Jump to content
tumemaa

Keha vormi saamine

Recommended Posts

Tere!

Olen kohe 22a vana, ~190 cm pikk ja kaalun kilo-poolteist alla 80 kg.

Nüüd mõtlesin, et oleks aeg end veits vormi ajada. Lõpptulemuseks ei ole tähtis, et olen musklis, vaid et keha oleks vormis (ei oleks nii peenike).

Sooviks kodus kõike teha. Jõusaal maksab ja arvestades personaalset majanduslikku olukorda, siis ei soovi hetkel mujale väljaminekuid teha.

On olemas lõua tõmbamiseks vastav varustus, mis on suur pluss vist?

Seega, kas keegi võiks paari sõnaga jagada, mis harjutusi ja kui mitu korda jne tegema peaks? Ka võib söömise koha pealt nõu anda. Hetkel söön ~3x päevas (hommikul, lõunal ja õhtul), kuid keha pole see muutnud. Vähemalt ühel korral on taldrik 3 värviga ikka täidetud (liha, salat ja muu vajalik).

Proovisin korraks lõuga tõsta ja suutsin umbes 9-10x tõsta enda. Et nüüd väga väeti ka pole.

Aitäh abistamast algajat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 toidukorda päevas võiks asendada 5-6 toidukorraga. Kaalu ja pikkuse ja lõuatõmmete järgi võin nii palju öelda, et ilmselt kui trenni tegema hakkad, siis langeb ka kaal päris korralikult. Kuigi su eesmärk pole peenemaks muutuda, siis alguses võib nii juhtuda rasva arvelt ;) Jalgade trenn võib üsna ebamugavaks muutuda, kui majanduslik olukord ei luba jõusaali külastada. Soovitan hankida ühekordse investeeringu näol endale hantlid või kangi ja edasi annab juba niimõndagi nendega ära teha. Kodus ilma vahenditeta on üsna raske selgeks teha, mis su maksimum on ja areng võib aeglustuda. Treenimiseks on igasugu toredaid harjutusi kätekõverdustest planguni. :)

Söömise koha pealt, ilmselt kohupiim on väga teretulnud. Vormi saavutamiseks on sinu puhul kindlasti valguallikatel oluline roll, et lihas üldse kasvaks, aga sellegipoolest ei saa teisi toidugruppe eirata. Vaata, mida tervislikku puudu on. Pähklid, kala jms :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, rasva koha pealt nii palju, et seda mul praktiliselt polegi. Või noh, vähemalt ei ole seda niimodi väliselt näha.

Google annab palju nõuandeid, et saab vormi end ajada ka tehes vaid kätekõverdusi, lõua tõmbeid ja muid harjutusi...

Pähklite vastu on allergia vist (ajab kurgu sügelema ja keelele tekivad igast punast täpid), kala (täpsemalt lõhet) söön nädalas nii 2-3x nüüd hetkel kus ma pesitsen vanemate kodus kuu-poolteist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära otsi googlest, siin saidil on ka harjutused olemas. isegi treeningkavad. Ja toitumisest samuti hulgaliselt infot. Kodus on võimalik teha trenni, ma näen et huvi teha õigesti on, nii et asu aga tööle. Sirvi natuke ringi ja tulemusteni on üks sirge tee. Nurki pole võimalik maha lõigata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, rasva koha pealt nii palju, et seda mul praktiliselt polegi. Või noh, vähemalt ei ole seda niimodi väliselt näha.

Google annab palju nõuandeid, et saab vormi end ajada ka tehes vaid kätekõverdusi, lõua tõmbeid ja muid harjutusi...

Pähklite vastu on allergia vist (ajab kurgu sügelema ja keelele tekivad igast punast täpid), kala (täpsemalt lõhet) söön nädalas nii 2-3x nüüd hetkel kus ma pesitsen vanemate kodus kuu-poolteist.

Kõik harjutused mida sa teed keharaskusega ja pikkad seeriad töötlevad su lihast aeroobselt. Lõppkukkuvõttes on su lihas sitkem ja rohkem vastupidavam. Kui me vaatame mma, ufc, poksijaid, teiste võitluskunstidega tegelejaid, sõjaväelasi jne. siis nemad teevad palju trenni palja keharaskusega et arendada vastupidavust, nende trennis on palju kätekõverdus,lõuatõmbeid, üleshüppeid jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×