Jump to content
pamela

Fitness Rate registreerimine

Recommended Posts

Tere,

Kas MacBooki kasutajad ei saa registreerida sinna, ütleb nii Safaris kui Firefoxis, et registreerimine ebaõnnestus, ei mingit selgitust miks?

Teadlikult ei kiusa macbooki kasutajaid küll.

Igaks juhuks soovitaks pöördud Fitness.ee pealehele (www.fitness.ee) ja proovida seal ennast registreerida, klikates seal lingil Registreeru. Peaks avanema aknake, kuhu on vaja kirjutada soovitud kasutajanimi ja oma reaalne e-maili aadress. Peaksite saama peale registreerumist e-maili edasiste juhistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, ma olin juba fitness.ee-s registreeritud, sellepärast ei saanud ka uut kontot sama e-mailiga teha, see sai lahendatud. Nüüd aga on probleem piltide üleslaadimisega, nii macbookist kui tavalisest PC-st ei lase laadida, kui sisestan faili ja vajutan salvesatn muudatused, lööb ette Page not found või siis URL not found MacBooci puhul.

Omaltpoolt küll nagu takistust ei näe, miks asi nii teeb.

Proovi uuesti Fitness.ee'sse sisse logida (kui sul on Fitness.ee bookmargitud, kustuta see ja lisa uuesti - võimalik et viga on vanades valedes linkides).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa enam pilte kusutuada rates

Rait. Klikka paremat nuppu selle lingi peal, kus pilti peaks saama kustutada ja vali sealt COPY LINK LOCATION (firefoxis) või COPY SHORTCUT (Internet Explorer), seejärel tee lahti oma mailklient, paste see link sinna ja saada mulle e-maili peale -> webmaster'ät'fitness.ee. Saan seejärel üle vaadata kas lingiga on kõik korras ning millest võib tulla viga, et mul kustutab ja sul ei kustuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka ei saa pilti laadida, ega andmeid muuta. Nii kui klikin ''salvesta muudatused'' viskab ette:

Not Found

The requested URL /usersettings_do/ee was not found on this server.

------------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.13/DataZone SP 2.0 (Unix) mod_zfpm/0.2 Server at www.fitness.ee Port 80

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Tõenäoliselt on kuskile lingirägastikku jäänud vanad Fitness.ee lingid, mis osaliselt enam nii hästi ei tööta.

Kõige kindlam variant on oma browseri bookmarke uuendada ja alustada puhtalt lehelt - trükkides sisse lihtsalt www.fitness.ee. Logi sisse ja proovi nüüd enda seadete alt pilti eemaldada. Asi peaks toimima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×