Jump to content
jyrxmees

Milline toidulisand

Recommended Posts

Tere,

Olen 17aastane 182 pikk ja 72 kg kaaluv võrkpallur. Minu küsimus oleks, millist toidulisandit peaksin kasutama? Eesmärk oleks saada üleliigsest rasvast lahti, kasvatada lihast.........rasva on suhteliselt vähe.....

Ette tänades,

Jyrxmeez

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega valk ju kellegil "mööda külgi maha ei jookse".. Samas peaks sul võrkpallitrenniga piisavalt aeroobset ju olema, või paned täie ajuga ikka kogu aeg? Rasvast aitab vabaneda ju õige toit ja aeroobne trenn!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lihast kasvatada tahad siis peab ostma massilisajat, või malto tooteid sinu puhul ka valgule lisaks kuna sul on nii palju aeroobset, et süsivesikut on sul energiaks palju vaja. Rasvast saab lahti alles kui toitumine paigas B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvesta nii,et saaksid Whey lemonist ~ 40 g valku,süsivesikuid peab olema sel juhul (massi kasvatamiseks) ~ 80 g,natuke tuleb valgupulbrist,ülejäänud pead lisama lihtsüsivesikute näol (maltodekstriin,glükoos).Segada tuleb ~ 1 liitrisse vette (imendumine on sel juhul kõige parem) ja juua kohe peale treeningu lõppu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas siis süsivesikud mitte rasvaseks ei tee?.....Kui palju ma neid kokkku pean päevas saama?.........Tahan, et lihas ikka välja tuleks....süsivesikute kohalt minu teadmised minimaalsed......palun valgustage!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa võrkpallur oled siis miks sul on vaja massi kasvatada??? Peaasi et põrget oleks ju... vaata tippvõrkpallureid. Kõik väga kõhnad mehed, aga see eest kuidas põrkavad B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on kunagine arusaam vörkpallist.praegu ttevad mehe näiteks prantslast 60-ga, poolkükki 280-ga(seeriaid)......tahaksin endale sellist tugevat keha...piisavalt muskulaarset.....loomulikult mitte mingit müstiliselt laia meest, et baarist mehi välja visata.....teen 6 erinevat jöutrenni nädalas ja veel palju pallitrenne...vajan midagi.....sooviks siis uusi soovitusi kuidas peaks midagi tarbima.....minu küsimus oleks just et kuidas....näiteks selle väljatoodud toote puhul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan, et nad päris õiget poolkükki ei tee ikka !

olen näinud kuida võrkpalluri teevad

näitex meie Sylvesteri team tegi 130 - 150kg'ga B)

jobe koom vaadata kui teevad jõutrenni..ei ole mingit treenerit. vaid niisama näpivad ja lollitavad kangiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe mu vastus uuesti läbi ja tea,et peale tugevat treeningut mitte ainult ei või,vaid tuleb tarbida lihtsüsivesikuid (koos valkudega) optimaalseks taastumiseks,sest siis:

1)taastad kulutatud glükogeenivarud;

2)peatad valkude katabolismi;

3)käivitad valgusünteesi.

Kõhna kehaehituse ja sellise nädala koormuse puhul ei maksa süsivesikute liia pärast muretseda,eriti kui tahad jõudu ja massi kasvatada,pigem tunne muret selle üle,et saaksid neid piisavalt ~ 5 g/kg kohta - suurema osa hommikusöögi ja peale trenni joogiga,väikseima koguse viimase toidukorraga.Ja loomulikult peab kaloraaz olema väikeses plussis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×