Jump to content
tommy17

Sangpommi viskamine

Recommended Posts

Tere,

Sangpomm on kindlasti mõeldud tõstmiseks, aga meil tuli huvitav idee seda viskama hakata. Ideest on saanud juba suur üritus, pea terve väike küla tuleb suvel kokku ja võistleb selles, kes jõuavad. Sangpommiks on meil 32 kg.

Võistlus seisneb selles, et kes 3 viskega saab sangpommi kaugemale heita, ehk siis viskab üks mees, paneb märgi maha sinna kuhu kukkus, siis teine, paneb samuti märgi maha. Järgmine kord visatakse sealt, ku su märk maha pandud. Kes 3x-ga kaugemale saab on võitja.

Ise olen selles veel suht tagaplaanil. Seetõttu palungi abi ?

Mis tehnikat peab kasutama, kuidas käsi hoida, Kas keegi oskab öelda mingeid nõuandeid ?

Mis trenni peaks tegema, mis lihasgruppile peaks rõhku panema ?

Lihtsalt öeldes, kuidas saada paremaks :)

Igasugune abi teretulnud :D

Suured tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Sangpomm on kindlasti mõeldud tõstmiseks, aga meil tuli huvitav idee seda viskama hakata. Ideest on saanud juba suur üritus, pea terve väike küla tuleb suvel kokku ja võistleb selles, kes jõuavad. Sangpommiks on meil 32 kg.

Võistlus seisneb selles, et kes 3 viskega saab sangpommi kaugemale heita, ehk siis viskab üks mees, paneb märgi maha sinna kuhu kukkus, siis teine, paneb samuti märgi maha. Järgmine kord visatakse sealt, ku su märk maha pandud. Kes 3x-ga kaugemale saab on võitja.

Ise olen selles veel suht tagaplaanil. Seetõttu palungi abi ?

Mis tehnikat peab kasutama, kuidas käsi hoida, Kas keegi oskab öelda mingeid nõuandeid ?

Mis trenni peaks tegema, mis lihasgruppile peaks rõhku panema ?

Lihtsalt öeldes, kuidas saada paremaks :)

Igasugune abi teretulnud :D

Suured tänud

On ka kindlad reeglid, kuidas seda viskama peab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ka kindlad reeglid, kuidas seda viskama peab ?

Vahet ei ole, kas jalgevahelt, ühe käega, kahe käega, ülepea. Ühesõnaga sa pead seda lihtsalt kuidagi viskama :D Ainult üle joone ei tohi minna ja hoogu ei tohi võtta. Kohapealt. Muid reegleid pole ... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen vana vasaraheitja ja arvan, et üle pea saab kõige kaugemale, kui hoogu ei tohi võtta.

Kui võiks pöördega teha, siis lendaks nii kõige kaugemale.

Paar aastat tagasi pulli pärast loopisime jaanipäeval, kõigil lendas üle pea kõige kaugemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen vana vasaraheitja ja arvan, et üle pea saab kõige kaugemale, kui hoogu ei tohi võtta.

Kui võiks pöördega teha, siis lendaks nii kõige kaugemale.

Paar aastat tagasi pulli pärast loopisime jaanipäeval, kõigil lendas üle pea kõige kaugemale.

Nojh, usun, et kui te vasaraheitja siis jõudu teil on, aga mul niipaju veel pole, olen näinud kuidas ülepea sangpommi heites võivad ajsad väga halvasti lõppeda :)

Aga mis lihased saavad peamiselt sellist rasket asja visates vatti ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis lihasgruppe peaks treenima, et saavutada paremat tulemust, hiljuti hakanud ka jõusaalis käima :)

Biitsep, triitsep, rinnalihased ? kogu ülekeha ? Suht algaja veel sellel teemal.

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plahvatuslikku jõudu on vaja - rinnalevõtt! Lisaks kükk ja jõutõmme. Ja seda pommi peaksid viskama ka päris palju. Ülakeha trennist on viskamisele minimaalselt kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jalge vahelt ette visates, saavad põhirõhu jalalihased. Selle harjutuse põhi juurdeviivaks harjutuseks on kuulijännid ette.

Et neid vajalikke lihaseid treenida on tähtsad järgmised harjutused. Poolkükid, hüpped koos jalgadega ette, üle tõkete. Topispalli visked üles hüppega poolkükist sirgete kätega

Muudetud kasutaja rennosport poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plahvatuslikku jõudu on vaja - rinnalevõtt! Lisaks kükk ja jõutõmme. Ja seda pommi peaksid viskama ka päris palju. Ülakeha trennist on viskamisele minimaalselt kasu.

Kuidas kükkidest siin kasu on ? Ma keskenduks rohkem õlale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas kükkidest siin kasu on ? Ma keskenduks rohkem õlale.

Õlga ? Ega ta selle pommiga žongleerima ei hakka!

Tõugete jaoks jah oleks õlga vaja aga viskamise jaoks jalge vahelt ...?!

Jalg on minumeelest kõige alus - eeskätt jala plahvatuslik jõud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õlga ? Ega ta selle pommiga žongleerima ei hakka!

Tõugete jaoks jah oleks õlga vaja aga viskamise jaoks jalge vahelt ...?!

Jalg on minumeelest kõige alus - eeskätt jala plahvatuslik jõud !

My bad :) ,lugesin et tegu oli sangpommi tõstmisega. Õlga ma ikka ei unustaks võibolla kõhulihased ka?

Muudetud kasutaja Mr Fox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh heade nõuannete eest :)

Aga kuidas kiirust endale juurde treenida, seda plahvatuslikku jõudu ? Tugev aga suht aeglane hetkel. Mida peab treningul muutma ? Kiiresti asju tõstma jne ? B)

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×