Jump to content
infoallikas

Milline võiks välja näha plaan?

Recommended Posts

18a kuskil 80kg ja jõusaalis käinud 1,5a. Pole varem kreatiini võtnud.

Mina hetkel olen mõelnud niimoodi, et kuni hetkel teen väga vähe aeroobset ja alates märtsist hakkan suveks valmistuma.

Kas nelja kuuga oleks võimalik kui toitumine on korralik ja aeroobne samuti rohkem proportsiooni ja lihaseid esile tuua?

Kas oleks mõtekas võtta uuest aastast alates kreatiini ehk siis 3 kuud? Kas igal kreatiinil on oma kuur?

Kardan seda, et kui kreatiini kuur läbi saab ja peale seda teen aeroobset siis kogu mass kaob ära

Samas eelmine kuu proovisin ilusti korralikult süüa kõiki juur ja köögivilju, 5 toidukorda päevas ja kuu esimesel nädalal nii 15-20min aeroobset treeningpäevadel ja kuu lõpu poole 30-50min aeroobset. Toimis küll, kõht hakkas paremaks minema ja üldiselt muidugi ka aga see oli üsna väike progress.

Ei teagi mida peale hakata, tahaks nagu suurem olla kuigi hetkel olen üsna hea välimusega. Kõhulihaseid tahaks ja väiksemaid jalgu. Mu jalad mu ülakehaga võrreldes suured, kas rasvapõletuse dissipliin, toit ja hea treening annaks neid veidi peenemaks teha?

Olen valmis ränka vaeva ja investeerida, et hea välja saavutada oma tulemus.

Jah ma tean, olen üsna rumal sellel teemal.

Muudetud kasutaja infoallikas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kannatust!

4 kuud eeskujulikku trenni ja toitumist võivad üldpilti ikka kõvasti muuta, selleks pole isegi kreatiini vaja (nagu ise ütlesid, nägid juba kuuga erinevust)

Kui peale seda toitumisest jälle kinni ei pea, võid ka lihasest ilma jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×