Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kuna 200kg surud? :D See oleks küll võimas video :).

Mis kehakaal teeb? Kas eesmärgid on saada massi juurde või hoida kehakaalu?

Su päevik äärmiselt põnev, tänu just sinu USA reisile: et sa viitsisid kirjutada siia iga päev oma tegemistest, lisada videoid ja palju pilte. Nädala aja 100 000 vaatamist :D Ulme! Nagu terve Tartu oleks vaadanud seda blogi. Hea töö, ootame varsti siis jõusaalist ka videoid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tekkis selline küsimus et kui hakkad püüdma max rööbaspuudel surumist siis kuidas see mõjutab max surumist rinnalt. Kas triitseps ära ikka taastub nii selleks et 200 surumist üritada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tekkis selline küsimus et kui hakkad püüdma max rööbaspuudel surumist siis kuidas see mõjutab max surumist rinnalt. Kas triitseps ära ikka taastub nii selleks et 200 surumist üritada?

See taastumise jutt on välja öeldud nende poolt, kellel on vähe motivatsiooni. Mäletan, kuidas meil ajateenistuses igasugused spordipoisid hakkasid esimestel päevadel ulguma, et on vaja taastuda jne. Samas noorte ajal läks iga päevaga koormus just järjest suuremaks ja kui ühel päeval kõndisid ja jooksid täisvarustuses 20 km, siis järgmisel päeval kui hommikul olid jalad põrgulikult valusad, pandi varustus uuesti selga ning võeti ette juba 30 km, aga enam mitte tee peal, vaid maastikul ja kohati gaasimaskiga... Sa oled täpselt see, millesse sa usud. Ma olen liiga laisk, et taastumisega aega raisata. 200 kg on kindel plaan ja tegelen selle projektiga jätkuvalt! Usun, et tricepsi surumine aitab rinna arengule isegi kaasa, sest ma surun lamades võrdlemisi kitsalt. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna 200kg surud? :D See oleks küll võimas video :).

Mis kehakaal teeb? Kas eesmärgid on saada massi juurde või hoida kehakaalu?

Su päevik äärmiselt põnev, tänu just sinu USA reisile: et sa viitsisid kirjutada siia iga päev oma tegemistest, lisada videoid ja palju pilte. Nädala aja 100 000 vaatamist :D Ulme! Nagu terve Tartu oleks vaadanud seda blogi. Hea töö, ootame varsti siis jõusaalist ka videoid. :)

Kehakaal on üllatavalt kukkunud 87 kg-le, aga küll hakkab vaikselt jälle 90-le tõusma. USA-s alguses ilmselt kaal tõusis, aga siis läksid ilmad palavaks ja söögiisu vähenes kordades. 200 kg loodan liigutada juuli alguses kui kõik hästi läheb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paari sõnaga tänasest trennist. Sissejuhatuseks tegin 10 minutit jooksmist maadlussaalis. Siis alustasin jõusaalis armsaks saanud seeriaga- istudes reie nelipealihasele jalgade sirutus ja erinevad lõuatõmbed laialt ja kitsalt. Pärast seda lamades surumine ning maksimaalne seeria tuli 120 kg x 8 ilusa varuga. Pärast seda tuli muidugi nädala pomm! Otsustasin ka rinna ülaosa treenida ning kaldpingil hantlitega surumist teha. Teadsin, et Sõjakooli kõige raskemad hantlid on 40 kg ja eriti ei süvenenud, mis asjad ma maast üles tõstsin ning suruma hakkasin. heitsin selili, sikutasin hantlid ka kuidagi rinnale ja hakkasin suruma. No jube raske oli! Tegin vaevaliselt 2 x 8 seeria ning ise mõtlesin, et kui nüüd mõni spordisõber peale satub ja näeb, et vend vähk 40 kg hantlitega elu eest heitleb, siis raudselt mõtleb, et vennikene on ehe paugukott. Teise seeria lõpus avastasin üllatusega, et tegemist on hoopis 50 kg hantlitega! Keegi oli vahepeal minu reisi ajal uued suuremad hantlid toonud! Noh, tegin täna veel tricepsi surumist rööbaspuudel ja erinevaid kõhulihase harjutusi ka! Trenni lõpus saun ja nii mõnus oli olla! Õhtul käisime perega metsas ja väike pilt ka juurde:

post-50-0-66240300-1337885061.jpg Kui naine on viisakas, siis mees korjab talle lilli! :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean Eesti rahvale avaldama saladuse: Mina olengi Hulk! Jaa-jah, seesama roheline koll, kellel teinekord riided seljas rebenevad ja mees roheliseks muutub! Selles suhtes, et nagu eile õhtul see kõik algas. Esialgu rebenesid küll ainult sokid, aga usun, et küll varsti ka ülejäänud riided purunema hakkavad. :D

post-50-0-98167800-1337920995.jpg

post-50-0-03425300-1337921360.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jah, eks see reis võttis viimase raha. Nüüd ei jõua enam uusi sokke ka osta. :D

Kas lombitaguselt reisilt mündikollektsjooni ka täiendust said?

Või oli ameerika omad sul juba enne kõik olemas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jah, eks see reis võttis viimase raha. Nüüd ei jõua enam uusi sokke ka osta. :D

Kas lombitaguselt reisilt mündikollektsjooni ka täiendust said?

Või oli ameerika omad sul juba enne kõik olemas?

Münte sai ikka juurde, eriti viimased presidentidega ühedollarilised! Seal oli motivatsioon imekiire kaduma, sest üheas antiigipoes maksid kuni 1942 aasta ühesendised 80$ terve suur purgitäis(umbes 1600 münti). Kui kõik sellised pakkumised vastu oleks võtnud, siis ilmselt müüks ja vahetaks neid USA münte siin pisikesel Eestimaal elu lõpuni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.mai 2012

Mõnus on magada kui pisitütar ei kisenda! Viimasel nädalal on pisike tips kisendanud öösiti nagu metsaline ja teisipäeva-kolmapäeva öösel saime perenaisega magada ainult 1-2 tundi. Täna magasime mingi 10 tundi järjest ja kõigil on hea olla! Ilm on selline natuke sombune ja täna vist loodusesse ei lähe. Eile käisime Võrtsjärve lõunatipus ja oleme ausad- täielik vaikus. Proovisime küll spinningut, küll erineva söödaga ridvaga, aga absoluutne vaikus! Väge pikalt ei viitsinud passida ja tulime ruttu tagasi ning kaldal nägime kahte vanemat kalameest, kes samuti olid tagasi tulnud tühjalt. Eile ei olnud õige päev! Vähemalt korraliku trenni tegin eile ja selles suhtes on kõik taastumas.

Üle pika aja kirjutan ka müntidest paari sõnaga. Eestisse tuli tagasi üks tore endine G4S turvamees Tarmo, kes viibis viimased kuud erinevates Aafrika, Araabia ja Aasia riikides ning tema tõi minu mündikogule eile olulist täiendust: Kenia, Lõuna-Aafrika, Mocambique, Djibouti ja mitmete teiste riikide mündid! Lisaks eile hilisõhtul tuli ühe tuttavaga juttu minu mündikogumisest ja sain annetusena lisaks omale ka uuemaid Türgi münte!

Ok, hakkan tegutsema ja oma uusi mündikesi ära paigutama. Kerge HT-R ja WHEY+ shake!

Suured tänud headele inimestele!

post-50-0-05838900-1338027447.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Su mündi kogu on päris hea pensionifond :-)

Jah, pensionärina sulatan kõik mündid üles ja ehitan omale vägeva ratastooli :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.mai 2012

Ilus hommik, aga õhtuks lubatakse juba sadu ja ilmad lähevad ka jälle jahedaks. Minul täna juba bodypump tehtud ja õhtul kindlasti ka jõusaal! Eile tegin jõusaalis 130 kg x 4 ja oli veel varu rohkem teha, aga enne bodypumpi ei hakanud väga punnitama. Viimasel ajal olen linnapoistelt kuulnud palju hädaldamist, et spordisaalid on liiga kaugel ja bussid ei sõida iga 5 minuti pärast ning esivanemad ka ei viitsi kogu aeg autoga sõidutada noorsportlaseid spordiklubisse. Panen üles kirja oma postkastist. Selle saatis mulle noorkulturist Taavi Rõugest ning vaadake, millistes tingimustes noored maakohtades trennis käivad:

Tere. Kõik esialgu sujub aga no ma ei tea mis suvel saama hakkab sest ma rääkisin eile enda jõusaali töödajaga või selle inimesega kes seda lahti teeb ja ta ütles et kuskil juuni alguses pannakse saal kinni sest kool saab ka läbi. Aga mul juba uus plaan siis pean hakkama Rõuges Võrru käima see vahemaa 16 km ongi rattaga hea soojendus trenni alguseks ja peale trenni saan ka aeroobset.

Oleme ausad- on veel noori mehi, kellele ei ole laiskuseuss sisse pugenud ning sellise tahtejõuga jõuavad veel kaugele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn oli päris viisakas. Lamades surusin seekord 130 kg x 6, aga rohkem ei hakanud punnima, sest olin üksi saalis. Vorm taastub päris kiiresti ja paari nädala pärast peaksin olema juba edevalt tugev! Nüüd siis kerged lisandid sisse: HT-R, WHEY+, RUSH, FEED ja JOINT+. Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.mai 2012

Millega tegeleme? Hakkame muidugi varsti trenni minema ja võimalusel täna ka väljas jooksma kui ei saja. Enesetunne on sajaga hea ning öö oli rahulik. Proovin siis jõusaalis ka juba midagi suuremat ette võtta, mida saaks ka videole jäädvustada. Mul on üks idee, aga eks paistab, mis sellest välja tuleb. Hetkel väike lõunapaus koos sõpradega PRODE90, WHEY+, BLOCK, HT-R, BCAA, PUMP+ ja JOINT+. Kõike ikka läbisegi! :rolleyes:

Müntidest ka paar sõna. Mulle on viimasel ajal mündikogusse pakutud ka kaasaegseid euromünte. Selles suhtes, et panen üles pildid kõikidest nendest juubeli 2-e eurostest, mis mul olemas on. Hetkel neid erinevaid 14 ja igasugused pakkumised teretulnud: ostan ja vahetan või teeme kaupa mõnel muul moel. Ka igasugused teised mündid üle laia maailma on teretulnud!

post-50-0-89576700-1338284395.jpg post-50-0-76724400-1338284407.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma päeval mainisin, tegin täna ka üle pika aja ühe korraliku video. Selles suhtes, et kui ma seda videot tegema hakkasin, siis ei olnud saalis kedagi ja sättisin telefoni sellisele asendile, et minu tegevus enam-vähem arusaadavalt näha oleks. Kui ma juba oma projektiga alustasin, siis mingi mees tuli kolistama, aga ei saa talle ju seda ette heita! Oleme ausad- tehnika võiks ehk puhtam olla ja keha rohkem paigal, aga sügavus oli ilmselgelt korralik! Tulevikus püüan keha rohkem paigal hoida ja ehk juba nädala jooksul teen 50 ära! Kehakaal oli täna 88,8 kg. Head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaikselt Athletic Fitnessi peale üle ära? :)

Ei usu, aga kui iga päev harjutan, siis teen sügiseks ehk 100 ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli:)

Athleticus aga sellised kõikumisega sooritused kirja ei läheks, horvaatias pidime ikka väga korrektselt sirge kehaga ja aeglases tempoes tegema:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×