Jump to content
Daredevil200

Toidulisandite säilivus ja pikaks ajaks varumine

Recommended Posts

Teema ütleb kõik, niisiis kui mul on alguses plaan osta 2x 1kg kreatiini ja 4kg valgu pulbrit, et kas nad kaotavad säilivuse et pulber ei ole enam pehme vaid kõva jne. Ostan rohkem kuna siis odavam, kuid kas kvaliteet kannatab kui jätan seisma pool aastat või üheks aastat valgu pulbri topsi seisma, mis on iseenesest kinni.

Muudetud kasutaja Daredevil200 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamikel pulbri baasil toodetel on pigem "parem enne" kui, et "kõlblik kuni". Mis tähendab, et enamik on kasutatavad ka peale tähtaja möödumist. Kannatab kas maitse või effektiivsus teatud määral.

Samuti on keskmine säilivusaeg päris pikk. Seega usun, et kui sa just võtmist totaalselt pooleli ei jäta mingi aeg väga pikaks perioodiks siis nad halvaks ei jõua sul minna.

Enne muidugi uuri järgi sealt kus ostad. Siin vaevalt keegi oskab öelda suvaliste toodete kehtivusaega. Oleneb see siiski toote koostisest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb ka sellest, kui kaua see kuskil laos seisnud on. Ja igal tootel siiski omaette kehtivusaeg.

Tavaliselt ikka aasta, veidi peale.

Ehk siis valku ma julgeks sul soovitada osta 4kg, 2kg kreatiini mitte. Kilost peaks ikka väga pikaks ajaks piisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema ütleb kõik, niisiis kui mul on alguses plaan osta 2x 1kg kreatiini ja 4kg valgu pulbrit, et kas nad kaotavad säilivuse et pulber ei ole enam pehme vaid kõva jne. Ostan rohkem kuna siis odavam, kuid kas kvaliteet kannatab kui jätan seisma pool aastat või üheks aastat valgu pulbri topsi seisma, mis on iseenesest kinni.

Miks te kambapeale ei osta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk pole kampa kusagilt võtta ? :)

Ma usun, et fitness.ee on abiks, kui teil kamba tekitamise soovi on. Kellelgi ei ole raha liiga palju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maeitea, mul seisis poolik HTR'i kott poolteist aastat üle parim enne kuupäeva -kapis pimedas nurgas, ei läinud kõvaks ega midagi, segunes veidi raskemini kuid näed tarbisin ära, midagi hullu ei juhtunud! :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maeitea, mul seisis poolik HTR'i kott poolteist aastat üle parim enne kuupäeva -kapis pimedas nurgas, ei läinud kõvaks ega midagi, segunes veidi raskemini kuid näed tarbisin ära, midagi hullu ei juhtunud! ;))

Hoolitsege enese eest rohkem! Hoolige enesest rohkem! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema ütleb kõik, niisiis kui mul on alguses plaan osta 2x 1kg kreatiini ja 4kg valgu pulbrit, et kas nad kaotavad säilivuse et pulber ei ole enam pehme vaid kõva jne. Ostan rohkem kuna siis odavam, kuid kas kvaliteet kannatab kui jätan seisma pool aastat või üheks aastat valgu pulbri topsi seisma, mis on iseenesest kinni.

Kuskohast saad odavamalt 4 kg valku ja 2kg kreatiini?? Mis hinnast jutt, kui saaks niiviisi odavamalt, siis ostaks isegi sealt.

Maeitea, mul seisis poolik HTR'i kott poolteist aastat üle parim enne kuupäeva -kapis pimedas nurgas, ei läinud kõvaks ega midagi, segunes veidi raskemini kuid näed tarbisin ära, midagi hullu ei juhtunud! :))

Tubli!!! Midagi hullu ei juhtunud, kuid kas midagi head juhtus??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli!!! Midagi hullu ei juhtunud, kuid kas midagi head juhtus??

....kui juba ära sõi, küll siis uskus, et ka juhtus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskohast saad odavamalt 4 kg valku ja 2kg kreatiini?? Mis hinnast jutt, kui saaks niiviisi odavamalt, siis ostaks isegi sealt.

Usun, et ta mõtleb Mass.fi. Kes veel ei tea siis Mass.fi ei saada enam eestisse kraami. Küll Aga eesti firma stronger.ee müüb nende tooteid, kerge vaheltlõikega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoolitsege enese eest rohkem! Hoolige enesest rohkem! :)

Nõus.

Pealegi see, et enesetunne halvemaks ei läinud, ei tähenda alati et mingit kahju endale ei teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun, et ta mõtleb Mass.fi. Kes veel ei tea siis Mass.fi ei saada enam eestisse kraami. Küll Aga eesti firma stronger.ee müüb nende tooteid, kerge vaheltlõikega...

imelik, et kui fitshop enam müüa ei või, siis netipoed ikka võivad??? ise olen lihtsalt liiga ahne, et peale maksta, tellin ikka mass.fi-st edasi :PB)

vaatasin, et strongeris ka väiksem valik asju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imelik, et kui fitshop enam müüa ei või, siis netipoed ikka võivad??? ise olen lihtsalt liiga ahne, et peale maksta, tellin ikka mass.fi-st edasi :PB)

vaatasin, et strongeris ka väiksem valik asju...

Eks kõige suuremaid peedistatakse ikka kõige rohkem. Mõnede veebipoodide puhul on ilmselt asi "juriidiliselt korrektne" ja neid "nii ohtlikke ravimeid" lastakse inimestel ikka tellida. Absurne muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imelik, et kui fitshop enam müüa ei või, siis netipoed ikka võivad??? ise olen lihtsalt liiga ahne, et peale maksta, tellin ikka mass.fi-st edasi :PB)

vaatasin, et strongeris ka väiksem valik asju...

Strongeris on enam vähem selline valik asju, mida võib müüa. Mass.fi's on palju asju mida eestisse müüa ei tohi ja kuna Mass.fi ei viitsi jageleda Eesti tolli/ravimiametiga siis nemad Eestisse enam ei müü. Et kui Sa kuskile väljamaale kraami ei telli siis eestisse nad Sulle igatahes ei saada.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Strongeris on enam vähem selline valik asju, mida võib müüa. Mass.fi's on palju asju mida eestisse müüa ei tohi ja kuna Mass.fi ei viitsi jageleda Eesti tolli/ravimiametiga siis nemad Eestisse enam ei müü. Et kui Sa kuskile väljamaale kraami ei telli siis eestisse nad Sulle igatahes ei saada.

Aga ütleme nii, et kui mul tuttav ostaks soomes kogused ära ja siis saadab postiteel mulle, et kas nii läheks läbi? Või toll võtab vahelt ära vms B).

Pole kursis sellega nii hästi.

Muudetud kasutaja Daredevil200 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et fitness.ee on abiks, kui teil kamba tekitamise soovi on. Kellelgi ei ole raha liiga palju...

ei ole midagi abiks, üritasin kampa kokku ajada, aga keegi kustutas meelevaldselt kõik mu teemad ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle lehe peale tuli kohe selline asi meelde:

comic.jpg

Enne opti-mass.com-i müüsid nad funfan24.com-i alt ja olen neilt korrduvalt ostnud ja kõik ka alati kätte saanud.Hinnad on neil VÄGA head, ainuke koht eestis, kus hinnad soome ja UK netipoodidega võrdsed või isegi odavamad. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne opti-mass.com-i müüsid nad funfan24.com-i alt ja olen neilt korrduvalt ostnud ja kõik ka alati kätte saanud.Hinnad on neil VÄGA head, ainuke koht eestis, kus hinnad soome ja UK netipoodidega võrdsed või isegi odavamad. :blink:

Järjest kõrgemaks neil hinnad lähevad seal...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne opti-mass.com-i müüsid nad funfan24.com-i alt ja olen neilt korrduvalt ostnud ja kõik ka alati kätte saanud.Hinnad on neil VÄGA head, ainuke koht eestis, kus hinnad soome ja UK netipoodidega võrdsed või isegi odavamad. :huh:

Ei näinud seal küll mitte midagi odavat. Tavalised hinnad. Osad isegi 2x kallimad, kui meil mõnes poes. Köhh, köhh - ei hakka nimesid nimetama. Pole vast lubatud.

BCAA, Glutamiin ja Arginiin olid vast odavad, aga need kõik kapslitega tooted, ise harjunud pulgreid tarbima - ei oska praegu adekvaatselt hindu võrrelda. Vbl pole ka nii eriti odav.

Ei maksa kogu oma palgatšekki välismaale ka saata. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei näinud seal küll mitte midagi odavat. Tavalised hinnad. Osad isegi 2x kallimad, kui meil mõnes poes. Köhh, köhh - ei hakka nimesid nimetama. Pole vast lubatud.

BCAA, Glutamiin ja Arginiin olid vast odavad, aga need kõik kapslitega tooted, ise harjunud pulgreid tarbima - ei oska praegu adekvaatselt hindu võrrelda. Vbl pole ka nii eriti odav.

Ei maksa kogu oma palgatšekki välismaale ka saata. :blink:

Kui võrrelda samu tooteid siis on seal odavamad küll, näiteks whey gold standard ca 60-80 eeku odavam kui mujal, muud asjad samuti. Kuid see vahe ei ole enam nii suur, varem olid veelgi odavamad.

Sa kindlasti vaatasid hindasid selle pilguga, et proteiini saab odavamalt jne, üks asi on odav proteiin mittte tuntud brändilt ja teine asi kuulsad USA firmad, enam jaolt ka auhinnatud tooted.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×