakelda. Jääks see asi ainult tänavale, aga nad kaanivad segi ja lähevad näiteks Taskusse või Kaubamajja turvameestegatõmblema. Suht haige, aga nad ei saa sellest aru.

Ise olen mitu-mitu korda vahele läinud täiesti suvalistele kaklustele ja mitu korda olen ka ise löögi sisse saanud, kuid olen asja jätnud sinnapaika. Otsustasin pärast viimast pauku enam vahele minna (läksin vahele, üks mees haaras kõrist ja kolm tüüpi hakkasid lahmima, kuid sain vabaks ja kõik lahenes minu vaatenurgast). Aga eelmine nädal Lõunakeskuses uisuväljaku juures läksid mehed kaklema ja mitte keegi vahele ei läinud. Juhtum võttis aset Imede ööl, kus oli umbes 1 000 inimest ?? Turvanaine proovis vahele minna, kuid mehi see ei heidutanud ja lahmisid edasi. Vaatasin ringi ja keegi vahele ei läinud. Otsustasin siiski siis ise minna ja õnneks seekord ise lahmi ei saanud. :)

Aga muidu peaks jah täielikult ignoreerima asja, kui keegi tuleb ülbitsema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saada teada kus mina tegin vea et see mees minuga tõuklema kukkus ja miks ta maha ei rahunenud kui ma üritasin temast mitte välja teha, sest minu teada öeldakse et kui sa tülitajast tönaval välja ei te siis ta rahuneb maha ja läheb otsib uue ohvri :)

Teine, sooviks teada saada kas ma oleks pidanud talle esimesena virutama kui ta mind tõukas või mitte, sest alles hiljuti siin näidati kui keegi tänaval tülitab rahusta ta maha jalalöögiga kolmnurka :)

Tüüp, saa aru, sina küll mingit viga ei teinud ma arvan. Mis sa ikka debiilikutega seletad, kui mingi vend on ennast isaks kätte joonud ja meri põlvini, siis pole midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärplejaid leidub igalpool ja igal ajal.

Tulin tööl, astusin kesklinnas trammilt maha ja vene mehed kõndisid mu selja taga. Üks tuli kiirema sammuga mulle järele ja haaras tagant kinni. Kohe jalutas tagasi ka.

Ega ma kehvem polnud :) Astusin talle nina alla ja plõksisin siis, et "OLI MIDAGI VÕI?"

Ise härga täis, kuna veel pole ma kellegiga peale oma venna kaklusesse laskunud, kuid eks vanemast vennast saan jagu küll, mõlemad pärast oigavad toa eri nurgas.

Aga samas andsin täna kenasti vanemale prouale bussis istes ja suudan ikka korralik ka olla :)

Kindlasti teeb seda jõusaalis treenimine, kujutame ette, et kõik peaks kartma meid aga eks olen kogemata refleksist juba poisikesi löönud küll ;) Häbi, eksole.

Aga ärgu siis hüpaku :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti teeb seda jõusaalis treenimine, kujutame ette, et kõik peaks kartma meid aga eks olen kogemata refleksist juba poisikesi löönud küll :) Häbi, eksole.

Teismeliste puhul tavaline asi selline, et käivad kaks korda jõusaalis, siis oks laiali ja annaks igale ühele turpi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teismeliste puhul tavaline asi selline, et käivad kaks korda jõusaalis, siis oks laiali ja annaks igale ühele turpi.

Aga kui 3x juba käid, siis pole enam jõudu sellekski:P Mind juba noorena piinasid need tunnid, mis kestsid poole neljani...

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jääks see asi ainult tänavale, aga nad kaanivad segi ja lähevad näiteks Taskusse või Kaubamajja turvameestegatõmblema.

Nii palju kui mina olen kaubamajas tööl olnud siis neid tõmblemisi turvadega pole veel väga olnud. Mõni lont midagi kommenteerib, asi tõsisemaks läheb siis on mis ma tegin ja mis ma tegin. Igast kukkesi leidub.

Selleks miks keegi vahele ei lähe kaklustele ongi rohkem hirm, et ise saab..

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teismeliste puhul tavaline asi selline, et käivad kaks korda jõusaalis, siis oks laiali ja annaks igale ühele turpi.

Tead nad ei olnud midagi nii teismelised, silmajärgi kuskil 25 või natsa üle. Närvi ajab see et inimene ei sa aru või ei taha aru saada, et tema on purjus ja seega sitemas olukorras kui mina. Paistab et vägisi tuleb võtta see vana tava kasutusele, kui soovid midagi seletada murra ennem paar konti :) . Samas mu enesehinnang ei ole enam sama madal kui kunagi Eestis elades :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti teeb seda jõusaalis treenimine, kujutame ette, et kõik peaks kartma meid aga eks olen kogemata refleksist juba poisikesi löönud küll ;) Häbi, eksole.

Aga ärgu siis hüpaku ;)

Olin suvel vanematel külas - parasjagu koeraga väljas, toksisin miskit telefoni, kui järsku keegi tuli seljatagant ja võttis kätest kinni. Ilma pikema jututa läks taha üks kõvem löök. Taga oli mu ema, kes õnneks jõudis ära hüpata... rohkem pole tal olnud kunagi isu mind ehmatada... imselt ei teki ka.. aga jah, piinlik ikka... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Suurest raamist on kasu ;) Olgugi, et pole erilist lihasmassi ja jõudu, kuid raam on lai. Pole siiani keegi plõksima tulnud...viimasel ajal öeldakse isegi kogemata müksates ''vabandust'' ennem kui mina seda teha jõuan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurest raamist on kasu ;) Olgugi, et pole erilist lihasmassi ja jõudu, kuid raam on lai. Pole siiani keegi plõksima tulnud...viimasel ajal öeldakse isegi kogemata müksates ''vabandust'' ennem kui mina seda teha jõuan ;)

Ei ole midagi nii lihtne see asi. V-o mõni just tahab suure mehega tüli norima minna, et tõestada, et on kõvem mees kui mingi lihasmägi näiteks ;)

Aga minu poolt ikka rahulikke jõule !

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurest raamist on kasu ;) Olgugi, et pole erilist lihasmassi ja jõudu, kuid raam on lai. Pole siiani keegi plõksima tulnud...viimasel ajal öeldakse isegi kogemata müksates ''vabandust'' ennem kui mina seda teha jõuan ;)

Ma olen täitsa kindel et suurest raamist on kasu :D . Seni on minu kodune treening seisnud kätekõverdustest , lõuatõmmetest ( nii peal kui alt haare), hantlitega( peamiselt kogu keha lihaskonda kaasavad harjutused), kõhulihased ja jalgadele üleshüpped( nii otse kui küljele).

Peamine eesmärk on olnud seni muuta lihased vastupidavaks ja rohkem teha plahvatust ;) .

Seega mu raam pole eriti suur vaid selline sale ja sitke ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Ma olen täitsa kindel et suurest raamist on kasu ;) . Seni on minu kodune treening seisnud kätekõverdustest , lõuatõmmetest ( nii peal kui alt haare), hantlitega( peamiselt kogu keha lihaskonda kaasavad harjutused), kõhulihased ja jalgadele üleshüpped( nii otse kui küljele).

Peamine eesmärk on olnud seni muuta lihased vastupidavaks ja rohkem teha plahvatust :D .

Seega mu raam pole eriti suur vaid selline sale ja sitke ;)

Siis aitab sind hea kiirus =)...pead näitama, et sind tuleb karta ;) Inimesel on selline mõte juba alateadvuses, et endast suurematega/tugevamatega ei plõksita. Muidugi välja arvatud juhud, kui ollakse mingisuguse aine mõjuall...aga üldiselt sel juhul on vastane väga sült ja nõrga löögiga. Anyways valuvõtted teevad kõik vagaseks :P Edu sulle ja head jõulurahu kõigile!

Ei ole midagi nii lihtne see asi. V-o mõni just tahab suure mehega tüli norima minna, et tõestada, et on kõvem mees kui mingi lihasmägi näiteks ;)

Ei tea, ei ütleks et ma lihamägi oleks :D Pigem lihtsalt paks ja lai :D Aga ma 18 ka alles...vbl pole piisavalt öösel linnades ringi hulkunud veel :D Samas eelnev stsenaarium võib täitsa juhtuda.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi välja arvatud juhud, kui ollakse mingisuguse aine mõjuall...aga üldiselt sel juhul on vastane väga sült ja nõrga löögiga.

Tohoh, näita mulle ühte sülti amfetamiinikut ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teemast pisut kõrvale kalduda, siis jah amfetamiini mõju all olev inimene ei ole sült, kuna amfetamiini näol on tegemist kesknärvisüsteemi stimulaatoriga. Küll aga paadunud narkomaan ei tunne joovastust vaid pigem tunneb end normaalsena, et on pääsenud ärajääma nähtude käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul millegipärast tuleb selliseid intsidente koguaeg ette - viga vist selles et ma väga pisike. Kõige naljakam on see et kuna ma 9 korral 10st olen ise siis kaine olnud on alati kogu see jama ääretult nalja pakkunud mis on omakorda olukorra veel hullemaks teinud ( Kui ikka vihane oled kellegi peale mingil põhjusel ja see isik sulle näkku naerab.. :-p)

Enamuskorrad on tuimalt minema jalutamine olnud parim lahendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba raami laiusest rääkimiseks läks siis mina olen 194 cm pikk ja 85 kg raske, seega ma vist eriti suur ei ole jah ;) . Keegi tööl gyms rääkis et minu pikkuse juures oleks vaja kaal 90 kg peale saada aga noh siis ma peaks vist oma treening ja söömis plaani muutma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×